Онлайн любов се развъртяла и резултатът - АВГУСТинче вече се изправя

  • 27 893
  • 739
# 390
Я да отперя аз един бърз въпрос Simple Smile
Ама много моля да не ми се смеете : трябва ли да въвеждам грис като нов продукт?Или не е мужно след като съм въвела глутен и царевица? newsm78 newsm78 newsm78
Фери,благодаря  Hug
Самииииииииииииииии мамииииииии,много благодаря  Hug Hug Hug Hug
А ти баш ма интересува избриса ли морската днес  Laughing Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 391
Daniela_Di да ти е жива и здрава сладката Елеонора,много да ви радва и само хубави мигове в живота на сладката принцеска !!!
Виж целия пост
# 392
Рошле, питаш за пшеничен грис предполагам? Не, не е нужно  Hug
Виж целия пост
# 393
Честит Рожден Ден, Рош! Simple Smile)) Пожелавам ти да останеш на забавеното темпо, на което сподели наскоро че си, да се наслаждаваш на всички хубави моменти, които ти се случват, и да спреш Заебина, защото повече нямаш нужда от него Simple Smile

Честит първи рожден ден на перличката на Даниелка! Simple Smile Да ви е жива и здрава и много много да ви радва Simple Smile

на мен ще ми вадят мъдреца днес - поне така мисля да направи зъболекара и вече ме е шубе таааааа дано да не боли много. Заредила съм се с 15 аулина, за 15 дни трябва да ми мине, че тук не продават Заебин Simple Smile
Виж целия пост
# 394
Мама на Рош, честит рожден ден, бъди здрава и уважавана и обичана съпруга, майка.

Върнах се от прегледа, да има сърдечна дейност, отговаря на 6-та седмица, а би тр да е 7-ма нещо такова, бе има сърдечна дейност.
Виж целия пост
# 395
Сами,
ето го имунизационния календар:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=724809.msg25528106;topicseen#new
За ваксината на 12 месеца говоря, но за всички, където пише "не по-рано от..." трябва да имаме едно наум и да смятаме и ние, не само да слушаме педиатъра, че не се знае той колко е отнесен. Честита ти количка Simple Smile
Тайра,
тук е 30 градуса, направоооо умирам от жега, че освен топло е и ужасно влажно. В Шумен на 35 градуса горещината ме мореше по-малко Whistling Завиждам ви за хладното, егати цяла седмица дават дъжд само в западна и централна България, ние тук ще си седим на жегата.
Коралче,
стискам палци Hug
Миланова,
честито сърчице Grinning
Бобо пък от два-три дни когато суче си скубе косата Rolling Eyes Ама със сила, заравя ръка в перчема, докопва някой голям кичур и дъъъърпа. Не всеки път, но няколко пъти се случи.
Виж целия пост
# 396
Здравейте:)
Честит рожден ден на малката-голяма Елеонора. Щастливо детство и много успехи в живота  Heart Eyes
Рошкова мамаWink Да си жива и здрава и всички много да те обичат и уважават Hug Heart Eyes
Блонди, свате, свате Mr. Green Ето това, което държи Памката е буи http://www.-spam093-/wp-content/uploads/2012/09/пам.jpg , почти така си те представих с банския  Hug Ама и аз съм в грешка де, пише се БУЙSimple Smile Ама ако ти харесва по-вече без Б-то  hahaha Joy и така става, ама за да го получиш ще ти се наложи да се качиш на 2-рия етаж по бански, а може и без  Blush Mr. Green
Koralche_, успех, дано не те боли  Tired Tired Hug
tarantulka28, хм, ми на какво да се дължитая агресия, много странно newsm78 Аз не съм имала подобни проблеми май, ама при вас може да е неосъзнато.
Ние днес бяхме на консултация. Анди е 10килца и 72.5см, а Гоги е 9260 и 73см. До колкото помня Анди + 200 и + половин см , а Гоги + 70гр и 2см.Всичко ни е ок... чакаме си 1-та годинка  Party Heart Eyes Heart Eyes И преди малко им дадох да хапват диня, ха ха ха голям смях падна, ама им хареса. Като помня миналата година по това време колко диня омятаххххх хахахахаа
Д05, как сте? Какво правите? Виждате ли се с Вал?
Приятен ден:)))  Flutter Hug
Ооооо щях да забравя..... МИЛАНОВА , честито сърчице  Heart Eyes Развълнувах се като те прочетох, радвай се на бременността си и само положителни емоции  Hug
Виж целия пост
# 397
Месечинке, да не би да му е топло на Борко  newsm78 Те като сучат зимата се изпотяваха, пък в тая жега не знам. Може да му е топло и да се мъче да си махне перчема  Rolling Eyes Wink

Ау, аз забравих да ви кажа днес какво ми се случи. Значи, Койчева сигурно ще потвърди, че кой какво прави аз все вадя хорските деца от градинките  Rolling Eyes Та днес гледам едно бая голямичко влязло и направо скача върху цветята. Отивам аз до нея и аз и й казвам: "Здравей, как се казваш?" Получавам отговор: Риана, на 6 години съм  Whistling викам- Риана, хайде да излезеш от градинката защото не се влиза там и не се скача върху цветята. Детето излезе, видимо засрамено и тръгна да ми казва как еди кой си му ритнал топката и то за това било влязло. В един момент се появява майката и казва - Риана, айде моля ти се не се обяснявай на разни патки  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out казвам: МОЛЯ? Оная мълчи. Викам- Ами всъщност права сте, не детето трябва да се обяснява, а вие, че не сте си научили 6- годишното дете на елементарно възпитание. Тая си грабна детето и замина  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Виж целия пост
# 398
Сами, браво, много хубаво си постъпила  Hug И честита ти нова придобивка Hug
Месечинке, и ние така правехме, че и двамата един на друг си скубеха косите и то яко hahaha Joy Е, отрязах ги и проблема се реши Mr. Green А сега съм ги направила като войници  hahaha Joy ама са ми много Убавки Heart Eyes Heart Eyes нали са си моите  Flutter И при нас е хладец, много ми е кеф днес, а и малките така сладко си спят на хладинка Hug
Оф не бях гледала ТВ някоко дни, то нови избори щяло да има  hahaha Joy Направо не живея в тази страна Laughing
Виж целия пост
# 399
Рошке,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,да си жива и здрава,много обичана и щастлива Hug
Честита първа годинка на малката кукла Ели,много здраве и щастливо детство!
Миланова,айде официално честито вече,дано ти е лека и безпроблемна бременността!
sevi_sevi ,ние ходихме в МД на ортопед,при Д-р Мирослав Живков,спрягат го за един от добрите детски ортопеди във Варна,записват часове за след десетина дни,прегледа е 54 лв.Не знам колко е добър,предния път доста ни претупа,гледа ставите на ехограф,опипва главичката,гръбначния стълб и ръцете и това беше.
Тарантулке,според мен не е осъзната агресия това,и Велито дере,скубе,ама все ми се струва,че по тоя начин си изразява емоциите,най се радва на баща си и най-много него дере и щипе Laughing
Аз днес яко се сдухах след консултацията,не само,че грам не е наддала за цял месец Велито,ами е и отслабнала с 250 грама SadСпоред педи не е притеснително,можело от повечето движение да е,от жегите,ама ако и другия месец продължава да слабее,ще  пускаме изследвания.Много ми е криво,сега цял месец това ще мисля.Все гледам уж разнообразно да я храня,затова и на кухня я записах,ама напоследък доста намали яденето.Педи вика:гледай да има 5 хранения на ден,е как да стане,като не ще,насила не мога да я карам да яде.И като си погледнах записките с Марти съвсем се вкиснах-на нейната възраст е била 11.300,а Велито няма 9 кг.Давайте идеи за по-калорична и питателна храна,вече се чудя какво да й давам,сирене,масло и кис.мляко яде всеки ден,месо-през ден,чудя се дали в кухнята не е проблема,защото досега си наддаваше нормално newsm78
Виж целия пост
# 400
Екзо, благодаря ти за отговора  Hug дано да си права, че не знам какво ще се правим  Tired
Миланова, много се развълнувах и аз, лека бременност и щастлив финал  Heart Eyes Hug
Ивка, недей да се сдухваш пък ти сега  Hug може от жегите да не иска да яде Велито, то поне по теб си съди  Confused А, защо не почнеш да й даваш сама да си яде, може с трохички да почнеш или пък при нас много се тачи "пицата", пиша го в кавички, защото я правя спец за нея. Като замеся тесто за хляб, само с мая и вода, отделям за нея една топчица, слагам в малка тавичка, настъргвам един домат, тиквички и малко пресен лук наситно и пека. Става чудна, ти можеш и някакво мляно месо да сложиш  Peace омита поне 2 парчета. Макаронки също давай, при нас вече има и скок в количеството изядено. Успех!  Hug

