Кренвиршите не са на почит в наЩта къща пък
На мм малко са му закръглени пръстетата, но няма мръсно под ноктите
Тортата не е лоша, като за набързо
Белите прозорци от фондан ли са, а снимките ядливи ли са, т.е. от оризова хартия?


Пада ми косата ужасно много,Рошавата постоянно ме скубе и цели кичури намирам в ръцете му....Ще полудея.Отделно ММ много ме драни.Да ми прател помощ от приятел,да го гледали,докато аз се наспя.И как да стане таз работа?Последния път в жегата го държаха 3 часа навън,навлечен до безобразие,ненамазан със слънцезащитен крем,без да му дадат и грам вода
Мрън.Не ми се правят и упражнения вече.Стига толкоз
Сега ТМ за Рд да ти подари и една кола


сигурно нямаш произшествия
и на мен трябва да ми дадат, разбира се ММ не е това мнение 
мойто чааве голямото може да го засечеш на ларгото някоя вечер 


, иначе топли ми ги донесоха, ама много малки ми се видяха
за 5 кинта


Аз бях предпоследна и тия от комисията така се бяха изнервили, че ме разчекнаха
На всичкото отгоре и съм в цикъл
Много ми е хубаво, че мина и това.....

ММ също има.



Как е Кам
Апък за синя
Имам 2 ликвидирани мъдреца
Чакам другите два да проявят характер и те ще зачезнат от устата ми

И аз като Хрис си искам старото състояние 
И да спра да пръскам физиологичен р-р,че така нема да му мине хремата
А Тобрин/Тобрекс и подобни,само ако се слагат по 4 капки в ноздра 





Аз вчера така срещнах и rosij ...
Ми явно навсякъде е толкова количество (гледах, че около два пръста на дъното на буркана), ама от къв зор 5 лева! 
Ама Криско май се е разделил с някоя количка ... 

Ми Несито и той същия като Рош, направо 1 към 1, само дето не пляска и не маха!
Майка ми правеше някакви опити да го учи "колко голям ще стане, на колко годинки", ама бързо й секнах мераците, който иска да си учи детето на маймунджалъци ... 
Без да иска естествено. И това защото сякаш не му беше достатъчно, че преди това ме ухапа 2 пъти за едното зърно докато сучеше.
Днес пък си изгорих ръката с ютията, счупих една чиния (добре, че беше празна, за да не чистя). Ама не ми пука, само си се смея, чудейки се дали ще ми се случи още нещо. 



Ето го. 
Добре поне, че се беше завъртяла малко странично с гръб към вратата, та не видях всички "прелести".

, егати. Ти не й ли каза да си скрие съкровищницата
Иначе и Самуил яде по- малко, ама то в тия жеги не го и насилвам. Виж, на мен жегите не ми влияят, плющя като замаяна, чак взех да се притеснявам
Много е идейно, а Криско май е на второто прозорче, нали?
Можем да закриваме Снимката
И ми замина талончето
Нали и с книжката си изкарва парите...
Мисълта ми беше не спя с пижама/нощница т.н. Препоръчани теми