




Утре ще има да чета на мм
Ама то съвсем гладко, като кремче 
Как са сега малките 
Да ви се похваля, че имаме още едно проходило августинче, нашето братовчедче Пресиян 
Детето утре има ИД и затова и кръщенето му е точно утре. Купих монета Св. Петър и един сладък анорак за есента. Фери, благодаря за идеята за монетите, ти преди време беше пуснала едни сайтове и от там гледах и се насочих към банка, която ги предлагаше.
Честито Екзо 

Несито вдигнал дупето 


купон е у Вас. Виж, аз съм по-добре, защото Вик чете приказката - с един куршум два заяка /даже три/.
. Защото така сметнато за 90дни са по 4часа. Всеки си преценява как по-добре учи и така си нагласява графика 





Честито ви проходило човече!!!
Нека всичко,за което си мечтаеш и към което си се устремила ,се сбъдне







Почти цялата тема изпуснах и много ми липсвате, вече разбрах, че наистина съм пристрастена към бг-мама
Тя винаги сутрин върши работата, аз докато закуся, да си направя кафе и то станало късно вече 
Да си жива, здрава и много обичана от мъжете на живота ти!
Честито и на всички именици днес! 


ММ взел, че се освободил. Мноооого съм доволна, като нищо след обед ще опъна стройни кълки на плажа ... 


Снимам доста и от 50-60 кадъра си оставят 3-4-5 кито най-много ми харесват. Също и експериментирам с настройките на апарата и ми е много интересен резултатът. 


Препоръчани теми