








, че си купих новата книга на Халед Хюсейни и направо нямам търпение да приспа Сами

Добре е, всеки ден ме изумява с някой номер. Одеве бутна дистанционното под дивана и не можа да го извади и се забаламоса с нещо друго и аз го пита къде е дистанционното и той веднага отиде до дивана и почна да мъчи да го вади, е не можа, но колко разбира вече
За апарата ако питаш, има всяка вечер аларми, някой път стигат и до 10 на брой ( дано не са истински), сън за мене няма, ще ходя след около 2 седмици да го разчитат и дано вече всичко е ок и да не ходим на изследвания, ние сме планували почивка от началото на август и не виждам как ще нося и апарат и кабели. Дано няма нужда 

Баба ми едно време сяда да чете вестника и вика "Яяя, какви са тия дупинги?!", а то било лупинги

Склонни сте да направите от един обикновен ден, човек да се чувства същински празнично 

Дано вече всичко е нормално и на теб да ти се успокои душичката 






) 
Тези познати и съседи, на които аз имах телефоните, не си ги вдигаха
Пропусна си второто спане и сега не искам да ви описвам какви кански крясъци, писъци и дива лудост се разнасят отгоре





Честито на Каменчо и Пепи и от мен 


После за една бройка да се преметне от спалнята на пода, добре, че заспа преди да направи още поразии
, Каменна Марли
Бъдете живи и здрави, и нека имената ви ви носят късмет 
. Има вече 6-то зъбче и май това е
Иначе отбелязва голямо развитие в последно време - вече лази буквално навсякъде, руши де що види, днес успя да си свали върху главата един голям стелаж с дискове, изобщо неуправляем е. В леглото нощем редовно се буди и почва да се дупи спейки или се разбужда и заспива после пак в някоя невероятна поза
Опитва се и да се изправи, но още не се справя особено. Като го държа ходи доста уверено, но не му е любимо - сега сме на вълна лазене явно 



А и нали за второ бебе си мечтаем - е, то така съвсем няма изгледи да стане и малко се притеснявам.
Мога ли да му ги дам или? На опаковката нищо не пише 
Препоръчани теми