Онлайн любов се развъртяла и резултатът - АВГУСТинче вече се изправя

  • 27 893
  • 739
# 315
Блонди, ужас, отвратителен сън си имала hahaha Кренвиршите не са на почит в наЩта къща пък Crossing Arms На мм малко са му закръглени пръстетата, но няма мръсно под ноктите Naughty Тортата не е лоша, като за набързо  Wink Белите прозорци от фондан ли са, а снимките ядливи ли са, т.е. от оризова хартия?
Файв, съжалявам за ръката, дано бързо минава Hug
Виж целия пост
# 316
Как е бандата на августунчетата и техните женски родителски тела  Hug
А влизам да мрънкам,ама много ще мрънкам  Crossing Arms
Скрит текст:
Жега ми е,ще ми идва и всички и всичко ме дразни.Рош спи неспокойно последните вечери,местя го от стая в стая,където е по-хладно.В резултат аз не мога да се наспя.Откакто нямаме проходилка,няма миг покой.Все ме развежда из стаите,сяда,става,абе с една дума време до 00 да ида нямам.Затуй вече и череши не ям  hahaha hahaha hahaha Пада ми косата ужасно много,Рошавата постоянно ме скубе и цели кичури намирам в ръцете му....Ще полудея.Отделно ММ много ме драни.Да ми прател помощ от приятел,да го гледали,докато аз се наспя.И как да стане таз работа?Последния път в жегата го държаха 3 часа навън,навлечен до безобразие,ненамазан със слънцезащитен крем,без да му дадат и грам вода  ooooh! ooooh! ooooh! Мрън.Не ми се правят и упражнения вече.Стига толкоз Mr. Green
Тайра,честита книжка  Peace Сега ТМ за Рд да ти подари и една кола  Mr. Green
Рош сутринта много крив,викам ще яде и ще излизаме,ами той след АМ заспа.В тая връзка да ви питам-мога ли да му давам кус кус,или други макаронени изделия с неговото АМ.Не съм въвела нито масло,нито сирене и се чудех  newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 317
Хелоу Grinning
Тайра, безаварийно каране Grinning
Попи за пръв път чувам за златна книжка Crazy сигурно нямаш произшествия Grinning и на мен трябва да ми дадат, разбира се ММ не е това мнение Joy
Васето ей признавам го тоя Сливен, много евтино всичко Crazy мойто чааве голямото може да го засечеш на ларгото някоя вечер Crazy
Блонди спомням си я книгата миналата година, а автобуса е чуден, аз такова нещо не мога да направя, все едно кунките са ми в г.зунките Joy
Фери аз поръчах на Ивайла сандалки от Зизуу, скъпички излязоха, ама поне се надявам да са мекички, то стъпалото й е толкова малко и тясно  Crazy

Отивам да храня Ивайла с ястия от кухнята Crazy, иначе топли ми ги донесоха, ама много малки ми се видяха Crazy за 5 кинта Joy
Виж целия пост
# 318
Здравейте момичета  Hug
Черпя ви виртуално, защото си защитих дипломната работа успешно (5-ца)  newsm44
Скрит текст:
Беше голямо приключение. Защитата ми беше на 24 от 2 часа в Пловдив . Пътувах в на 24-ти в 1 и 30 вечерта за София, после си хванах влак до Пазарджик  Laughing И не бях спала грам  Rolling Eyes Там ме чакаше една колежка и с нея ходихме да преснимаме резюметата, и аз да си купя риза, че нямах такава с къс ръкав, която да става и за официални поводи.После ходихме до тях, за да пооправим и аз да подремна малко, че приличах на нищо. И познайте, тъкмо съм заспала и тая мойта приятелка ме буди и вика: ставай, в последния момент са ни изместили защитат в 12 часа  Shocked Ха хаха и така на бързичко се стегнахме, и хукнахме към университета Laughing Там нямахме време да си видим рецензиите и беше много смотано, от 12 до 16 и 30 ни държаха  ooooh! Аз бях предпоследна и тия от комисията така се бяха изнервили, че ме разчекнаха  Crossing Arms На всичкото отгоре и съм в цикъл Laughing Та, беше много интересно Laughing Ама мина и замина  Mr. Green ПОсле в 18 и 30 си хванах пак влака за София, а в 22:00 ми беше автобуса за Русе и към 3:00 си бях в нас. Легнах си и съм спала като дърво..... като станах първо се порадвах на децата и сега мама ги изведе на разходка, а аз релаксирам блажено Heart Eyes Много ми е хубаво, че мина и това.....
Не съм ви чела, бързах да се похваля:))) После ще се включа адекватно:))) Цункиии Heart Eyes
Виж целия пост
# 319
Екзо,
честито Simple Smile
Файвче,
как лятна среща в някой мол, много ясно, че ще е в Морската Laughing
Кашпи,
и аз имам златен талон, ама то е щото не карам Joy ММ също има.
Мама на Рош,
я удари една лимонова бира и майната им на дразнителите Hug
Виж целия пост
# 320
Хопа тропа,да се разпиша по-адекватно сега  Mr. Green Без мрънкане  Hug Hug Hug
Екзо,браво за успеха!Хайде сега наслаждавай се на макс на почивка и двамата сладури  Peace
Кашпи,чакаме отчет-хареса ли Ивайлка манджата  Hug
Блонди,мн хубава торта  Hug Как е Кам Simple Smile Апък за синя  Shocked Shocked Shocked
Коралита,бързо да минава зъбобола  Hug Имам 2 ликвидирани мъдреца  Money Чакам другите два да проявят характер и те ще зачезнат от устата ми  hahaha hahaha hahaha hahaha
Файвче,да минава бързо ръката  Hug
Сами,а до преди да родя,чорапи задължително на краката,нищо,че може и гола да спя  Mr. Green Една завивка през кръста и та спях в най-големите жеги.Но откакто родих....то е мор бре,спя само по потник,жега ми....отврат Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms И аз като Хрис си искам старото състояние  Whistling
А като чета тук и у фейсбук,еми вашите деца много напред с материала.Показват животни по картинки,ходят,пляскат,танцуват.Рош дори вече боц не дава,а хваща цялата подадена ръка и иска да я навре в устата си.Пляска,когато той реши,не под команда.Маха за "чао" или "здравей",ама пак когато реши.От време на време си друса дупеца ка музика,ама пак като сам реши  Crossing Arms
Аз май не ви казах,че го водих на УНГ.Човекът каза,че сополи от зъби нема.Слаб имунитет при никненето да,но заради зъбите не  Peace И да спра да пръскам физиологичен р-р,че така нема да му мине хремата Shocked Shocked ShockedРеших да го послушам и о!чудо!наистина мина за 2 дни  Shocked Каза,че Виброцилът помага първите 2 дни,после не  Peace   А Тобрин/Тобрекс и подобни,само ако се слагат по 4 капки в ноздра  Hug
Утре трябва да се обадя да запазя час за ортопед  Mr. Green
До после,че Рош вършее неудържимо  Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Месечинка,бира не пия,ама ще си увелича Заебина Joy Joy Joy Joy

П.С.Бютка,ти май беше споменала,че Анди не седи спокойно в стола за хранене.Ми и Рошавото сега ми опъва нервите,опитва се да се измуши,мрънка,хленчи,абе с мерак ми идва на моменти да му перна нещо Shocked
Виж целия пост
# 321
Рош,
Бобо нито пляска, нито маха, нито дава боц, нито друса дупе на музика Laughing Никога не е правил такива номера, верно ли другите чак животни по картинка показват? Ние сме ептен на опашката значи Mr. Green
Блонди,
много е сладурска тортата Simple Smile
Аз пък и миналото лято умирах от жега, ходех с хавлия в чантата да си попивам потта, иначе се лееха реки. И сега е същата работа.
Виж целия пост
# 322
Файв, дано ти мине ръката бързо  Hug
Блонди, да можех и аз да правя такива "грознички" автобусчета. Иначе децата ядат ли се? И Криско на кое прозорче е?  Party
Тайра, да не би да мрънка Емма заради жегата?
Мама на Рош, мрънкай си, то така му олеква на човек. Аз до 00 ходя само като сложа малкото в кошарата, иначе не се знае къде ще го намеря. И аз нямам проходилка от седмица, че я върнах. Не я ползвах и само ми се пречкаше.
Кашпичка, пиши дали са хубави тия сандалки на Зизуу, че и аз ги гледам от много време и само им се чудя. Ти кои поръча?
Екзо, честито дипломиране! Много успехи ти желая!
Виж целия пост
# 323
Кашпи, тъкмо довечера натам мислим да се развеем с ММ. Ще се оглеждам ...  Peace Аз вчера така срещнах и rosij ...  hahaha Ми явно навсякъде е толкова количество (гледах, че около два пръста на дъното на буркана), ама от къв зор 5 лева!  ooooh!
Блонди, туй чудо за час го спретна, тъй ли?! Ми то е суперско!  Peace Ама Криско май се е разделил с някоя количка ...  hahaha
Екзо, евала, ти си истински Стрелец!  Hug
Рош, а така - вземи една свръхдоза Заебин! Hug Ми Несито и той същия като Рош, направо 1 към 1, само дето не пляска и не маха!  Joy Майка ми правеше някакви опити да го учи "колко голям ще стане, на колко годинки", ама бързо й секнах мераците, който иска да си учи детето на маймунджалъци ...  Rolling Eyes
Месечинка, ама Бобо пък е акробат!  Peace

И аз диването го записах  днес на кухня. Утре ще яде пилешка супа, спанак с ориз, а аз ще ям крем с пресен плод ...  hahaha
Виж целия пост
# 324
Аууу, забравих да ви се похваля, Криско вчера ми разби устата (буквално - с кръв) Mr. Green с телефона ми.  hahaha Без да иска естествено. И това защото сякаш не му беше достатъчно, че преди това ме ухапа 2 пъти за едното зърно докато сучеше.  Crazy Днес пък си изгорих ръката с ютията, счупих една чиния (добре, че беше празна, за да не чистя). Ама не ми пука, само си се смея, чудейки се дали ще ми се случи още нещо.  Whistling

Абе това мойто дете нещо май няма апетит, вие забелязвате ли подобни тенденции при вас? Готвих му спагети с доматен сос - не го щя, после ориз със зеленчуци - не го иска. Хапне 3 пъти и почва да се мръщи. Обаче пък яде супичката дето му правя - пилешка, телешка, или таратор и трите много ги обича. И аз не го насилвам да яде другото, колкото иска. После си папка от цицката де.  Flutter

Блонди, мерси, ще ги потърся Чипо, а автобусчето е много яко, с тия снимки на дечицата отстрани. Ще им хареса сигурна съм.  Hug

Тайра
, бъди търпелива, жалко само, че при нея периодите с кривотията са повече, отколкото тези със спокойствие, ама някои дечица са си така, все си намират за какво да мрънкат. Ти трябва да си и свикнала вече. Давай й да мие повече чинии с дядо си и ще се оправи.  Wink  hahaha

Кашпи, то не е златна книжка, а златен талон се води, който всъщност е оранжев някакъв. Полага се на хора, които нямат нарушение (за което се отнемат контролни точки) последните 6 години. Предимството е, че при следващо нарушение (за което се отнемат контролни точки), няма да ти вземат от тях, а ще ти вземат златния талон и ще ти върнат син с пълния брой (39) контролни точки.  Peace Ето го.

Екзо
, честито! Сега вече сигурно ти е адски спокойно, аз така се чувствах след като приключих с ученето.  Hug

Рош, чисто гола ли спиш? Това ми се струва много неудобно и някак нехигиенично, не знам защо. Моята свеки така спи лятото и един път беше с отворена врата, за да й става течение и се беше отвила, гледката беше отвратителна, даже и сега някой път като я погледна и за това се сещам  Sick  Добре поне, че се беше завъртяла малко странично с гръб към вратата, та не видях всички "прелести".  ooooh!
Виж целия пост
# 325
Хриси може и от жегата да е знам ли вече и аз  ooooh!
Фери трябваше да съм й свикнала,но да мрънка с часове без да спре си е досадно колкото и да съм свикнала  Mr. Green Ще я остава вече дежурна на мивката  hahaha  smile3504 1dishes
Виж целия пост
# 326
ferriy, много си е удобно даже да спиш гол. Пък и не винаги гледката е отвратителна Mr. Green
Джулката пък да и имам апетита, голяма ламя е станала. На домашните им е забранено да хапват пред нея. Види ли,че някой дъвче веднага се нарежда и почва да мляска и мънка.
Тайра, верно, че има и такива дечица дето в повече време са криви. Няма оправия, само спокойствие му е майката.
Виж целия пост
# 327
Ауууууу, Ферииии  Sick, егати. Ти не й ли каза да си скрие съкровищницата  Laughing Аз никога не съм спала гола, имам чувството, че ще ми настинат карантийките  Laughing ма то както казахме, аз съм тежък случай  hahaha hahaha hahaha Иначе и Самуил яде по- малко, ама то в тия жеги не го и насилвам. Виж, на мен жегите не ми влияят, плющя като замаяна, чак взех да се притеснявам  Rolling Eyes

Блонди, егати "грозното" автобусче, честно  hahaha Много е идейно, а Криско май е на второто прозорче, нали?

Екзо, честита защита. Герой си ти, с двама малчугана успя да си научиш, да напишеш, че и да идеш на майна си райна да я защитиш тая дипломна, че и петица изкара бря- бря  Laughing Браво!!!

Ние пак спим в количката, тъкмо го приспах с 300 зора и някой звъни на вратата, ама така, дълго и напоително. Отварям аз готова да скачам на бой и гледам съседското момче ми държи таса на колата в ръка и вика " Какичко, нали е твой?" - пък аз преди малко се нахаках в една дупка пред вкъщи и той е паднал..... Успях само да му благодаря шепнешком на момчето и сега ще мисля с какво да му се отблагодаря.

Рошке, я не се давай на простотии. Хич да не ти пука, а за упражненията - ми то не може всеки ден, ще вземеш да се претовариш- дай го малко лежерно  Laughing А иначе и мойта коса пада, даже щях да питам някой има ли такива проблеми. Таман се позакрепи малко и сега пак  #Cussing out

Белверде, вече си ми приятелка у ФБ-то  Hug Можем да закриваме Снимката  Laughing

За златният талон - и аз щях да имам, ако не беше ММ. По - миналата година като ходихме на "безплатния" концерт на Енрике Иглесиас в София 2 пъти ни таксуваха по 50 кинта КАТ-аджиите и накрая и снимка имахме, че кара с превишение 31км и за да не му вземат книжката, аз изгорях  Blush И ми замина талончето  Rolling Eyes

Виж целия пост
# 328
И ММ има златен талон и е много горд с него и отсега знам ако направи някаква беля кой ще го отнесе  ooooh! Нали и с книжката си изкарва парите...
Виж целия пост
# 329
Ааааааа,Фери,не.По бельо спинкам Simple Smile Мисълта ми беше не спя с пижама/нощница т.н.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия