Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Защо мартенските мами са толкова плахи?
Кога трябва да посетя лекар и какво мога да очаквам?
Какво да очаквам, когато вдигам тежки предмети по време на бременност?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Защо мартенските мами са толкова плахи?
-
Кога трябва да посетя лекар и какво мога да очаквам?
-
Какво да очаквам, когато вдигам тежки предмети по време на бременност?
-
Какво представлява отрицателният резус фактор и какви са рисковете?
-
Какво мога да очаквам по време на кървене по време на бременност?
Доста интересни теми сте зачеркнали ! Аз първо да се похваля - днес се чувствам добре, дори мих преди малко пода, минах с прахосмукачка... Дано да е така и следващите дни, че мисля от понеделник да съм на работа, колегите са се заринали ! Относно брака - живи и здрави ще съм булка септември месец, вече сме почти готови и с организацията
Аз лично уважавам избора на всяка двойка как да живее - с или без брак, но за себе си, винаги съм искала да съм булка. Малко съм консервативна и мисля, че ако няма от какво да се притесняваш, бракът е нещо съвсем естествено, приемам го сякаш казваш на целия свят - "Да, нека всеки знае, че аз съм с този човек"... но това е само по отношение на моите възприятия, напълно подкрепям и разбирам всеки, който се чувства добре и без сватба
А за да се заразиш с нещо, то първо котката трябва да е заразена - ако се спазва добра хигиена, котката не излиза навън (включително на прозорец, тераса и т.н.) и не яде сурово месо, не би следвало да има някакъв проблем.
хаха. Днес вече ми се гади, цял ден ми се пълни устата със слюнка