Виж целия пост
# 401
Момичета мерси, да дано всичко да е ок, тенкс на всички и хайде и други правето по едно второ, емоцията се завръща с прегледите, хихихи..
Виж целия пост
# 402
Миланова честито, лека и безпроблемна бременност и едно прекрасно детенце накрая.
Сами браво на теб! Аз днес също възпитавах едни лели и още ме е яд. Имат магазин точно срещу нас, по-цял ден стоят на стълбите пушат цигари и ги хвърлят пред магазина. Това изобщо е маниера на повечето продавачки-по цял ден пият кафе,пушат и си приказват на стълбите пред магазините,хайде ще го придам на балканския ни манталитет, ама не съм съгласна да се мятат фасовете по улицата. Сега като минавам покрай тях с количката и ме гледат злобно Joy
Тарантулке те и самите германци така си намират дружки да си разхождат хлапетата. Давай смело и безотговорно Hug Иначе това ,което описваш не е агресия. Да не мислиш ,че знае че те боли.Кажи и ,че не се прави така и мен ме гризват от време на време с перфоратора Mr. Green
Тарантулке а тиквата сурова ли я слагаш върху пицата
Виж целия пост
# 403
Тиквички, бре, Попи, не тиква  Laughing

Съседчето дойде при нас, 2 дни е по-голямо от Камелия и като видя кучето, изпадна в някакъв екстаз и, горкото, не знаеше как да си изрази радостта, и като взе да се шляпа по голата кратуна с една ръка, ама направо умрях от смях, честно, ама не ми беше удобно да я снимам, само за клипче беше  Joy

Ивка, Велито на см дръпнала ли е малко? Аз мисля, че ако си е жизнена и спокойна няма от какво да се тревожиш, не бързай да се впрягаш. Бях писала тук, че Криско от края на 7-ми месец, до годинак и нещо си беше закрепил на около 8кг, и все толкова си стоеше, не мърдаше. Но мърдаше на см, беше си спокоен, така че никойа не се е притеснил от педитата.
Мисля ис, че акоя  насилваш да яде, ще постигнеш рано или късно обратен ефект и ще се сдобиеш в крайна сметка със злоядо дете  Rolling Eyes Ако не иска 5 пъти - недей я насилва. Камелия от месеци яде 3 пъти и едно плод, абсурдно е да има 5 хранения. За други деца са ок, може и 6 да искат. Следвай я нея, пък след месец ще видиш как е. Каша давай всеки ден, млякото си го знаеш, рибка  Hug
Виж целия пост
# 404
Първо да честито РД на Рошка  bouquet Мила, да си жива и здрава, все така позитивна и забавна, много щастлива, а Рош, мм и родителските тела много да те слушат и да не те ядосват Hug Hug
Дани, честит 1-ви РД и на твоята принцеса   bouquet Много да те слуша и радва и да ти е винаги жива и здрава Hug
Миланова, и аз много се развълнувах, много се радвам за теб Hug Бъди спокойна и се наслаждавай на този хубав период, който ти пожелавам от все сърце да е много лек и безпроблемен Hug Hug Hug Петьо ще става батко Heart Eyes
vanya2207, ние имахме такъв проблем и се оправихме с вкарването на пресен плод за закуска, пробиотик, давала съм Био баланс бейби и сега Линекс бейби, но от първия съм по-доволна, и пием чай Блевит Л и от него съм супер доволна. Не сме имали ден в който да не е акал, а преди бяхме много зле, на 4-5 дни по веднъж и то с 300 зора. Дуфалака на нас изобщо не ни помогна, давала съм го 20 дни и ефект никакъв.
Сами ,честито ти Нуна, вчера като каза че махаш Мутсито и си помислех, че ще се мятатае със Самито на Оригамито Laughing Hug Много хубаво си постъпила с детето Hug
Валери сам си пие вода от шишето, аз само му го подавам в ръцете, а понякога и сам си го взима ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия