Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Защо мартенските мами са толкова плахи?
Кога трябва да посетя лекар и какво мога да очаквам?
Какво да очаквам, когато вдигам тежки предмети по време на бременност?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Защо мартенските мами са толкова плахи?
-
Кога трябва да посетя лекар и какво мога да очаквам?
-
Какво да очаквам, когато вдигам тежки предмети по време на бременност?
-
Какво представлява отрицателният резус фактор и какви са рисковете?
-
Какво мога да очаквам по време на кървене по време на бременност?
Ама все си казвам - трай бабо за хубост, после ще хвърчите заедно насам натам с дребното
Остават 5-6 седмици и после би трябвало да отмине гаденето, прилошаването, сънливостта и остава само да се радваме на състоянието си
И относно кафето - не е препоръчително ! Най-много по едно на ден, нормално е да ти става гадно от него, така ми каза и моят гинеколог 

Че за първи път тази седмица ставам от леглото, пръщя от желание да правя нещо...хахах

А като си помисля, че съм чела хубави мнения за някой/я лекар/ка и все излиза някое отрицателно, което ме разубеждава...
..как се чувстваш,ходи ли на лекар,при мен е първа бременност и много се притеснявам
,
Толкова ми е щастливо