Онлайн любов се развъртяла и резултатът - АВГУСТинче вече се изправя

  • 27 893
  • 739
# 375
Честит рожден ден Рошке  bouquet!
Честит рожден ден на Ели!
Блонди голям смях с тази Цура, то вярно този уред изглежда страшен smile3532
буй
Тарантулке защо не идеш на някакво организирано събитие за майки и бебета да се разсееш.
Виж целия пост
# 376
ВТД, Васето, Пейпърче, ели–никол , Блонди  Embarassed , Месечинка ,Бютка ,Тефита ,Тайра ,Лино ,Тарантулка, Попи,БЛАГОДАРЯ ВИ! СТРАХОТНИ СТЕ  Hug Hug Hug

Блонди,цура,**ра,важното е,че накрая сте се разбрали  Mr. Green
Бютка,стига с тези черни мисли  Hug Диета + изпит,при теб не са подходяща комбинация  Hug
 Тефи,Рошавото е далеч от мисълта и идеята да си държи сам бутилката.Ръцете му винаги са заети-то си дърпа ушите,бърка в тях,скубе се,търка очи,или чопли някъде Crazy Crazy Crazy
Тайра,завиждам благородно,че си се наспала  Hug

Тарантулка,съжалявам за устничката на малката  Hug Дано мине бързо  Hug

Да ви кажа Рош сутринта падна,удари си главата,плака.Не ми стана хубаво,още повече,че уж го гледах,обаче той сега е пленен да се изправя по мебелите,катери се,придвижва се около тях...Абе виновна съм......
Така започна денят ми...Реших да го сдухам още и извадих полите,които носех преди втората си бременност.И о!чудо!Стават ми  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68
И по повода хапнах един шоколад,сега ще налая и един сладолед  smile3534 smile3534 smile3534
Виж целия пост
# 377
А, Васето, никъде не съм казвала, че е хирург  hahaha

 Joy Joy Joy Аз за баща ми говорех, ще се разберем де ...  hahaha Попиках се от смях за скрития текст!  hahaha
Месечинка, аз в началото май го давах доста по-често, отколкото сега.  newsm78 Сега не му се събира и веднъж седмично сигурно, ама защото и напоследък ме домързя да му готвя и наблегнах на купешки месни пюрета.  Peace
Вик, и аз не знам защо в сайта на МЗ пише така, но наистина следващият прием на Синфлорикс е на 12 м.  Peace
Тарантулка, много съжалявам за Али.  Hug Няма ли къде да се разсееш?! Или удари и ти една свръх доза Заебин!  Hug
Рош, кефиш!  Hug

Ламята Спаска пък разстерилизира кремчето на детето и го омете на секундата, в която го внесе вкъщи ...  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 378
ВТД,
много странно, това, което си извадила е от сайта на МЗ, би трябвало то да е актуалното, но като гледам е старо... Ваксините вече не са  ДТК и отделно полиомиелитна, а е една петвалентна - пентаксима. А освен нея има пневмококова, която в този календар отсъства. И какви са тези подкожни ваксини - ДТК-то, нали всички вече се бият мускулно? Аз гледам имунизационния календар, който е залепен за имунизационния паспорт на Бобо, там са описани точно така, както на нас ни ги биха - петвалентна (пентаксим) и пневмококова (синфлорикс), както беше и в календара, който аз намерих в нета. Вие нямате ли такъв календар в паспорта?
Тефи,
Бобо си хваща шишето, за да си играе с него. Не иска и не иска да пие от шише. Хваща го, обръща го надолу с главата, олива се и е много доволен Mr. Green
Тарантулке,
гуш Hug
Рошке,
да нацелуваш Рош Simple Smile Ще пада, каква му е работата Whistling Докато станат стабилни ще е така... пък след това още по-зле Crazy Мъка ми става като си помисля, че както са и момчета, ако са някои луди глави, леле мале Crazy
Бютка,
стига се шашка и мисли кофти работи Hug Не че не те разбирам, аз съм същата. Напоследък със страх тръгвам където и да е с колата, страх ме е от катастрофи и такива неща. Много гадно. Но наистина от съдбата не можем да избягаме, няма смисъл да си вгорчаваме живота с кофти мисли. Трябва да се мисли позитивно, поне доколкото е възможно.
Виж целия пост
# 379
Еееееее,ама много пусто тук  newsm78 Не ми казвайте,че сте навън в тая жега  newsm78 newsm78 newsm78
Рош спи,аз пийвам кафенце,почти съм готова с вечерята  Mr. Green
И торта смятам да направя,ама този път ще гледам да не я сиропирам с 1л  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 380
Рошкеее Hug и тук ЧРД, да те слушат много в къщи и извън къщи Wink

Еми Ивайла стана в 11.30 и сега ще я изведа малко в пека, ще направим едно лонче на двора Grinning

Чао засега Hug
Виж целия пост
# 381
Месечинка, Васето, и на нашия картон пише както Вие казвате, а също и към Приложението към Наредбата на МЗ, с която се определя имунизационния календар. Не знам защо в сайта пише така. Аз изобщо не гледам кога какви ваксини се слагат и за това до сега не съм обръщала внимание какво пише. Каквото каже педката - това. Като отидем на консултация ще видим какво ще каже - може и аз нещо да не съм разбрала.
Виж целия пост
# 382
Само внимавайте, четете календара наистина, защото ето, сега пише, че трябва да има поне 6 месеца между приемите. При нас, както се забавиха ваксините излиза, че тази на 12 месеца трябва да я бият на Бобо най-рано през октомври, т.е. на 14 месеца. Да не се случи някое недогледало педи, трябва и ние да си отваряме очите, че...
Виж целия пост
# 383
Зафира, до сега не съм се престрашавала да ходя там, хем имах 2 ваучера Tired прекалено съм срамежлива  Embarassed ooooh! което си е само в мой  минус  Tired
Васе, до сега карах на Заебин, ама ми свършиха  Tired
Рош, Месечинке  Hug Hug Hug
Блонди, за скрития текст  hahaha hahaha hahaha развесели ме  Laughing

Абе, ние все пак си имаме зъбче  tooth Само Белверде ли останаха  Thinking
И аз унищожих един сладолед  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

Чакайте да ви споделя още нещо
Скрит текст:
Това моето дете много агресивно  Shocked Преди го отдавах на това, че така си показва любовта, ама то не се трае вече. Няма да ви казвам, че цялата съм надрана, все едно от войната идвам. И не прекалявам! Все търси да те докопа, да ти дерне лицето, удря, хапе  Shocked Ми не знам какво да я правя. И да отбележа, че вкъщи няма агресия, с ММ никога не сме се карали пред нея, спорели сме на висок тон, но даже като си помисля не сме се карали откакто е родена  newsm78 Някакви идеи как да се справя  Confused
[/color]
Виж целия пост
# 384
Рошкеееееееееееееnewsm59 мила! Бъди много, много щастлива и обичана! Страхотен човек си и заслужаваш саааааааааамо хубави неща  Hug И да ти подарят много хубави подаръци  Laughing

Честит Рожден Ден и на Ели! Тя нали ни е талисманче, няма как да я пропусна!

Мале, другият месец какво честитене ще пада  Joy Joy Joy Joy

Бюти, голяма си скица, уж изключва компа да не ни чете, пък "Аз само през телефона да кажа.... " hahaha hahaha hahaha hahaha

Месечинке, точно м/у кои 2 ваксини трябва да има 6 месеца? Че и ние малко закъсняхме с ваксините, не колкото вас де, ама не са ни я били и баш на 6я месец.

Тефи, и Самуил не си държи шишето, той толкова пие и от шише, ама.... не проявява интерес да си го държи и да пие. Докопа ли го и го маха от устата си и моментално го обръща  ooooh!

Тарантулке, за агресията - може просто да е по- емоционална и експресивна и така да показва емоциите си. Не си мисли лоши неща, прекалено са малки още и повечето им действия са неосъзнати. Виж, ако е при по- голямо дете, може, но сега едва ли  Peace Иначе за нервността ти, аз бях така познай кога  Laughing Преди 18-19 месеца  preggo


Ние се завърнахме от разходка и чавето спи блажено, а аз мисля да готвя сега, че надвечер пак да излезем.

И да се похваля - таттатататаааааам имам си нова количка. Е, не е нова, от Продавалника я спазарих, ама е доста запазена и ми излезе много а далавера  Laughing Нуна си купих  Grinning От кога я мисля, най- накрая се сдобих, мойта още не съм я продала, ама здраве да е. Искат ми я на части, ама аз не съм съгласна  Rolling Eyes

Виж целия пост
# 385
Рош къде видя жега  Crossing Arms Тук е едва 20 градуса и се кеееффяяя  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 Най-накрая да не ми е жега,Емма и тя видимо се кефи на такова време  Mr. Green Иначе браво за полите  Hug Кофти за малкия за устната,ама наистина така ще растат явно...
Виж целия пост
# 386
Вик, мисля, че вече трябва да са приели закона за без колан и фарофе (през деня) да не се взимат точки, така, че трябва да ти дадат.  Peace

