2 АЕГ "Томас Джеферсън" - ИНФОРМАЦИЯ

  • 143 664
  • 765
# 180
Не сме мръднали  Tired, но с удоволствие ще се запишем в желаната 2 АЕГ!
Късмет на децата и ползотворни учебни дни. Hug
Виж целия пост
# 181
А учебниците след 7-ми клас вече от родителите ли се закупуват и ориентировъчно за каква сума става въпрос? Досегашния 8-ми клас стриктно ли е носил униформените блузки? може би малко прибързано се хвърлих да купя 5 броя... Ако има възможност, моята девойка не би ги носила...
Виж целия пост
# 182
Да се запиша и аз в тази тема, след като вече сме приети във 2 АЕГ. В понеделник се записваме. Много полезна информация в предишните страници. Дано продължим да обменяме мнения и през учебната година.
Успех на всички деца!
Виж целия пост
# 183
Лекси, уви носят се, и добре, че сте поръчали 5, защото се перат редовно!
(Е това може да се погледне и като -, защото по едно време имаше оправдания от сорта, ами не съм с тениска, защото е мръсна/изпрана и мокра). Друг е въпроса, че знам как някои влизат с тениски и вднага след като ги проверят ги свалят)
Виж целия пост
# 184
Униформи, учебници и т.н. Четох някъде из темата, че при записване са платени 307 лв. Моля, който знае да пише - задължително ли е при записването да разполагаме с тази сума newsm78.
Виж целия пост
# 185
Униформи, учебници и т.н. Четох някъде из темата, че при записване са платени 307 лв. Моля, който знае да пише - задължително ли е при записването да разполагаме с тази сума newsm78.
Мисля, че може до се отиде ден, два по - късно от самото записване. Ние платихме малко повече - 345 лв.(зависи колко тениски ще се поръчат). Забравила съм точната сума но бяха около 175лв. за едното  + около 170лв. за другото. И е хубаво детето да е с вас на записването, за да уточните размера на дрехите.
В цената на учебниците може да има промяна, защото видях пост, че за новите осмокласници ще са различни.
Виж целия пост
# 186
Здравейте - докладвам за резултатите от второто класиране. Приети сме в паралелката с испански и математика. В понеделник отиваме да се запишем. Надявам се да сме направили правилния избор! Поздрави на всички, ще следя форума с интерес!
Здравейте,  дъщеря ми е в тази паралелка. Това и беше 1 желание. Даже няколко деца са се намерили във ФБ и се срещнаха.
 Аз я записах сама, а тя после отиде да си занесе отпусното и тогава е мерила униформата. ЗА учебници и униформа цената е 309 лв. Дъщеря ми си е поръчала още 2 тениски и сега трябва да дам 349лв. Казаха ми че срока е до края на месеца.
Виж целия пост
# 187
lorika, не е задължително - ние платихме няколко дни след записването. В сумата от 307 лв са включени учебниците по английски, официалната униформа и 2 ежедневни тениски. За всяка следваща цената е 20 лв.
Kaktus s usmivka, честно казано аз се радвам, че се носят Wink. Иначе все ще слушам, че няма достатъчно блузи, че си е харесала това и онова...  Но тези блузи не са добро решение за зимата. Някак не мога да си ги представя със суитчър или жилетка...
Смарт и моята се вихри във ФБ и издирва деца от класа си (НЕ, х, б). В момента е на лагер обаче и се е кротнала малко
Виж целия пост
# 188
lorika, не е задължително - ние платихме няколко дни след записването. В сумата от 307 лв са включени учебниците по английски, официалната униформа и 2 ежедневни тениски. За всяка следваща цената е 20 лв.

Благодаря Лекси, отдъхнах си. Ще си сипя една чаша бяло вино, че тази седмица беше  #Crazy!
В понеделник ще се запишем и вече няма мърдане - при вас сме  Joy.
Благодаря на всички, които помагате на неориентираните мами  Hug!
Виж целия пост
# 189
Ей, за малко ви изпуснах и сте се разписали...

Честито на всички "зайци"!

За тениските - ние сме от тези, които ги обличат пред входа и ги свалят при първа възможност Laughing Купихме 3, от които тя носеше само две, а към края на годината влачи само едната от тях в чантата си - в случай на проверка. Предложих й да използва момента на записване на седмокласниците, за да си поръча още /защото поръчките през годината се бавят мнооого../ Нямало нужда, според нея.

Току що съобщиха по новините, че 2 АЕГ е изпреварила 1 АЕГ по минимален бал.
Виж целия пост
# 190
Благодаря, sanaka ... добре заварила  Hug!

И аз гледах новините. Доколкото знам, сградата на 1 АЕГ е в много окаяно състояние и може би това е една от основните причини 2 АЕГ да е по-предпочитана гимназия.
Виж целия пост
# 191
Цитат на: Лекси link=topic=726168.msg28556577#msg28556577 date.   
[b
Kaktus s usmivka[/b], честно казано аз се радвам, че се носят Wink. Иначе все ще слушам, че няма достатъчно блузи, че си е харесала това и онова...  
.                                                                Хич не се и надявай, че униформата ще ти спести тези "любими" разговори. hahaha
Виж целия пост
# 192
  Поздравления за  новоприетите и успех! Дъщеря ми няма драма с униформите, може би защото и в старото училище бяха въведени такива. А и благодарение на различните цветове на тишъртките и възможността за избор на връхните дрехи и панталоните и полите, в нашия случай дънките ooooh! "индивидуалността" е в безопасност Laughing  Да попитам ,  докога ще има възможност за поръчка през ваканцията?
Виж целия пост
# 193
Записахме се  Joy Joy Joy!
И ние в старото училище бяхме с униформи, но децата не ги носеха  #Cussing out ... само дето платихме доста сериозна сума.
Надявам се тук да са по-сериозни.
Виж целия пост
# 194
Тениските ще ги носят. Официалната униформа беше облечена само веднъж до сега - на манифестация за 24 май. Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия