



)) Пожелавам ти да останеш на забавеното темпо, на което сподели наскоро че си, да се наслаждаваш на всички хубави моменти, които ти се случват, и да спреш Заебина, защото повече нямаш нужда от него 
Да ви е жива и здрава и много много да ви радва 

Завиждам ви за хладното, егати цяла седмица дават дъжд само в западна и централна България, ние тук ще си седим на жегата. 


Да си жива и здрава и всички много да те обичат и уважават

Ама и аз съм в грешка де, пише се БУЙ
Ама ако ти харесва по-вече без Б-то
и така става, ама за да го получиш ще ти се наложи да се качиш на 2-рия етаж по бански, а може и без

Аз не съм имала подобни проблеми май, ама при вас може да е неосъзнато.
И преди малко им дадох да хапват диня, ха ха ха голям смях падна, ама им хареса. Като помня миналата година по това време колко диня омятаххххх хахахахаа

Развълнувах се като те прочетох, радвай се на бременността си и само положителни емоции
Те като сучат зимата се изпотяваха, пък в тая жега не знам. Може да му е топло и да се мъче да си махне перчема 
викам- Риана, хайде да излезеш от градинката защото не се влиза там и не се скача върху цветята. Детето излезе, видимо засрамено и тръгна да ми казва как еди кой си му ритнал топката и то за това било влязло. В един момент се появява майката и казва - Риана, айде моля ти се не се обяснявай на разни патки
казвам: МОЛЯ? Оная мълчи. Викам- Ами всъщност права сте, не детето трябва да се обяснява, а вие, че не сте си научили 6- годишното дете на елементарно възпитание. Тая си грабна детето и замина

И честита ти нова придобивка 
Е, отрязах ги и проблема се реши
ама са ми много Убавки
нали са си моите
И при нас е хладец, много ми е кеф днес, а и малките така сладко си спят на хладинка 
Направо не живея в тази страна 
Според педи не е притеснително,можело от повечето движение да е,от жегите,ама ако и другия месец продължава да слабее,ще пускаме изследвания.Много ми е криво,сега цял месец това ще мисля.Все гледам уж разнообразно да я храня,затова и на кухня я записах,ама напоследък доста намали яденето.Педи вика:гледай да има 5 хранения на ден,е как да стане,като не ще,насила не мога да я карам да яде.И като си погледнах записките с Марти съвсем се вкиснах-на нейната възраст е била 11.300,а Велито няма 9 кг.Давайте идеи за по-калорична и питателна храна,вече се чудя какво да й давам,сирене,масло и кис.мляко яде всеки ден,месо-през ден,чудя се дали в кухнята не е проблема,защото досега си наддаваше нормално
дано да си права, че не знам какво ще се правим 

може от жегите да не иска да яде Велито, то поне по теб си съди
омита поне 2 парчета. Макаронки също давай, при нас вече има и скок в количеството изядено. Успех! 

Иначе това ,което описваш не е агресия. Да не мислиш ,че знае че те боли.Кажи и ,че не се прави така и мен ме гризват от време на време с перфоратора 
Мила, да си жива и здрава, все така позитивна и забавна, много щастлива, а Рош, мм и родителските тела много да те слушат и да не те ядосват

Много да те слуша и радва и да ти е винаги жива и здрава 
Бъди спокойна и се наслаждавай на този хубав период, който ти пожелавам от все сърце да е много лек и безпроблемен
Петьо ще става батко 
Много хубаво си постъпила с детето 
Препоръчани теми