Блонди, банският изглежда супер.  Hug

Рош, честит рожден ден, бъди здрава и нека има по-малко ядове около теб.  Hug Браво за полите. И аз много се изкефих като си обух преди месец едни стари дънки.  Hug

Честита първа годинка и на Елеонора на Даниела_ди! Нека радва мама и татко винаги!   bouquet

Блонд, ей това е буй, чакаме такава снимка след морето ви, ама с твоя бански.  Hug Цура  hahaha На бабата на ММ на Криводол има две прасета и ги е кръстила Гаца и Цона, ММ вика, че ако имаме момиче някой ден, задължително едно от тези две имена ще изберем, ама трябва да вкараме в класацията и Цура.  Joy А ТМ добре си го стреснала  hahaha

Месечинка
, аз го давам, ама когато не забравя да сваря яйце, което се случва доста често, ама за мен по-важното е да съм го въвела, пък дали ще го давам редовно не ми е толкова важно.  Wink

Тефи, и Криско не може да си го държи. Всъщност държи го, но не по предназначение. Ако иска да пие от него, само захапва накрайника, ама не може да го надигне.  Peace

vanya2207, кой ти каза, че био-гайата е за диария само? Аз съм я ползвала при запек (но когато беше само на кърма). Тя регулира стомахчето, може би и при двете положения (и диария, и запек). Иначе вместо клизми, защо не даваш Дуфалак? Не се привиква към него, но действа с натрупване.  Peace А за храните, на твоето дете някой храни, които по-принцип са разхлабващи може да го запичат, както и обратното, такива, които по принцип са запичащи на вас да не ви действат така. Трябва ти сама да откриеш кои храни регулират добре стомахчето на твоето дете. От кога се захранвате и на колко месеца е детето?

Тарантулка, странно е това с агресията, не са ли малки да разбират пък и от агресия, егати! Не знам какво да те посъветвам, но дано като порасне още малко и почне да разбира повече да спре да буйства.  Hug

Сами, честита Нуна,   Hug а твоята каква е дето я продаваш (лятната ли е или другата)?

Виж целия пост
# 387
Сами, не знам дали е истинска агресия или си въобразявам, но щом и баща й го забеляза  Thinking Докато се кърмим е ужас, имам едни червени петна, където не знам дали изобщо ще се махнат, все от нея, драскотини, синини. Тя не суче спокойно, все със злоба  Blush
А за нервността- аз пък в този период бях великото спокойствие  Heart Eyes нощо и никой не можеше да ме ядоса, но сегаааааааа  Sick Sick Sick #2gunfire
Фери и аз си мислех, че е малка и не разбира, но вече не съм толкова сигурна  Tired
И да ви кажа, тези обувчици дето ги бях показала преди, ги поръчах  Blush дойдоха днес и о, чудо! Страшно съм доволна. Пасват й перфектно  Party
Вчв=ера й поръчах и килимче-пъзел, че на този леден ламинат  ooooh! мен ме боли г*за като седна  Sick Дано 36 парчета ми стигнат поне за кухната  Thinking
Виж целия пост
# 388
Здравейте,

Мама на Рош, честит рожден ден! С пожелание за здраве, много щастие и много любов!

Даниела Ди, честита рожденичка! Да ти е жива и здрава  и много да ви радва.

Екзо, честито дипломиране!

Искам да попитам момичетата от Варна, за добър детски ортопед, кога бихте ми препоръчали
Виж целия пост
# 389
Тефи, държи го, не държи - все тая, няма за какво да се кахъриш, едни си го държат, други - не  Mr. Green

Ваня, докато ползваш клизмички, нещата все ще са зле  Rolling Eyes Вземи пробиотици, не е вярно, че са за диария  Peace Бебето ти е много малко още за много странични яденета, като пюрета и каши.

Тарантулке, честито зъбче  Hug А за МЦ - я доди, я не доди  Mr. Green Кога (не)чакаш?
А за пъзела - нашата го напуска моментално и започва да надига краищата и да го гризе, изобщо не стои отгоре му, само дето го купих  Crossing Arms

Васе, ще се разберем, как иначе  hahaha Бртачедката се казва Стефка Тодорова, 67-ми набор е, ако не бъркам с година-две.  Thinking  Ей я в средата  Simple Smile Май са в МБАЛ.

Фери, няма да дочакаш, б-Уй нЕмам  hahaha





Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия