Онлайн любов се развъртяла и резултатът - АВГУСТинче вече се изправя

  • 27 893
  • 739
# 360
Така и не се научих да качвам тук снимки,така че моля,последвайте линковете :

https://www.google.bg/search?q=%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B8&am … 3D993%3B500%3B433

https://www.google.bg/search?q=%D0%BA%D0%BE%D0%BA%D1%82%D0%B5%D0 … 345%3B2560%3B1600

https://www.google.bg/search?q=%D0%B1%D0%BE%D0%BD%D0%B1%D0%BE%D0 … .html%3B608%3B455

И това всичко ( колко съм щедра само  Mr. Green Mr. Green Mr. Green ) по повод моя рожден ден!
Искам да ви кажа,че наистина съм благодарна,че попаднах в този форум,защото....абе защото всички сте много готини.
Да пожелая честит първи рожден ден на Елеонора на Даниела Hug
И да кажа,Миланова,чакаме отчет след прегледа днес  Hug

Виж целия пост
# 361
Блондии каква е тая Арабела с банския ти Joy Много е свеж иначе модела!
Бютифул нивото ти на серотонина много ниско,хапни си банани, шоколадче,направи малко гимнастика Hug
Екзо браво за успехите Hug
Фери умори ме с телесата на свеката ти, Моята веднъж като се заголи да ми показва някакви пъпки Joy hahaha
По повод уменията днес голям смях с Бейбито. Днес се шегувам с него и го питам къде е тати,той сочи лампата hahaha,после го питам, бубата къде е и той пак сочи лампата hahaha ММ вика ей бая голяма ще е и вика с моя езиков курс съм докарала детето да си мислело,че къде е=лампа hahaha
Моето и то не иска да стои в количката и на столчето за хранене и като изляза на разходка и все едно на фитнес отивам,през половината време нося 12 килца под мишница.
Аз харесвам снимките на М на М, не само детските,но и от разни пътувания нейни.Изобщо нямам идея що за човек е и не ме вълнува, обичам сама да снимам,колкото мога толкова.
Виж целия пост
# 362
Рош, Честит Рожден Ден  bdbaloni. Много здраве, щастие и късмет ти желая и твоят Рошко много да те слушка. Гледам и яденето и пиенето си осигурила.....

Еееее имаме си вече първият рожденник в темичката  newsm59.
Даниела, честита ти рожденничка! Да расте голямо и умно момиче. Драсни два реда как сте.
Виж целия пост
# 363
Рооош, честит рожден ден!   bouquet Да си жива и здрава, много щастлива и винаги носена на ръце!  Hug Бива си я почерпката!
Честит първи рожден ден и на красивото ни талисманче Ели на Даниела_ди! Да расте здраво и щастливо дете!   bouquet

Блонди, ми то доста красиви мъже има в Сливен. Доста хубав трябва да е, за да е най-красивият.
Вик, Joy Joy Joy Нали, че и ММ е от тях ...  hahaha И аз откривам, че правя неща, които преди съм казвала, че никога няма да направя!  Embarassed
Блонди, още повече, че е хирург, щом тя е хирургична сестра! Сега ме вкара в дълбоки размисли кой ша да е тоз красавец ...  Thinking
Виж целия пост
# 364
Рооош, честит ти ден рожден! Бъди много здрава, щастлива, позитивна Hug Да те слушат мъжете ти и никакви поводи за мрън да нямаш Naughty Hug Heart Eyes newsm59 Tada baloni

Честита първа свещичка на талисманчето Ели!  Умна, красива, щастлива да расте! newsm51

Все си мисля, че сега като наближи края на юли, после началото на август, как ще завалят постове с пожелания, също както когато раждахме и няколко теми ще се изпишат набързо ей така в честитки Crazy
Виж целия пост
# 365
Ей че хубаво, колко много хубави поводи за поздравления...

Тайра честита книжка  Hug

Екзо честито дипломиране Hug

Рош честит рожден ден  bouquet

Честит първи ден ден на Ели на Даниела  bouquet

Виж целия пост
# 366
Добро утро, банда,  Hug

Рошлеее, честит празник  Hug Здраве и щастие   bouquet

Даниела Ди, честит първи рожден ден на перличката ви   bouquet

Бютка, кака, това ще да е от диетата, да знаиш  hahaha Тръгвай по-рано за софето и ще се разсееш  Hug

Койчева, нямам снимка  Embarassed

Ау, Пейпър, бързо ми се похвали какво имате  Blush Да не би да е фулфрейм? Това е моята мечта, но няма да е скоро  hahaha

Би би, как ти хрумна, точно на място  hahaha

Екзо, кво, да му се не види, е буй? Да не си сбъркала първата буквичка  Joy

Скрит текст:
(На нашата кучка (Чери, но й казваме Цура  Laughing ) много падат космите и питах вчера в кучкарската и ми препоръчаха един фурминатор. Намерих го аз в Амазон и пиша по скайпа, ама на латиница на ММ (той нали работи на горния етаж и си спестявам катерене  hahaha): "намерих една матрикуция за космите на цура", но на латиница изписвам cura. И той човека го прочита с К и се започва едно блещене  Shocked, а аз го убеждавам, че ще върши работа. После реших да му го покажа и той вече съвсем се стресна  hahaha Разбрахме се накрая, де  Joy

А, Васето, никъде не съм казвала, че е хирург  hahaha Военен е, водолаз, тюлен, беше и в Ирак, разни такива, сега не знам точно с какво се занимава  Simple Smile

Камелия снощи заспа към 9 и в 11 се събуди и рев, рев  Shocked  Пак заспа и в 1 пак се започна. И така до 2, какво й стана - не знам, търка си носа, зъби сигурно, 7 не й ли стигат засега  Crossing Arms Накрая се сетих за Осанит-а и с две дози се успокои и заспа, направо в чудо се видяхме, изнервих се и само съсках по ММ и той накрая каза, че съм зла  Laughing
Виж целия пост
# 367
Рош,
честит рожден ден, жива, здрава и щастлива!
Честит първи рожден ден и на талисманчето ни Елеонора

СамиМами,
тъкмо бях решила в петък да мятам жълтъка и ти ме разубеди Joy Но все пак той нали се вари 15 минути, би трябвало да няма опасност? А и тези които са го въвели - нали продължавате да го давате и през лятото?
ВТД,
на 13 месеца е морбили, паротит и рубеола, преди нея е синфлорикса:
http://www.pramed.com/imuniz_kalendar.htm
Блонди,
буй не е ли онази дъска, дето с нея плуваха спасителите?
Виж целия пост
# 368
Я през телефона да честитя на Маргито рождения ден - да е все така красива, много здраве за теб и цялото ти семейство. Даниелке, честита ти рожденичка - пожелавам и здраве най-вече, другото мама и тате ще и го дадат. Блонди, много се смях с Чери, с Цура де, хаха. Приемам съветите ви, пия един заебин и квото стане на изпита .Нях нях, друго не знам кво да кажа
Виж целия пост
# 369
Месечинка, верно така пише  Confused
Но на последната консултация педката ми каза, че до 13тия месец нямаме други ваксини  newsm78 и аз си мисля направо за тази против Морбили, паротит, рубеола. Като отида на консултация ще разпитам, да видя аз каква е тази работа  Simple Smile

Да се редактирам. Виж какво намерих тук  newsm78
http://www.mh.government.bg/ForThePacient.aspx?pageid=482&ho … mp;articleid=3831
Виж целия пост
# 370
Рошкеnbirthday Да сте здрави и ти и Рошкото, много да ви обичат и глезят  newsm67

Честит първи рожден ден и на Ели на Даниелка Желая и да бъде здраве и красива, да е орисана с късмет и успехи и да има вълшебно детство  newsm38

Месечинке, скоро ми казаха,че не е необходимо да варя яйцето повече от нормалното. Всъщност е неонходимо само да го измиеш с топла вода, защото салмонелата е по черупката  Thinking
Блонди, благодаря за комплимента  Blush  Blush  Blush

Абе я да ви питам има ли чаве, което не иска само да си държи шишето. Явор разперва ръце настрани и отваря уста и хич не се сеща да го хване сам. Преди около 2 месеца го придържаше сам, сега обаче не иска.
Виж целия пост
# 371
Добро утро от една наспала се мама  newsm44
Рошшшш  nbirthday newsm67 Честит рожден ден миличка!Пожелавам ти всичко най-най   bouquet Hug
Честита първа годинка на малката Ели на Даниела!!!Да ти е жива и здрава,много да те слуша и да има едно прекрасно детство!!!  newsm59
Емма заспа снощи чак в 23:00,че бяхме с приятели навън и се събуди чаааак в 7 за мляко и после си доспахме до 9:30  Mr. Green През нощта се събудих и чак ходих да я видя дали всичко е добре с нея.Не съм свикнала да спи спокойно  ooooh! Нали беше хлад в стаята и на нея явно й беше екстра и си се наспа.Сега е коренно различно бебе  Crossing Arms Явно ще мислим наистина за климатик...
Виж целия пост
# 372
Здравейте,
Тъй като сте по-големки от нас се надявам да можете да ми помогнете.  Този месец на два пъти се запекохме и то много стабилно, наложи се да ползваме специални клизмички. Само че аз не искам това да се ревръща в практика, та въпроса ми е има ли някакъв начин да се стимулира перисталтиката, аз се сещам за пробиотици, но примерно Био гаята е по-скоро срещу диария. Също като храните бебчетата как балансирате храненията, защото аз давах едно регулиращо и едно разхлабващо, но като се намеси кашата и нещата се спекоха. Просто идеята ми е да се избягва запека, за да не се стига до търсене на методи за разхлабване.
Виж целия пост
# 373
Roshle  newsm59 newsm67  bigdance2  ura newsm38
Mnogo zdrawe,shtastie,lubov,kasmet
Виж целия пост
# 374
Бръзам, пак, да се разписвам, докато спи малката, пък и тъкмо ми дойде музата  Confused
Тайра, честита ти книжка, безаварийно каране и златен талон след време  Hug
Екзо, честито и на теб, олекна ти на душичката  Hug
Рошкеее,  newsm67 пожелавам ти да си здрава, щастлива и по- малко писания в скрит текст, освен ако не е за  luvbed

Честит първи рожден ден и на Ели, много да е здрава, весела, обичана и щастлива малка кукла  Tada

Тефф, моята дребосъчка иска пък постоянно да държи шишето, дори и да не й се пие  ooooh! Яворче може да го кара по-айляшката  Mr. Green Heart Eyes
Бютка, какви са тези мисли сега ooooh! вземи ходи по-рано до сф, че да си с бистър ум и да се разсееш  Hugстискам ти палци  Hug

Скрит текст:
Охх, направо не мога да си събера мислите, сдухано ми е. След като вчера изперках, дойде ми малко в повече, пък и това гнусно време така ми действа на нервите  Cry за малко да си го изкарам на малката  Cry И аз съм човек и имам нужда от малко време за себе си, една дума няма с кой да си кажеш  Confused Обмислях вариант да се прибирам в БГ, толкова да ми е омръзнало това стоене като затворници вкъщи  Confused И ММ ме дразни, тези дни гледам да си мълча, че отворя ли уста и ще стане страшно, може да си кажем или направим неща, за които после ще съжаляваме. Не знам от луната ли е, от хормони, от предстоящия цикъл ли, ама наистина ми идва вече ту мач  Confused

Май си имаме зъбче  newsm78 много странно ми изглежда, но вчера се удари лошо и й потече кръв от устичката  Cry направо ми се подкосиха краката като видях  Cry Снощи също стана към 2и 30, сука, порева си, не можа да заспи, мислех си, че е от луната, че беше като ден и ни огряваше ( то и аз не можах да заспя от това) после като се скри и заспа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия