

Много е свеж иначе модела!


,после го питам, бубата къде е и той пак сочи лампата
ММ вика ей бая голяма ще е и вика с моя езиков курс съм докарала детето да си мислело,че къде е=лампа 
. Много здраве, щастие и късмет ти желая и твоят Рошко много да те слушка. Гледам и яденето и пиенето си осигурила.....
.
Да си жива и здрава, много щастлива и винаги носена на ръце!
Бива си я почерпката! 
Нали, че и ММ е от тях ...
И аз откривам, че правя неща, които преди съм казвала, че никога няма да направя!
Да те слушат мъжете ти и никакви поводи за мрън да нямаш







Здраве и щастие 

Тръгвай по-рано за софето и ще се разсееш 
Да не би да е фулфрейм? Това е моята мечта, но няма да е скоро 

): "намерих една матрикуция за космите на цура", но на латиница изписвам cura. И той човека го прочита с К и се започва едно блещене
Разбрахме се накрая, де 
Военен е, водолаз, тюлен, беше и в Ирак, разни такива, сега не знам точно с какво се занимава 
Накрая се сетих за Осанит-а и с две дози се успокои и заспа, направо в чудо се видяхме, изнервих се и само съсках по ММ и той накрая каза, че съм зла 

Но все пак той нали се вари 15 минути, би трябвало да няма опасност? А и тези които са го въвели - нали продължавате да го давате и през лятото?
и аз си мисля направо за тази против Морбили, паротит, рубеола. Като отида на консултация ще разпитам, да видя аз каква е тази работа 

Да сте здрави и ти и Рошкото, много да ви обичат и глезят 




Честит рожден ден миличка!Пожелавам ти всичко най-най


Нали беше хлад в стаята и на нея явно й беше екстра и си се наспа.Сега е коренно различно бебе
Явно ще мислим наистина за климатик...

пожелавам ти да си здрава, щастлива и по- малко писания в скрит текст, освен ако не е за 
Яворче може да го кара по-айляшката 
вземи ходи по-рано до сф, че да си с бистър ум и да се разсееш
стискам ти палци 
за малко да си го изкарам на малката
И аз съм човек и имам нужда от малко време за себе си, една дума няма с кой да си кажеш
много странно ми изглежда, но вчера се удари лошо и й потече кръв от устичката
направо ми се подкосиха краката като видях
Снощи също стана към 2и 30, сука, порева си, не можа да заспи, мислех си, че е от луната, че беше като ден и ни огряваше ( то и аз не можах да заспя от това) после като се скри и заспа.Препоръчани теми