БРОДИРАНА КРАСОТА - ТЕМА 111

  • 64 157
  • 722
# 120
Добро утро! Да се запиша с подаръчето  за годишнината на родителите ми. току - що изгладено след баня
и вече рамкирано
За да заситя любопитството на Финети на големия гоблен съм на 5 лист (от 210) .Чакам търпеливо от няколко месеца  мой човек да ми направи стан, защото гоблена е тежък и трудно се върти в ръце  (а имам проблем с дясната) и шия дребоси ..
Виж целия пост
# 121
 Тихерула,моля те все пак, да го покажеш. Нали  и аз ще го шия, та ми е интересно много.
След Парижката улица, един коледен чорап и едни бебешки обувки
Виж целия пост
# 122
Роси, благодаря за номерата. Относно френските възли- трябва си практика, иначе начина го разбрах  Hug Знаете ли иска ми се да ушия нещо за моята дъщеричка, ще разгледам тези зайчета, обувчици и др., които показвате понякога.
Виж целия пост
# 123
 Здравейте,поздравления за красотите които творите.Имам нужда от помощ,искам да ушия слънчогледите  № 1056  и маковете № 1057 на Риолис,намерих им схемите с номерата на конците,обаче в каталога на Риолис пише 10 ct черна Аида.Проверих в сайта на 8888 и на шехерезада  не се предлага този номер Аида .Вие какво ще ме посъветвате с какъв вид панама да ги ушия?
Виж целия пост
# 124
Здравейте,поздравления за красотите които творите.Имам нужда от помощ,искам да ушия слънчогледите  № 1056  и маковете № 1057 на Риолис,намерих им схемите с номерата на конците,обаче в каталога на Риолис пише 10 ct черна Аида.Проверих в сайта на 8888 и на шехерезада  не се предлага този номер Аида .Вие какво ще ме посъветвате с какъв вид панама да ги ушия?

Дават 10, защото в оригинал са с вълнени конци  Peace Понеже ще ги шиеш с обикновени, вземи Аида 14 или 16 и карай с 2 нишки (макар че на черна панама може и с 3) Hug

Роси, разкошно се е получило!   bouquet

Виж целия пост
# 125
Роси,  Hug крайният резултат е невероятен. Напълно те разбирам. За коледната томбола свалих схема от осинките, копирана от списание. След един месец шиене се оказа пълен боклук. А, започнах с такъв мерак да я шия. Две седмици после не исках да бродирам, толкова болно ми стана.

ИнаТ бурканчето е супер   bouquet
Реа благодаря ти. Много хубави стават маковете.  Hug

Сега ще ви покажа обещаните маргаритки didida  Hug


, , ,
Виж целия пост
# 126
Здравейте момичета.
Честито на всички имали поводи за празнуване.
Видях отново красоти.
Аз се записвам да ви следя с едно старо нещо и книгоразделители които направихме с дъщеря ми.
Ето така изглеждаше накрая гоблена за бебенцето
http://media.snimka.bg/s1/2267/030778414.jpg?r=0
А това са книгоразделителите. Ще чакаме събота ( тогава ще празнуваме) за да видим дали ще се харесат Simple Smile
http://media.snimka.bg/s1/2326/030895914-big.jpg?r=0
Лек и слънчев ден на всички. Аз вероятно ще се появя към есента отново .  Grinning
Виж целия пост
# 127
Здравейте,поздравления за красотите които творите.Имам нужда от помощ,искам да ушия слънчогледите  № 1056  и маковете № 1057 на Риолис,намерих им схемите с номерата на конците,обаче в каталога на Риолис пише 10 ct черна Аида.Проверих в сайта на 8888 и на шехерезада  не се предлага този номер Аида .Вие какво ще ме посъветвате с какъв вид панама да ги ушия?

Дават 10, защото в оригинал са с вълнени конци  Peace Понеже ще ги шиеш с обикновени, вземи Аида 14 или 16 и карай с 2 нишки (макар че на черна панама може и с 3) Hug

Благодаря за бързия отговор!
Виж целия пост
# 128
Роси,Благодаря ти за схемата  bouquet
изненадата за юбилея е станала много хубава,въпреки леките спънки.

Виж целия пост
# 129
Изпуснах ви. Peace
Виж целия пост
# 130
Оле, изпуснах ви. Докато се натутам и вие сте напълнили 9 странички.
Албенче,игленичето е много интересно
Рея маковете се получават добре и са  много летни
ИнаТ ,малинките са м............карат ме да преглъщам
Роси, изненадата ти е станала много добре, въпреки неприятностите. Вярвам че половинката ти ще я оцени.
Хексилина,бебешкото се е получило ,а ти само се притесняваше
Азарея и твоите маргаритки са много красиви.
тихерула,много хубав подарък

Дано не съм изпуснала някого.

А сега и аз да ви се похваля. Тези гоблени съм ги показвала, но вече са рамкирани. Мъжо ми решил че е крайно време да се рамкират и без да ме пита ги занесъл .Носи ми ги готови и вика-Нали няма да се сърдиш. Питам за какво, А той -направих нещо без да те питам и ми ги връчи.Така че си имам два прясно рамкирани гоблена




Виж целия пост
# 131
преди доста време ви показах ушит един доста коментиран гоблен на фирмата клиф , някой го почна но не виждам нови етапи-може да съм ги пропуснала newsm78
сега ви показвам вече рамкиран

мога само да кажа на тези които си го купиха да се въоръжат с търпение и да си го ушият като се рамкира никак не изглежда зле , просто е малко труден за шиене защото има доста единични бодчета
Виж целия пост
# 132
de4ko95[/b   Златен мъж имаш  Hug Моя никога няма да се сети за такова нещо ooooh!
Много са красиви и двата гоблена  Peace
Виж целия пост
# 133


  de4ko95, много са красиви и двата гоблена, браво!!!!!!!
Виж целия пост
# 134
     Ей, много се засилила нещо производителността, шашнах се направо!
     Рея, любими са ми (като повечето китки де!), кажи, моля, чии са!
     Росе, "всичко е добро, свършва ли добре"!
     Тихерула, душо шекерена, ма то "направо" ме задоволи: "на големия гоблен съм на 5 лист (от 210)"!!! И това ако не е стратегия за "възбуждане", здраве му кажи! Дай една снимка, не се стискай де! А това подаръче ме разнежи дълбоко- нямам си татко отдавна!
     Азарея, както си "нацъфтяла", да не вземеш и да вържеш накрая!
     Дечко, Жак, изключително красиво!

     Искам да се фукна с моя ПЪРВИ пренабор- нещо, за което нямах нерви досега:

                                     

      Гордея се, защото е първият, който довършвам, а не, защото е кой знае какво или е образцов! Иначе, започнати и недовършени- бол (както и гоблени в шкафа!)!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия