БРОДИРАНА КРАСОТА - ТЕМА 111

  • 64 162
  • 722
# 510
Добър ви вечер, от два часа ви дочитам с огромен интерес, и изказвам възхищението си от вас всичките – страшна банда сте ! , и от красотите, които ама наистина страшно бързо ушивате ! Аз имим мн интензивни трудови процеси и едва ли напредвам твърде бързо с моето ръкоделие, но утре по светло ще го снимим за тук, да се представя пред вас.
St. Dobri, ами аз, четейки тука май прихванах от тенденцията за презапасяване, а пък самостоятелно никога не съм окомплектовала, както вие, а то това е и за по-големи майсторки от мен, та за това се обаждам, че ако поръчвате нещо от е-бей, и правите партия, с удовопствие ще ви се доверя, в софия съм - дори да не е този търг, имайте ме пред вид.
Хубава вечер, продължавам да ви дочитам.
Виж целия пост
# 511
На човечеца му потръгна търговския обмен с България. Laughing

Аз да ви кажа, понеже са ми малко свата започнати гоблена (есента и  пумата), та започнах трети- подаръка от играта "Рожден ден". Crazy Есента е тотално зарязана, през деня шия пумата, а вечер  другия. Още нямам за показване етап обаче,съвсем в началото съм.
Виж целия пост
# 512
ако някой поръчва моля ви да поръчате и този, пращам паричките веднага
Виж целия пост
# 513
ако някой поръчва моля ви да поръчате и този, пращам паричките веднага

Този е на търг и трябва да се играе за него, Остават още 13 часа до края на търга, засега има 2-ма на опашката. не се доставя до БГ, вариантът е с посредник.
Виж целия пост
# 514
miracle, питаше за шиенето с една нишка. Един от започнатите ми и все още незавършени гоблени се шие така- един фар на Дим, на 14 каунт панама е и единствените кръстчета с две нишки са от едно тъмно червено в покрива на къщичката и на върха на фара, всичко останало е кръстчета и полукръстчета с една нишка. И аз имах резерви в началото, но се получава много добре. Ето етап, за да видиш как се получава.

Благодаря Роси и Дидида, наистина се получава добре с една нишка. Явно целят определен ефект.
Аз още не съм го започнала. Сега довършвам едно старо гобленче, остава ми само небето, но ако го оставя няма да му дойде реда и се напъвам с него, скоро ще кача снимка на готовия резултат и почвам новия.
А с тези нови красоти, които качвате - големи сте подстрекателки.
И аз си дръпнах схемите за бебето, може да потрябват.
 Hug
Виж целия пост
# 515

Аз пък много искам това  Mr. Green Добри, че те утепам дет тук само ни дразниш Joy
Виж целия пост
# 516
Който се интересува от серията готвачи тук в осинката има още 2 нови  Simple Smile http://club.osinka.ru/topic-140015?&start=6165&sid=51626 … 22b79599d7d00000b
Виж целия пост
# 517
Момичета много красоти показвате,поздравявам ви за бързината и сръчността.
St. Dobri стига си не дразнила #2gunfire а организирай една обща заявка за такива като мен които не могат да боравят с модерните технологии. Аз много харесва и пазара и бистрото .Ако някой поръча веднага му изпращам паричките. Hug
Виж целия пост
# 518
фара е вече готов не стана супер, но не е и много зле
Виж целия пост
# 519
zhak много е   хубав ,не знам кое не ти харесва. Готова комплектовка ли е или ти си го комплектова?
Виж целия пост
# 520
И аз искам бистрото или пазара. Искам ги и двата, но сега имам възможност за единия  Mr. Green. Ако някой поръча, да ме включи, моля Blush
zhak на мен фара ми харесва Simple Smile
Виж целия пост
# 521
zhak, кое точно не  ти харесва - техническата част или съчетанието на цветовете или ....

Лично на мен това синьо - лилаво и оранжево на небето ми е в повече, но реших, че така може да е по морето - не знам - далече съм. Но такава може да е представата на художника относно залеза / изгрева. А "Вкус и цвет - товариш  нет"  ....

Да помогна и аз относно готвачите - попаднах на Това

Не съм се интересувала от тези готвачи, но Ви видях че ги търсите и да помогна.  Big Ups

 
Виж целия пост
# 522

Да помогна и аз относно готвачите - попаднах на Това

Не съм се интересувала от тези готвачи, но Ви видях че ги търсите и да помогна.  Big Ups

 

Ехее много ти благодаря   bouquet  Hug  има някои които ги нямам...ужас побърках се с тях, вече са над 70бр които никога няма да успея да ушия, но да ги имам  Mr. Green
Виж целия пост
# 523
благодаря ви момичета , гоблена за съжаление не е оригинал
на фирмата гобленсет е 655
схемата е от нета но подбора на конците е мой -открих три различни ключа за този гоблен и реших да си направя мой това което не ми харесва е небето исках да получа нещо друго но не успях и засега ще си остане така Hug
приятно боцкане на всички  bouquet
Виж целия пост
# 524
mibobo, не съм се интересувала пак казвам от тези готвачи. Останах си с впечатление, че са от фирма, но след като ги видях в темата за авторски схеми си промених мнението. Но като пуснах в търсачката намерих ТОВА

Може пък да допопълниш колекцията Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия