БРОДИРАНА КРАСОТА - ТЕМА 111

  • 64 157
  • 722
# 135
Дечко браво на мъжа ти.
Жак гоблена и преди и сега не ми харесва, някак си ми е тъмен и не ме грабва.
ФинЕти аз вързах и цъфнах. Маргаритките са рождения ден на майка ми. Тя ги сложи на видно място. Идва голямата племенница, погледна ги ги и каза "Лельо, не си довършила последната" Grinning. Казвам и "Погледни ги всичките". Тя - "Ах, стана ми ясно." Идва малката племенница и пак се започва "Лельо, не си довършила последната". Не успяхме да я убедим, че не съм я довършила. Метнала се е на мен в това отношение, инат и половина. Laughing
ФинЕти пренабора ти е готин, може ли схемата и аз обичам китки, особено слънЧогледоци  Wink
Виж целия пост
# 136
Благодаря на всичките за милите думи, аз нали съм начинаещ и се вълнувам много от похвалите  Crazy Heart Eyes

Роси, няма много добре се е получило, ТМ ще е трогнат!

тихерула, много свежо и много сладко е подаръчето за мама и тати!

Азарея, много маргаритено е у вас  Hug Ти за къде си ги спретнала тези цветенца, може да си казвала, но не помня...

Хексилина, много интересно бебешко. Ти ли си комбинира елементите или така беше на схема?

de4ko95, чудесно се е справил ТМ  smile3501

zhak, помня като го показва този гоблен и наистина рамкиран е много красив!

ФинЕти, поздравления за пренабора ти!

Иначе гобленчето ми с маковете ми е подарък от Азарея, ето на тази фирма: http://media.snimka.bg/s1/1598/029439552.jpg?r=0
Виж целия пост
# 137
Дечко, аз виждам само пеперудите, а кой е вторият гоблен? Иначе браво на мъжът ти за изненадата  Simple Smile
Хексилина, бебешкото гобленче е много хубаво   bouquet
Финети, добре си се справила, с право се фукаш  Hug
Виж целия пост
# 138
De4ko95, страхотни са гоблените. Тези пеперуди отдавна ги заглеждам, но докато не довърша започнатите неща нищо няма да купувам. Най вероятно ще си събера конци за котето с калинката или магнолиите ( май такова беше клончето ) на черната панама и това ще е.
Реа, всичко си е както е схемата. Само мъжът ми вдигна горната част за да вкарам надписите. Изрязахме го и вкарахме буква по буква всичко. Схемата е ужасно нечетлива по принцип. Има и много полукръчета.  ooooh! Скоро няма да се престраша да шия такова нещо.
Виж целия пост
# 139
        О- хо- хо, Рея, не само ти се кефиш на хвалбите- всички сме така, споко! Ето, и на мен ми стана густо от благите думи! Гобленчето е ВРЪХТЪТ, само дето, като видях, че е 1:1, леко настръхнах... Simple Smile (аз бих си го избоцкала с кръстчета! Wink)
        Азарея, ще ти го пратя на ЛС, но те моля, за да няма преживявания като на Росето, първо да го избродираш, да го покажеш, да обсъдим недостатъците и чак тогава да го разпространяваме! Много моля!!!
Виж целия пост
# 140
тихерула, много е симпатично гобленчето.
Азарея, хубаво са се получили маргаритките, има една, която не си завършила. Хващай иглата с бяло и й направи още няколко листенца Laughing
Хексилина, бебешкото стана много добре въпреки че толкова се притесняваше от черния контур.
de4ko95, браво на мъжа ти- останаха ми очите в пейзажа.
zhak, и на мен ми е много тъмен и мътен.
ФинЕти, браво за пренабора. При теб се виждат цветовете, а това което аз ших беше само със знаци и нямаше как да преценя докато шия че даден цвят не е на мястото си. Харесва ми слънчогледа ти. Споко, не се шашкай аз вече слязох от метлата, която бях яхнала.
Виж целия пост
# 141
Тъкмо щях да помоля и аз за схемата, ФинЕти. Като видя макове и слънчогледи направо налитам като бик на червено.

zhak, помня го този гоблен. Но и тогава и сега си казвам, че ми е малко "тъмен". А сега ми изглежда направо "мръсен". За мен гоблен с вода, река, море трябва да е чист, светъл, искрящ. А това сякаш е след наводнението от преди месец в Пасау - мръсно, кално. Поздравления все пак за търпението на жената, ушила го. Ако не се лъжа не беше ти.  newsm78

Чудесни маргаритки, Азарея.

Албена, приказна изработка.

Дечко, къде ги намирате тези мъже? Моя дори с пистолет, опрян в главата и нож в ребрата няма да го направи, та какво остава да прояви самоинициатива.

Хексилина , въпреки притесненията ти за черният контур се е получило добре.

Роси, въпреки ядовете се е получило добре.

Дали не пропуснах някого - извинете ме.  Praynig

Да, пропуснах - извинявам се - ИнаТ с малинките. Кога търсеше, кога ги уши и то с "подръчни" материали. Ами ако всичко ти беше под ръка какво ли щеше да правиш?  newsm78

Аз шия -  маааалко; напредвам - пак по толкова, но не мога да показвам. Днес си взех сп.Галерия Бродерия и си харесах две - три неща. Сега ще си видя наличните конци и мога да спретна нещо  Mr. Green
 Защо си мисля, че има 2 гоблена на Дим в него - един фар и едни чантички?

Буквално сме се дублирали с Роси  Laughing
Виж целия пост
# 142
радвам се ,че помните този гоблен позволих си да покажа снимка на вече рамкирания просто за информация , защото  аз помня че  и други си купиха този гоблен
правилно сте запомнили ,че това не е моя изработка , аз само го купих и като видях какви конци има в комплекта реших че няма да си губя времето да го шия и го подарих ,много исках да го видя ушит за да се убедя че съм била права в първоначалната си преценка  newsm78
имах малко гузна съвест ,че съм направила един неудачен подарък но сега вече съм спокойна , защото признавам- не очаквах този краен резултат
 досега съседката си мълчеше но все пак го уши дали за да не ме убиди  - не смеех да питам
но вече казва ,че много си го харесва и това е по-важно,  защото ще виси на нейната стена Hug
за себе си знам ,че няма да помисля нито да купя ,нито да ушия нещо на тази фирма
 но щях да се радвам, ако преди да направя покупката то бях видяла ушит
това е единствената причина да споделя снимката и ви отнемам от ценното време
приятно боцкане на всички   bouquet
Виж целия пост
# 143
de4ko95 браво на теб за сътворените красоти и на мъжа ти за избора на рамки-много са подходящи.Със здраве да им се радвате !
Виж целия пост
# 144
  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 145

Продължавам аз,



ама става коня зелен  Rolling Eyes  при абсолютно спазен ключ ....

Спорен ден !

Виж целия пост
# 146
Ina на мен резултата ми харесва,очаквам скоро да го видя завършен  Peace
Виж целия пост
# 147
      Ха- хааааа, какво си имааааам... newsm68 Няма да казвам, направо ще показвам, защото подскачам от радост и удоволствие:

                            


        Страхотен жест от страна на Дидида- акуратно и прецизно разпределени мостри на конците от нейните лимони, както и прелестна картичка с новия ми "домашен любимец", както казах и на нея, защото се влюбих от пръв поглед! Wink Благодаря много, много и от сърце, Дидида, да ти се връща вниманието! newsm51

        Инче, сега се сетих за онзи виц: "... кой боядиса коня ми зелен!?!?........" Grinning Не се притеснявай, финалът е важен, както и въздействието!
Виж целия пост
# 148
Финети ,много е готино така някой да те изненада ,честито  Hug
И аз се сетих за този виц ,но не посмях да кажа,да не се обиди Ина нещо  Blush
Виж целия пост
# 149
 

Затова така го написах   за зеления кон  Grinning Hug Каквото стане ,не ми се разшива.

Дидида ,много хубава изненада !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия