ТУЕС - 4 тема

  • 58 184
  • 751
# 165
Благодарско Наде smile3525 А някакви допълнителни сборници, атласи, учебни тетрадки купували ли сте? Принципно сме си намерили спонсор за учебниците, ама да не го товарим прекомерно. А за тетрадките някой от учителите да има специални изисквания, че ги купувам през лятото обикновено, а са ни останали и от миналата година някакви.
Виж целия пост
# 166
Имаше някакъв сборник по математика, но не си спомням кой точно е. От него решаваха последните 20 задачи в последната борба за оценки  Mr. Green Mr. Green За тетрадките не съм чула някой учител да има претенции, така че е въпрос на избор  на детето. Аз лично ги купувам от Метро в началото на септември, когато правят уж промоции  Mr. Green
Виж целия пост
# 167
Сборника за 8 клас беше на издателство Архимед: Математика Книга за ученика; автори: Здравка Паскалева, Мая Алашка и Райна Алашка.
Ние го купувахме нов миналата година - казаха ни, че е ново изданието.
Как върви лятото"без" компютър  hahaha   ?
Няма ли да се включат и деца или родители на деца от по-горни класове с малко съвети, напътствия или изобщо положителни и окуражаващи думи Simple Smile Пиша това с оглед на списъците с поправителни изпити след 9 и т.н. класове.
Виж целия пост
# 168
Добро утро  Hug Hug

Трудно върви лятото без, затова едно предложение за горещите дни  Mr. Green Mr. Green

Скрит текст:
Виж целия пост
# 169
Мииии, нашето си е със, за съжаление  Flutter

Обаче, дядо му е приготвил един куп книги да чете. И ме радва, че почна да чете класики от моето детство - Сияйна зора, Винету, С огън и меч (това ми се струва не толкова подходяща за неговата възраст, амаааа, избрал си я е). Все неща написани в много добър стил и език, а не като повечето от сегашните фантастики, които чак ме хваща яд как може да са толкова неграмнотно преведени  #2gunfire

Иначе, Jord, аз нямам нищо против да помагам по математика, ама да не плачете послеееее. Аз трудно смятам 24/6 колко е, за уравненияяяяя - не отговарям. Но пък може да измисля нов метод в решението им, знае ли човек????  hahaha
Виж целия пост
# 170
Аз вечер окупирам компютъра често, защото съм се хванала да уча английски за пореден път, та това е причината да си търси човека други занимавки. И го изби на бомбаджийство, прави разни експерименти с оцет и сода и само се моля като се прибера тавана да си е на мястото. Засега проявява разум и всички части от опитите ги затваря в кутия от сладолед за по-безопасно......  ooooh! newsm78 Rolling Eyes Ще се наложи да ядем повечко сладолед, ми се струва  Grinning
 А иначе трите тома на "Синовете на Великата мечка" стоят на бюрото му от поне 2 години с надеждата да ги отвори някой хубав ден. Колко интересни ми бяха на мен! И "Винету" го предлагах, ..... горкия, ако знаеше....
Виж целия пост
# 171
Jord късмет аз преди така без да искам взривих един балон и стана мазало  Laughing
Виж целия пост
# 172
днес по-късно трябва да излезе четвъртото класиране, дали балът ще падне под 40 newsm78
Виж целия пост
# 173
Късмет на чакащите  Praynig
Виж целия пост
# 174
Възможно е
Виж целия пост
# 175
Излязло е 4то класиране. Най-ниският бал е 42.100  Peace Peace

Добре дошли на последните три попълнения  Hug Hug
Виж целия пост
# 176
Излязло е 4то класиране. Най-ниският бал е 42.100  Peace Peace

Добре дошли на последните три попълнения  Hug Hug
Това е балът за СП, последният класиран за КМ е с бал 40.167

Виж целия пост
# 177
Излязло е 4то класиране. Най-ниският бал е 42.100  Peace Peace

Добре дошли на последните три попълнения  Hug Hug
Това е балът за СП, последният класиран за КМ е с бал 40.167



Да бе  ooooh! ooooh! Ох нещо не схванах  Rolling Eyes Rolling Eyes
Виж целия пост
# 178
Дали ще има 5-то класиране newsm78
Виж целия пост
# 179
Аха, схванах .... то било по-надолу. 10 нови деца и три нагоре - е добре дошли  bouquet  bouquet

Дали ще има 5-то класиране newsm78


Не си спомням миналата година, но може и да има  Sick
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия