БРОДИРАНА КРАСОТА - ТЕМА 111

  • 64 157
  • 722
# 525
Благодаря ти Бачийска Simple Smile намерих само 1 който нямам, но всяка бройка си е важна Laughing . Те са руски на дизайнерката Светлана Прокопец
Скрит текст:

 
но после едно момиче пак рускиня почна да прави и тя схеми и сега и двете бълват все нови и нови и аз събирам Embarassed . Ушила съм 5 и планувам още 1 и мисля вече да рамкирам и да запълвам стената в кухнята. Но има и по-големи ентусиасти от мен със стени целите заети с тях и тук
Виж целия пост
# 526
mibobo не се отварят снимките, покажи ни и твоите  Peace
Виж целия пост
# 527
mibobo не се отварят снимките, покажи ни и твоите  Peace

а така  Thinking
Скрит текст:

довечера ще снимам и моите и ще покажа  Simple Smile
Виж целия пост
# 528
Здравейте, хора, ето докъде съм:

http://zlatad2.snimka.bg/details/za-bg-mamma.751309.31014326

Мога да коментирам, че Риолис са минали на zweigart, щото няма нищо общо с панамата от предишната ми творба, и аз съм доволна, то бързо става, ама нямям си време напоследък. За панделките си поиграх цял един ден, тогава като ми помогнахте, и май съм го поиздокарала творчески начина, но си оставих да ми отлежава в ума докато стигна до тях накрая - ще ги правя пак последни /може нещо да ми хрумне/, и пак ви благодаря. Много хубави работи се виждат при вас и много ви се радвам, а пък небето на zhak е точно каквито има Лилаво-жълти залези в Южна Африка, като на мен ми харесва мн-мн ! Браво.
За поръчки и/или наддаване в е-бей съм сериозна, обаждайте се ако търсите човек за партия/количество; ако и да не съм майстор, може поне да си имим запаси - умерено де, не чак като на снимката, покозана преди няколко страници.
Желая ви успехи и ще ви следя най-редовно – аз, както се вижда мн рядко в срв с вас имам какво да покажа.
пс. кой е "другия форум"?
Виж целия пост
# 529
За съжаление пак не се виждат снимките.
Виж целия пост
# 530
За съжаление пак не се виждат снимките.

Незнам защо не се виждат  Thinking, ето моите  Simple Smile но не са прани и гладени  Crazy
 
Виж целия пост
# 531
Честит имен ден на Инат! Много здраве и късмет ти желая.
Виж целия пост
# 532



Не ми казвай, че си минала от там и не си се обадила. А сега трафика за Плевен минава покрай него, че пътят е в ремонт / както и половината град/. Може то да е сборен пункт за бъдещи срещи!  Laughing





Не съм!Няма и да мина скоро!Заобикаляме Плевен! Laughing
Просто го видях на снимка и много ми хареса идеята!
zhak,прекрасен гоблен.Според мен точно ефекта от залеза го прави толкова ефектен.
dinkov2,много добре се получава гоблена,ще чакаме крайния резултат Peace
mibobo,страшни сладури са готвачите,аз също имам един ушит,може би по натам бих ушила още няколко Mr. Green
Аз си боцкам Бистрото,скоро няма да стане готово:

 Tada Честит имен ден на Инат! Tada
Виж целия пост
# 533
Благодаря ти, Роси  Wink
Виж целия пост
# 534
Инатче, честито и от мен! Да ти е живо и здраво името!   bouquet

Аз си признавам честно, че в първия момент фарът на zhak изобщо не ми хареса  Tired, много ми беше странно това небе, обаче после се върнах пак да го видя и има нещо много магнетично в него  Peace zhak,   bouquet
Виж целия пост
# 535
Честит празник, ИнаТ! Да си жива и здрава!
Наглеждам ви всяка вечер, да знаете ... Събота и неделя ще се включа с етапче.
Виж целия пост
# 536
mibobo, успях да отворя линковете с ИЕ, но твоите готваче не можах да видя.
Зак, фарът ми харесва, небето е необичайно, но е красиво.
Димитрова, супер се получава бистрото  Peace
Инат, честит празник   bouquet
Виж целия пост
# 537
Инат с малко закъснение Да ти е здраво името и ти и много късмет  bouquet
DDimitrova ти в подкрепа на Добри ,тя показва Бистрото за продам,а ти показваш етап,получава се супер  Peace
Виж целия пост
# 538
Честит имен ден и от мен ИнаТ. Здраве и много усмивки Peace ти пожелавам с малко закъснение.

mibobo големи сладури са тези готвачи Grinning. И аз имам дръпнати схемки. Все някога  Crazy ще си ушия 3-4 за кухнята Laughing.
DDimitrova голяма красота се получава Бистрото.

Виж целия пост
# 539
Благодаря ви, момичета  Hug Няма да слагам картинки, но се чувствайте почерпени с много, много, много шоколад  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия