
казвам го с усмивка, да не се засегнеш сега
И аз не разбирам кой знае колко, но и с Никон могат да се правят ужасни снимки, както и с всеки един апарат. Важно е, човек да разбира как се правят снимки, какво стъкло им трябва отпред и как да го нагласява и използва, всичко е комплексно. Нито един апарат не прави хубави снимки просто ей така. А ако говорим за съвсем любителско ниво тип насочвам и щрак-щрак, тогава пък съвсем малко значение има какъв е апаратът 

И аз мисля че Маргито е по-готина от Галена, на Маргито много й харесвам тънките глезени, щото мойте са като на римски пехотинец 
много ли е висока летвата че толкова деца ще повтарят?
и моята коса много пада, отново 
поне няма да я мисля
А в Созопол е такава гмеч, както казваше моята съквартирантка от студ.госдини, като ида там все се сещам за Гунди 


Те започват на 6, досега са взели цялата таблица за умножение и 3 глаголни времена (на френски
), милилитри, децилитри и литри, религия, английски или холандски, пишат диктовки и преразкази... Тук са на проценти. Под 50 децата задължително повтарят, а под 60 родителя преценява как иска, но обикновено ги оставят. Струва ми се и че като цяло белгийците не са от особено начетените

, кашлица и сополки, но вече мина. И сега се донаспивам, че нощите бяха кошмарни.




имам толкоз много да уча, а уча само по 4-5 часа на ден, а аз съм свикнала по 12 часа и сега ме свивааааааа 



За фризьора - моят мъж жъне сега сутрин от 7, вечер до 10-11, без почивен ден и така ще отиде поне още 20 дена. Миналата седмица имах час за боядисване, ама пък тогава фризьорката се разболя. Както и да е, оцеляхме, яде, спа, игра, накрая малко мрънка, ама съвсееем малко.
много е як 

Вече бях започнала да си мисля и разни глупости от сорта на това, че този зъб може да ми увреди слуха, зрението и мозъка... или например да припадна от болка докато съм сама с малкия и някой да го открадне или да викнат местните социални и да ми го вземат
Попи и на мен ми е паднало нивото на онова нещо, което кара хората да си мислят лоши неща 
Сега ще предявявам разноските си за възстановяване от гадния си застаховател. Тези прасета - застрахователя ми, ме държаха цял ден на телефона докато ми кажат, че покривали само определени дентални рискове.... не ми се мисли каква ми е сметката за телефон, но мога и нея да им я предява, малоумници! 

(подсказка не сме бременни с теб явно, помня че в онзи период нямах никакви грижи с косата)
)) И аз не помня какво сме учили в началното училище, но доста си беше и като материал и като време...



Редактирам-появила си се
Радвам се ,че всичко е минало 


Аз нали съм на Заебин и много мръсно пак стана у нас...ама като нема желаещи да почистят 
Надявам се на малкия бонбон нищо да му няма 
Много евтино у вашия Вилает 




А малко трудно ще ѝ готвя без кухня...Може би ще трябва пак да минем на купени пюрета...Ще се радвам ако някой сподели идеи
Голямо постижение си беше за нея! Печелившото мляко е Хумана 3 с банан и ванилия, но задължително леко охладено
Сега поне съм спокойна, че ще пие мляко, дано само да не се откаже 



Препоръчани теми