

Никон, Канон, все са хубави, ама си искат и хубави стъкла

. Имахме един съвсем прост Никон на 100 години и като си взехме нов /то не беше Канон, Олимп/, го дадохме на нашите - еми простия Никон прави един млн. пъти по-добри снимки от новия с не знам какви си там обективи дето не може и да фокусира като хората. Не разбирам от фотоапарати, но все виждам снимките 






, а по повод терминаторът Дея - колежката на майка роди един месец преди мен (те са начални учителки), а докато беше бременна се молеше за момиченце, защото виждала колко били диви момчетата и се беше ужасила (за справка - едно от момченцата й като било в градината, ставало докато децата спели и ходило да ги души ...
) ... Еми роди момиченце, лудо колкото две момченца, нещо като Дея ...

Миши, намерихте ли го?

Сега чакам да се събуди че да идем на срещичка
Таткото пък точно днес е някаква гадна смяна и сега го няма,но след малко ще си дойде и после към 3 пак ще излиза за работа когато ние ще се върнем 

Да дам и бърз отчет. Дани е добре, от няколко дни не е кърмаче, проблема е, че отказва адаптираните млека. Но за сметка на това вечер спи непробудно.
Все още нямаме зъбки, лази като паяче. 


http://www.youtube.com/watch?v=3O1_3zBUKM8


Ако искаш все пак звънни на педи да питаш за съвет.Емма преди морето беше набарала един течен ароматизатор за кола и изпаднах в паника и ужас,търчах до вкъщи да й измия устата и ръцете,вонеше на ароматизатор,но накрая дори и р.стройство нямаше
Препоръчани теми