,реших да се допитам и до вас!Изчетох какво ли не в интернет,изпробвах какви ли не методи,докато накрая не реших да се доверя на фирма.Онзи ден звъннах на няколко телефона и се спрях на една от тях.Става въпрос за варненска фирма.В процеса на разговор разбрах,че става въпрос за препарата "Фикам".Някой от форумците има ли наблюдения от него?
В къщи имахме сериозен проблем с хлебарките, бяха резистентни към почити всички инсектициди, айкън, фендона, борна киселина, хлебомор, халек, райд, не дадоха никакъв резултат. Прочетох, че само регент бил ефикасен, но за съжаление вече е забранен,затова потърсих активната му съставка в други препарати, попаднах на фронтлайн (който е не разумно скъп) и фипрекс -препарати за кучета против бълхи, в агро- аптеките също имат препарати с фипронил, космос 500 фс, мисля че се казваше, за колорадски бръмбар. Аз се спрях на Fiprex най-голямата ампулка, 8,20 лв. използвах, като я разтворих в 0,500 л. вода. От тогава, виждам по някоя хлебарка, но мъртва. Препоръчани теми