В Пловдив слънцето пече, хайде всички на море-31

  • 98 449
  • 639
# 555
здравейте трябва да продам детска количка ,бихте ли ми казали кой е най оборотния оказион за такива неща ?
Благодаря !
Пробвайте в оказион за втора употреба за детски стоки,някои имат практика да приемат стоки,които като продадат ви дават паричките,но се иска чакане.
Виж целия пост
# 556
здравейте трябва да продам детска количка ,бихте ли ми казали кой е най оборотния оказион за такива неща ?
Благодаря !
Пробвайте в оказион за втора употреба за детски стоки,някои имат практика да приемат стоки,които като продадат ви дават паричките,но се иска чакане.
В Тракия има такъв оказион. Не знам кой номер е блока, новия блок до блок 50, срещу кръговото на Лидл се намира.
Виж целия пост
# 557
здравейте трябва да продам детска количка ,бихте ли ми казали кой е най оборотния оказион за такива неща ?
Благодаря !
Пробвайте в оказион за втора употреба за детски стоки,някои имат практика да приемат стоки,които като продадат ви дават паричките,но се иска чакане.
В Тракия има такъв оказион. Не знам кой номер е блока, новия блок до блок 50, срещу кръговото на Лидл се намира.
а знаете ли как се каза ?
Виж целия пост
# 558
https://www.facebook.com/detskiokazionplovdiv?fref=pb&hc_loc … le_browser  
 Ето това е страничката във ФБ. Детски оказион Пловдив.

П.П. Дано не се приеме като реклама.
Виж целия пост
# 559
https://www.facebook.com/detskiokazionplovdiv?fref=pb&hc_loc … le_browser  
 Ето това е страничката във ФБ. Детски оказион Пловдив.

П.П. Дано не се приеме като реклама.
мерси много
не мисля ,че е реклама аз се интересувам вие ми помагате .
Виж целия пост
# 560
Дали сте виждали в нашия град фризери на сладоледи Евга? Така ми се яде, в Гърция си го има, но у нас като, че ли поизчезна за сметка на Нестле? Те ли не го допускат!? Евга е 100 пъти по-вкусен, а сигурно и качествен!
Виж целия пост
# 561
Адреналинка, магазинчето е точно до вкъщи Simple Smile
Блокът е 45, срещу Лидл. Пред него има паркинг зона, а до магазина в ляво е празно помещение със стъклени витрини (бившето Чиполино)
Виж целия пост
# 562
Аз на 10,07 заминавам за Поморие
И ние ще сме там,ама живот и здраве от 19-ти. Peace Вие къде отсядате?

Привет на всички в темата! Hug Peace
Виж целия пост
# 563
Здравейте!

Радвам се, че открих тази темичка и се записвам да я следя. Simple Smile

Виж целия пост
# 564
Тя темата отдавна е замряла. От две години се опитваме да я изпишем и не става, и не става.
Виж целия пост
# 565
Тя темата отдавна е замряла. От две години се опитваме да я изпишем и не става, и не става.
хахах ами такова е заглавието - всички са се изнесли на морето за това - айде връщайте се в Майната таун hahaha
Виж целия пост
# 566
Тя темата отдавна е замряла. От две години се опитваме да я изпишем и не става, и не става.

Да, видях. Че е позамряла, но ми се струва полезна такава тема на родителите в Пловдив. Аз скоро ще ставам майка и със сигурност ще ми е полезно да споделям информация с други пловдивски майчета.
Виж целия пост
# 567
 Здравейте, незнам дали тук е мястото, но моля за помощ по-запознатите от мен. Търся р-нт с детски кът за едно семейно събиране.  За Гладиатори и Сентрал парк знам,  други идеи? Благодаря!
Виж целия пост
# 568
Ла Рива в Кършияка на мен ми харесва много и ресторанта,и детския кът  Peace
Виж целия пост
# 569
Здравейте!
Събирам мнения за детският гастроентеролог д-р Янко Илиев от ВМИ. Добър професионалист ли е?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия