Онлайн любов се развъртяла и резултатът - АВГУСТинче вече се изправя

  • 27 893
  • 739
# 330
 Joy Oх, ще ме уморите от смях Joy

При нас посещението при ЛЛ мина учудващо добре, Ивайла е 8.960кг и цееели 74 см Grinning боцнаха я и тя даже в първия момент не разбра за какво иде реч, поплака малко и така, сега спи Grinning

Фери, голяма си сладурка Joy и аз днес имах подобна случка, излизам от Здравната служба и насреща има едно семейно хотелче и съответно на една тераска някаква майка се кара на детенце и аз поглеждам натам и се оцъклям Shocked някакъв лъскав изпечен задник ми цъфва насреща Joy жената дибидюс гола си прибира детето от терасата Joy лелеееееееее, изтрещя тоя народ Joy
Ами като ще дават тия златни талони трябва и на мен да ми дадат  Flutter

Екзо, честито и от мен, направо си номер 1  Hug с две деца и дипломна защита БРАВОоо:)

Васе до 21.07 ще е там, ама щели на много места да ходят, ако са в Сливен обаче, все висят на ларгото, като седнат на заведение и откарват с часове там Crazy А кухнята е 5 кинта, щото е частна и я носят специално на адрес до Черноморец от Бургас.Тук няма държавна кухня, е в Созопол има и то за 1.50лв, ама кой ти мисли за Черноморец Rolling Eyes

Иначе днес на обед яде агнешко със зеленчуци, сега мирише на чеверме Joy, хареса й, изяде си всичко Crazy ама тя винаги всичко си изяжда Joy за следобед има крем нишесте и малини, а за 20часа крем супа от спанак.Много е разнообразно менюто, аз не мога да й предложа такова
разнообразие Crazy

Марги, увеличавай заебина, тегли им на всички по една м.йна и да не ти пука Hug

Хриси, като ги получим ще дам отзиви, ето такива поръчах, белички: http://shop.zeazoo.com/products-page/sandals/%D1%81%D0%B0%D0%BD% … 0%B5%D1%82%D0%B0/

За спането аз пък зимата умирам от кеф да си легна с чорапки и после ги изсулвам и като стана почвам да ги издирвам, сега умирам от жега и спя по потник Crazy

Сами не се кахъри за количката, Ивайла все там си спи през деня, ами какво да направя сега, важното е да спи, като порасне ще спи на легло, не съм видяла възрастен да спи в количка Crazy
Виж целия пост
# 331
Привет, прекрасници:)
Попи, много съжалявам, дано всичко мине безпроблемно и бързо Praynig
Блонди, ама тъпа работа. Много мразя и аз да съм на място, където майките или бащите си водят болни децата..все едно..бе пука ми за твоето #2gunfire Sick
Диди, дано е добре Ивчо, че да си прекарате добре на почивката Hug
Васе, то ти си си била ядосана, ама така ме разсмя поста ти за бабите и дядовците JoyНа патерица, честит рожден ден на ТМ и от мен, да ти в жив и здрав newsm59
Тарантулке, питах аз за резултати от  luvbed
Бютка, аз пък не си харесвам прасците и аз така като влезна и не излизам Joy Joy Joy
Тайра, честита ти книжка. Леко и безаварийно шофиране Hug
Екзоо, честита защита Flutter
Фери, как ме разсмя за свекървата и ти..представям си какво е било hahaha
Аз обикалям като овца без глава..с тая кола съм си вече чист "бакшиш" Tired Йоански се е изприщил целия с много странни пъпки, които според лекарите са от жегата, а изглеждат като пришки от неудобни обувки. Харесах торти, Белверде, на Вега са, доверявам се на твоя вкус Hug Заведение, покани, гости и съм почти готова Heart Eyes
Айде свърши рахата, заспал е в 13 и се надигнааа преди минута, до после Heart Eyes
Виж целия пост
# 332
Благодаря ви момичета  Hug
ferriy, сандалките са на Мат Стар:) http://www.matstar.bg/magazin/default/11-2676-childred-sand-brn.html нашите са синички и ги купихме за 17 и някакви стотинки май бяха...забравих вече, но тия са намалени още по-вече. Иначе съм много доволна, сцепваме ги от носене Peace
Д.Захариева, ей потекоха ми лигите и на мен 1-та, която си пуснала ми е любимата Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Бют, да не ти пука, кой какво ще каже, гледай ти да си щастлива Hug
Тайра, честито!Леко и безаварийно каране от тук на сетне  Hug
Белверде, кофти за падането, ама така се расте Hug

Това запомни плиткия ми мозък  Blush Изморен е Simple Smile)) hahaha Joy Joy  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 333
Белверде, от фондан са прозорците, а снимките са на обикновена хартия, кога ти на оризова да ги правя, а и къде? Снощи ми хрумна и го спретнахме с Кики, импровизирано  Laughing

Рошле, можеш, разбира се, защо да не можеш? Всичко, в което заместваме прясното мляко, слагаме АМ (без варене, де).  Simple Smile

Тайра, понякога без причина, просто има по-мрънкащи и ревливи бебета. Мисля си, без да съм сигурна, че ако ми се беше паднало такова, просто в един момент щях да се примиря и да се опитам да не се нервирам и дразня. Да го оставя да си се кисели и да си мрънка и това е. Струва ми се, че самите деца не знаят какво искат (когато не са гладни, жадни и уморени) и опитите да ги разсеем и успокоим им действат още повече на нервите. Поне аз съм такава. Бих оставила такова дете в подобни случаи, пък да си скърца, да си поплаче ако иска. То не може на всяко мрън да се изправяме на главите си  Rolling Eyes

Васето, ти в Сливен ли си? Там съм била веднъж на сватба, братовчедка ми живее там, работи в една болница, сестра в хирургията. А мъж й е най-красивия мъж в Сливен, честно  bowuu Joy

Кашпи - кунки, гъзунки, ама хубави  hahaha Hug

Екзо, свате, браво, честито,   bouquet голям товар си отхвърлила, помня и аз какво облекчение беше  Whistling

Хриси, чакай да видя дали е от тая страна на снимката, може да е от другата, там има още 8 деца  hahaha А, тук е, на 3-тата  Peace

Фери, жива ли си, цяла ли си?  Mr. Green
И а зне мога да спя цяла  Rolling Eyes Ох, гола да кажа  hahaha Рядко ми се случва, някакси ми е несгодно, неуютно  Rolling Eyes Тениска и къси гащи, че и по бикини не мога  Rolling Eyes

А за свеки ти -  Joy

Сами, съкровищницата, карантийките, да закриваме снимката  hahaha   Joy Joy Joy

Кашпи, тез сандалки не са ли много афиф? В смисъл лекички, мекички? То за прохождане не добре май  Thinking Приличат на нежни пантофки, няма ли да й се кривят крачетата много така?  newsm78

И на Камелия нещо й писна моята еднообразна кухня и взе да не гълта,, държи го в устата и не гълта  Rolling Eyes Та подкарах малко Хипски пюрета и хапва с кеф  Crazy Купила бях две-три на Нутрисия - ей, няма такава гадост просто  Sick не знам - то и за кучета не става, миризма, консистенция, цвят -  Sick и Кам се издрайфа, дето е толкова некапризна  Rolling Eyes

Слънчо, от какво тез пъпки?  Thinking
Виж целия пост
# 334
Момичета,
да питам за жълтъка как точно го въведохте? В смисъл ясно, че се почва с трошичка-две през постните дни. Но ако дам днес мога ли да дам и утре примерно, защото аз редувам 2 постни и 2 или 4 месни дни? Или трябва да изчакам следващия постен период? И за колко време мога да достигна 1/4 жълтък при това положение, то ще иде месец newsm78 Също така проблем ли е, че давам кисело мляко всеки ден? Не е по много - 80-100 гр, но обикновено това давам за закуска - мляко с бисквити и малко плодово пюре.
Виж целия пост
# 335
И аз да попитам, нали на 11м биеха някаква ваксина? Ние утре сме на консултация и не знам сега ще ни бият ли, няма ли  newsm78 Вие наясно ли сте? Кашпи, каква е тая ваксина и вие сте на 11  newsm78
Виж целия пост
# 336
Няма ваксина на 11 месеца. На 12 има пневмококова (синфлорикс), но не по-рано от 6 месеца от последния прием.
Виж целия пост
# 337
Оох, как ми се чете, но не съм много ок с очите тия дни и буквите и редовете ми се сливат, затова друг ден ще ви прочета по-подробно Tired
Черпя ви за завършването на сестра ми, кога отиде да я учи тая магистратура, кога я завърши Heart Eyes
Кашпи, паднах от дивана от смях с тоя г.з на балкона Joy
Е.ати, то било голям зор да запишеш час за фотосесия #2gunfire Чудя се, тая маманамалена, наистина ли е такава надувка или просто не си поглежда мейла Whistling Сериозно, почвам да се дразня, като звъня, тел. не отговаря, на мейла не пише..Наистина ли трябва да е тооолкова сложно??Едва ли снима само познати деца, че цяло лято да й е зает графика..Светнете ме, моля, аз ли имам твърде високи очаквания, как е при вас, аз съм пълен новобранец в тия неща, но все пак Rolling Eyes Confused
Рош, за твойто мрън  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 338
А мерси Месечинке  Hug Heart Eyes Peace
И да споделя, Анди се озъби с още един зъб. Равносметката, вече е с 7 зъбчета Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 339
Кашпи, ти трябва да отидеш до КАТ и да напишеш една молба и срещу 1 лв. ти го дават.  След проверка дали наистина нямаш нарушения последните 6 години, разбира се. Peace
А иначе за твоята случка си е цвете, поне е било от по-далече, а аз милата минавайки по коридора се озовах на метър два от центъра на събитията, пък и да видиш ходещо голо тяло е едно, а спящо разплуто тяло е съвсем друго.  Sick Тя не е дебела, знам, че си представяте някакво прасе, не е, напротив по-слаба е от мен, но според мен не й отива на годините просто - това ме отвращава.  Close

Месечинка, аз го въвеждах 5-6 дни, давайки всеки ден и увеличавайки до 1/4 в последния ден.  Peace Според мен, за да въведеш жълтъка, така, че да си спокойна му измисли 5 постни дни и му го въведи като мен. Wink Няма да му стане нищо без мръвка за 5 дни.  Hug



Виж целия пост
# 340
Пейпърче, защо държиш да е точно Маманамалена? И  Rolling Eyes Цените й са умопомрачаващи - нещо от рода на 150 лв за 35 кадъра. Въпреки това графикът й е пълен. Снима 40 минути - колко пъти мислиш, че може да преоблечеш едно дете, че й да го снимаш - 1-2 визии макс. Ако ти се разплаче детето - шанс, никой не те чака. Всичко е наблъскано.Гледала съм нейни фотосесии на приятели - едно е да гледашш по 3-4 кадъра на едно дете, друго е да гледаш 35 почти еднакви. Не е склонна на договорки- за по- малко кадри примерно и по- малко пари, съответно. Всичко това е информация от близки, аз не съм "преговаряла" с нея. Иначе снимките са й страхотни, но чак пък за толкова пари не са. Всичко това си е мое мнение и не ангажирам никой с него  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 341
Самимами, препоръчай ми детски фотограф за Варна, моля, по възможност да е гъвкав, че маманамалена и мен не ми допада.
Виж целия пост
# 342
Кашпи, вярно, че бяхте писали на Биби за кухнята!  Rolling Eyes Моята свеки пък има най-добра приятелка в Черноморец, трябва да й идем на гости някой ден ...  Rolling Eyes
Блонди, да.  Peace Ми те сигурно се познават с баща ми, защото той е работил във всички болници в града, даже на едната беше директор.  Wink
Пейпърче, честито на сестра ти!  Hug
Месечинка, то се започва с четвъртинка и се стига до цял жълтък. Поне аз така направих.  Peace И за киселото мляко не пречи!  Peace
Виж целия пост
# 343
Скрит текст:
Мама на Малена е зла и надута. По много и от двете, да ме прощава  Blush

Месечинке, киселото мляко не е проблем да даваш всеки ден, даже е хубаво.
Относно жълтъка - аз съм против да се предлага всеки ден, както и повече от 2 пъти седмично по половинка. Даваш си малко в началото, после пак. Но имай предвид, че когато заместваш месото с жълтък, това пак не е постен ден. Но то всъщност нужда от постни дни специално няма, де  Simple Smile Както си прецениш, ако ти допада на Фери варианта - така действай

Сами, вашият фотограф прави много хубави. Или той снима само познати?  Blush

Васето, да, бе, вярно, че татко ти е лекар  Simple Smile

Виж целия пост
# 344
И тук в Бургас има една фотографка Цвета Воденичарова, мислех да водя Ивайлка там, ама като гледах графика, тя пуска съобщение във фейса например че 40 мин били свободни, да не се бавели бебетата, да се обличали еди си как... и си направих сметка че няма да има приятна атмосфера, да предразположи детето и т.н. ами каквото стане за тия минути това е.Отказах се Rolling Eyes

Фери съгласна съм за свеки  Peace още повече че знае че и ти си там би трябвало да се прикрие от приличие.Аз така или иначе тоя задник я го видя повече я не, щото аз лице не видях Rolling Eyes само г.з Joy Мерси за инфото за златния талон, ще ида Peace

Нашата ваксина я биха днес щото миналия месец кистата беше възпалена и педи не даде, ама тя била синфлорикс, а не пентаксим както бях писала по-рано Peace

Блондс тя Ивайла по цял ден е боса, сваля всикчо от краката, ама трябва да имаме някакви сандалки, че на РД няма да е като цигане, я Joy не знам какви ще са, като дойдат ще кажа Grinning

Сега да споделя какво ми се случи, звъни телефона и някакъв момичешки глас пита за мен, аз потвърждавам и тя пита следното: От "Хепи дей" се обаждаме имате резервация за рожден ден за днес в 17 часа, защо се бавите? И аз ей така Shocked и обяснявам на момата че резервацията е за 25 ЮЛИ, а не ЮНИ, 100 пъти повторих Crazy Направо не можах да повярвам, те сигурно са приготвили плата с хапки, пица, аниматори Rolling Eyes ами аз какво да направя Rolling Eyes

Васе я кажи коя е тая близка приятелка / може и на лични / пък и ще не дойдете, тъкмо ще се видим Hug

Месечинке, аз давах няколко дни по 1/4, после 1/2 и те така, ама не съм се вживявала много Crazy Какви документи трябва да приготвя за майчинството за 2-рата година?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия