В Пловдив слънцето пече, хайде всички на море-31

  • 98 449
  • 639
# 150
за басейн-ние ходим на х-л Рачич.Близко е и много спокойно,има детски басейн и дебели сенки от върби.Също ако ви се кара на с.Баня има почивна станция-Строител-там са 4 басейна с минерална вода.
Виж целия пост
# 151
Здравейте Grinning Има ли в Тракия някъде заведение, в което да се предлага готова храна за вкъщи? Нещо като това до mr. bricolage Rolling Eyes До сега от пикадилито до баумакс си взимах, но нали го затвориха, та си търся друго местенце.. Триумф и Кауфланд е ясно Grinning Иначе колкото по-близо е до Кауфланд толкова по-добре  Laughing
Виж целия пост
# 152
BASDM, препоръчай добър зъболекар, който работи със ЗК. Наболява ме един лекуван юни месец зъб от пулпит и имам съмнения, че не е лекуван адекватно.
Виж целия пост
# 153
Момичета, препоръчайте ми ортопед. Хазбун чета, че това не му била специалноста, за Янакиев се колебая...
Виж целия пост
# 154
Момичета, препоръчайте ми ортопед. Хазбун чета, че това не му била специалноста, за Янакиев се колебая...

Аз съм ЗА Янакиев. Теб кое те въздържа? За какъв проблем търсиш консултация, ако не е лично де?
Виж целия пост
# 155
Профилактичен преглед на бебенце.
Виж целия пост
# 156
Профилактичен преглед на бебенце.

Значи за луксации? Притеснява те, че са само платени прегледите на бебетата? Какво да ти кажа, иначе пък е добър. Ще поразпитам тук-там, и ако имам нещо - ще ти напиша.  Simple Smile
Виж целия пост
# 157
Не, не, не ме притеснява това. Просто искам да отида при наистина добър лекар, който да отдели достатъчно време и да е внимателен.
Виж целия пост
# 158
Ами тогава отиди при Янакиев. Виждала съм го как работи - внимателен е, питай го каквото те притеснява или интересува и той ще ти обясни.

В Пловдив ортопедите са доста зле. Да не ти се случи да си счупиш нещо...  Praynig
Виж целия пост
# 159
Аз се чудя дали прегледа на малко бебе трябва да е от ортопед или като Хазбун-травматолог. В края на краищата луксацията е травма, нали така? Не че съм наясно-затова и си коментирам на глас с надежда някой по-светнат да обясни.
Малката я водих два пъти при Хазбун и нямам оплаквания.
Виж целия пост
# 160
Специалността се води: ортопедия и травматология и съответно лекарите, които са я придобили са ортопед-травматолози.
Виж целия пост
# 161
Момичета, препоръчайте ми ортопед. Хазбун чета, че това не му била специалноста, за Янакиев се колебая...
аз бих ти препоръчала Димов ...работи в мед център Димед ако си с направление не взима пари ...(намира се до търг център Сани в жк Тракия)
ако те интересува пиши за телефони
 Heart Eyes
Виж целия пост
# 162
А някоя мама  за разходки в Тракия ....  Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 163
Аз препоръчвам Хазбун . Поточе, Хазбун те отпрати ли  newsm78
Виж целия пост
# 164
BASDM, препоръчай добър зъболекар, който работи със ЗК. Наболява ме един лекуван юни месец зъб от пулпит и имам съмнения, че не е лекуван адекватно.
Имай на предвид, че пакета към ЗК ти е 2 лечебни дейности Simple Smile За релечение на зъбчето не знам как стои въпроса със ЗК.. Затрудняваш ме малко, понеже не съм сигурен от тези, които познавам, кои работят със ЗК и кои не.. Но може да идеш при д-р В. Бозалиева, мисля че те работят.. Кабинетите са им на ул. Тракия 55 Simple Smile

Та по моя въпрос никой ли не знае от къде може да се вземе храна за вкъщи  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия