В Пловдив слънцето пече, хайде всички на море-31

  • 98 449
  • 639
# 180
Да не е излъжа, но мисля, че продават на спирката на „Черноризец Храбър„ в Тракия.  Thinking
Виж целия пост
# 181


А някоя мама  за разходки в Тракия ....  Heart Eyes Hug
Насреща съм, че мамите, с които контактувам са с деца на възрастта на баткото  Mr. Green
[/quote]
 Моята принцеса е на месец и половина Simple Smile Живеем до Детски свят ...срещу него има парк идеален за разходки ...ако ви е близо може да направим бебешка среща  Thinking Rolling Eyes Simple Smile
Виж целия пост
# 182
аз съм срещу Лидл, но разходките не са ми проблем, когато баткото е на ясла(градина след две седмици) Simple Smile
Виж целия пост
# 183
Ако желаете пишете ми на лично може нещо да се разберем Simple Smile
Виж целия пост
# 184
Здравейте  Hug
Бихте ли ми препоръчали добра фирма за пръскане срещу хлебарки в Пловдив  Praynig
Виж целия пост
# 185
Здравейте  Hug
Бихте ли ми препоръчали добра фирма за пръскане срещу хлебарки в Пловдив  Praynig
Аз работя с "Биоконтрол"и съм изключително доволна.Ако искаш ми пиши,за да ти дам тлефон.
Виж целия пост
# 186
Здравейте!
Имам бебе на 6 месеца и педиатърката ми даде направление за ехография на коремни органи.Най-вероятно вече са задължени да дават на тази възраст.
Въпросът ми е къде в Пловдив мога да направя ехография на коремни органи на бебе?Къде има такъв детски специалист,който и да работи със здравната каса?
Предварително благодаря за отговорите!
Виж целия пост
# 187
Аз водих моята дама при Зънзов във ФиХелт.
Виж целия пост
# 188
Какво значи ехография на коремни органи?
Виж целия пост
# 189
Гледат органите в коремчето с ехограф, не знам как по-просто да го обясня Rolling Eyes.
Виж целия пост
# 190
Здравейте, момичета!
Някой ползвал ли услугите на този естетичен медицински център:
Скрит текст:
  и дали е доволен от тях? 
Виж целия пост
# 191
Здравейте, момичета!
Някой ползвал ли услугите на този естетичен медицински център:
Скрит текст:
  и дали е доволен от тях? 

Желева е мн добър специалист ! "Клиника" или "мед център"е силно казано,но работи безупречно и професионално  Peace
Виж целия пост
# 192
Здравейте, момичета!
Някой ползвал ли услугите на този естетичен медицински център:
Скрит текст:
  и дали е доволен от тях? 

Желева е мн добър специалист ! "Клиника" или "мед център"е силно казано,но работи безупречно и професионално  Peace
От личен опит ли знаеш, сподели какво точно си правила при нея? И защо силно казано е "мед център", базата не е ли добра?
Виж целия пост
# 193
в един партер,на една стара кооперация се намира.Не е лукс,но е чисто.От личен опит и от кожни доктори,които дават само полож.отзиви за нея.При нея от опит мога да ти кажа само за бенки по лице и ботокс-без болка,белези и нишани
Виж целия пост
# 194
в един партер,на една стара кооперация се намира.Не е лукс,но е чисто.От личен опит и от кожни доктори,които дават само полож.отзиви за нея.При нея от опит мога да ти кажа само за бенки по лице и ботокс-без болка,белези и нишани
Много ти благодаря!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия