Месец МАРТ ще дойде бързо, мартенички да ни върже

  • 26 881
  • 728
# 180
Ох, да ти кажа трудно ми е с подобно състояние. Аз нямам навика да се разболявам като махнато мисирче. И това неразположение, направо ме съсипва. Вярно работата ми е кой знае колко трудоемка(затова и цял де мога да кибича във форума), но все пак е кофти. Пък и май днес второто кафе ми повлия. Въпреки че съм голям кофеман   food010
Виж целия пост
# 181
Маги, аз съм по същия начин - изключително енергична съм, да чукна на дърво - не боледувам и сега направо......  #Crazy #2gunfire Ама все си казвам - трай бабо за хубост, после ще хвърчите заедно насам натам с дребното  Flutter Остават 5-6 седмици и после би трябвало да отмине гаденето, прилошаването, сънливостта и остава само да се радваме на състоянието си Simple Smile И относно кафето - не е препоръчително ! Най-много по едно на ден, нормално е да ти става гадно от него, така ми каза и моят гинеколог Simple Smile
Виж целия пост
# 182
Момичета, започнах да събирам информация и да оформям бъдещата тема, но много малко от вас са си написали термините, града, годините, коя поред бременност и т.н. Не е задължително всичко, но ще ви помоля да ми кажете поне термините си.
Мерси предварително Hug

Да уточня и аз, че ми е първа бременност, термин 03.03, години - 29. Ако се сетя още нещо ще добавя
Виж целия пост
# 183
И аз ще дам данни, само да ми мине прегледът на 16-ти /вторник/ Simple Smile
Виж целия пост
# 184
Хей момиче, много се радвам, че се събрахме голяма група! Вярно, че в момента повечето имаме оплаквания - гадене, световъртеж, някои повръщат и кървят, но се надявам всичко това да отмине и скоро да споделяме само хубави емоции. На тези, които организират сватби - да си изкарате весело и незабравими спомени! Иначе по отношение на брака, по принцип съм "за" да покажеш на целия свят, че това е човекът, с когото искаш да прекараш остатъка от живота си, но лично на мен точно сега не ми се струва, че е подходящия момент.
Виж целия пост
# 185
higher-up, присъединявам се към хубавото ти пожелание относно всички мами Simple Smile
Виж целия пост
# 186
О, не днес не ми е ден! Ако знаете как щях да се изтърся преди малко. Като първия човек  на прага, на офиса водещ към улицата. С усмивка очаквах шефката си да дойде и да внесе парички в банката и като се залюлях напред ужас. Стъписах се направо #Crazy Май малко повечко трябва да внимавам..... не мога да спра да треперя още и още. Щях да си обеля физиономията набързо Banghead
Виж целия пост
# 187
Наистина е много полезен форумът.  Simple Smile Благодаря ви за съветите.
Искрено съчувствам на всички с неразположения. Знам колко е гадно да ти се гади и да повръщаш. Аз за сега нямам такива. Единственото е, че някак се се запъхтявам много бързо и вчера ми се зави свят в колата. Ама не е ли твърде рано за такива неща?! Thinking
Да ви питам - някой от вас страда ли от мигрена или някакво хронично главоболие. Аз имам мигрена и всеки месец по 2 дни повръщам и съм с ужасни болки. Не знам на бременността това дали няма да навреди?
Виж целия пост
# 188
Вани, доколкото знам от бликащите хормони е напълно в реда на нещата да те боли глава, заради бременността, а след като имаш и мигрена - ще се наложи да стискаш зъби, но пък може и да те подмине, не е казано, че задължително трябва да те боли глава Simple Smile Аз днес съм много доволна, ама май попрекалих... минах с прахосмукачка и парцал навсякъде, мих съдове, изчистих кухнята, спалнята, събрах два чувала с боклуци, изхвърлих ги, прострях, сготвих, има още многооооооо работа, но за днес мисля да е толкова, че много се изморих... ако не ме хванат пак лудите де  Crazy Че за първи път тази седмица ставам от леглото, пръщя от желание да правя нещо...хахах Simple Smile  tooth
Виж целия пост
# 189
Здравейте,записвам се и аз в бъдещите мами-термина ми според календара в зачатие ми е 15 март 2014...видях 2 ясни чертички вчера,след 2 дни закъснение.Последния ми цикъл беше на 9 юни,много се радвам,правихме бебо 10 месеца-цяла вечност ми се видя.Искам да ви попитам,имам леко гадене и главоболие,но ме притесняват болките в корема долу ниско и в дясно,нещо като придърпване,понякога спират,не са силни,това ми е първа бременност,а на лекар съм след няколко дни.Почвам да си мисля какво ли не с тези болки
Виж целия пост
# 190
Ние се женихме миналата година лятото и малкия ни беше шаферче Simple Smile

 Vani79, ако изкараш късмет, по време на бременността хормоните може да се поразместят и да се отървеш от мигрената  Wink

Хора, внимателно с натоварването, почивайте повече, като влезем в 4 месец вече повечето неща ще е по-безопасно да се правят.
Аз като една стара мърморана съм тука, ама като се сетя че с миналата бременност прокървих от едното нищо и  Laughing да си кажа.

За темичката - втора бременност, София, термин - хмммм да кажем 13 март  Simple Smile
Виж целия пост
# 191
Ееееех, как се надявам предположението на Sesilia да се случи.Говорих с една приятелка - тя е вече в 8-ми месец и ме посъветва до 3 месец много да се пазя. Винаги съм си мислела, че като забременея не искам да се държа като болна, а да водя динамичен нормален начин на живот, както досега, но това май не е правилно, а и май няма да е възможно.
ПОжелавам ви приятни почивни дни и ще пиша отново чак в понеделник, защото ще заминем за уикенда.
Бъдете здрави, мамчета  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 192
Аз съм с хронично постоянно главоболие. От бременността (и предният път така се получи), става нетърпимо просто.  ooooh!

Аз се опитвам да си избера лекар, при който да си следя бременността и да родя после, ама направо удрям на камък. От 3 часа чета темите (главата ми е пред избухване от болка), но която и тема да чета все го удрят на цени...  Close А като си помисля, че съм чела хубави мнения за някой/я лекар/ка и все излиза някое отрицателно, което ме разубеждава...  Thinking
Виж целия пост
# 193
Magi_Ko гледам,че по линииките с теб се движим еднакво Grinning..как се чувстваш,ходи ли на лекар,при мен е първа бременност и много се притеснявам
Виж целия пост
# 194
Здравейте момичета толкова съм щастлива - днес бях в Надежда, прегледа мина чудесно, двата бобона са съответно с размери 1,23см и 0,99 см. и сърчицатата им ......ох беше толкова вълнуващо newsm44,
Не мога да повярвам, че най-накрая и на мен се случва това щастие и аз май ще съм Февруарска, но надявам се нямате против да остана тук.
Мога да кажа само, че си заслужава цялото неразположение и повърни. 
twin_neutral Толкова ми е щастливо
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия