БРОДИРАНА КРАСОТА - ТЕМА 111

  • 64 137
  • 722
# 60
Албенастр, много ми хареса гобленът ти.
Целувка, твоето "коте" се получава супер.
Стани, с тази рамка на мен много ми харесва  Peace
Добри, ти хубаво даде линкове, ама нямат доставка да България.
Зак и Албена, чудни етапи  Hug
Виж целия пост
# 61
Добрииии, спри сеее. Няма да ги гледам тез линкове аз, пак ще си накупя нещо  Stop Stop Stop
Аз моя тигър го взех за $18, мисля че имаше $ 2-3 доставка.
А Добри, на линка на който си писала "прекрасна зима" си копнала линка на котарака Simple Smile



поправям се веднага  Hug
е я зимата http://www.ebay.co.uk/itm/281125515703?ssPageName=STRK:MEWAX:IT& … p3984.m1438.l2649

..
Добри, ти хубаво даде линкове, ама нямат доставка да България.
..

има си фирми доставчици Wink по-евтино и по-сигурно от български пощи (да ме извинява Лилето)  Hug
Виж целия пост
# 62
zhak страхотно се получава морския фар,а и е толкова голям/колкото 4 мои малки гоблена/.Как имаш търпение да шиеш се чудя..
albenastr1 много закачлив и интересен гоблен си ушила
Стани бялата рамка според мен си е подходяща
Виж целия пост
# 63
Честит празник на празнуващите  Hug
Добри, може ли малко инфо за тези доставчици, или пък линкове, че хич не съм наясно. А пък колко неща ми харесаха, ама пише няма доставка до тук и се отказвах.
Виж целия пост
# 64
Честит празник ПЕТРОВДЕН! Здраве и успехи на всички именници.http://kat133.snimka.bg/arts/gobleni.761322.30852907
Виж целия пост
# 65
Минавам да се разпиша тук с нещо готово и вече подарено, така че мога смело да покажа. Това е подаръка ми за другарчето в играта за РД.
Ключодържател със зодийката: 
Първото бискорню, което правя- мисля че успешно се справих... Скромна съм , нали?
От едната страна:
...и от другата:
Поздравителна картичка:
И първият ми книгоразделител. Забравих да снимам гръбчето- с него се гордея- огледален е.
Една кутийка за джунджурийки, но и нея не съм снимала в крайния й вариант от бързане- голяма съм шматка
И едно малко сладко зайче с розова панделка:
Похвалих се. Сега мога да помързелувам.
Виж целия пост
# 66
Записвам се,че ще изпусна красотите които сътворявате.
Виж целия пост
# 67
Благодаря за съветите, ще ползвам гергеф.  Hug Златни сте!   bouquet
Роси, чудесни са!
Виж целия пост
# 68
Здравейте,
първите редове на воденицата ми  са готови,много бавно ми върви този гоблен за първи път ми се случва,а шия бързо по-принцип,но ще му видя края Grinning


Роси,може ли да споделиш схемата на орхидеята Hug
Виж целия пост
# 69
Някой дали може да ми услужи със схема на малини, подходящи за етикет на бурканче със сладко, да става за панамена лента - не много голяма? На село съм с мобилен интернет и връзката е ужасно бавна, не мога да потърся една схема.
Нещо подобно:

Виж целия пост
# 70
ИнаТ, ето това намерих, дано да ти свърши работа http://www.rucniprace.cz/k_v/vzory/kuchyn/kuchyn2-4_r.gif

П.С. късно видях снимката, май няма да ти е полезна, но ще оставя линка.
Виж целия пост
# 71
И аз само това открих  WhistlingИмам с ягоки , ама с малинки  Rolling Eyes Дано ти свърши работа ,че и схемата е мъничка.





Такива схеми има по списанията и за това по трудно се откриват.
Дано и други се вкл.Роската миналата година прави доста такива калпачета Peace
Виж целия пост
# 72
В случая с малинката ми се струва, че може да се използва част от голям гоблен. Примерно, този
http://club.osinka.ru/picture-7280520?p=10446668 - да се вземе само дръжчица и висящата малинка да се качи малко по-нагоре  Peace Ето тук е схемичката: http://club.osinka.ru/search.php?search_id=e&q=%EC%E0%EB%E8% … ;time=all&f=a Или от тук да се вземат само малинките, но не виждам схемичка, трябва да се потърси http://club.osinka.ru/picture-3448345?p=9419550
И ето тук има симпатични малини: http://club.osinka.ru/topic-106704?p=8082927#8082927

Поздравления за всички красоти от последните странички   bouquet

Роси, орхидеите са невероятни!   bouquet

Аз завърших прекрасната шипка - подарък от КотеВаня  Hug Hug Hug Наживо е много по-нежно и ярко  Peace


И малко от моята организация:
Така държа конците, само че са доста надърпани, защото станаха много и не ми стига мястото, ще ги местя в прозрачни пликчета в класьор:
Скрит текст:
Това е текущ гоблен:
Скрит текст:
И докато чакам да ми дойде панамата за кОнчетата, започнах да подреждам "Риолиса":
Скрит текст:
Ето как организирам готовите комплектовки:
Скрит текст:
И комплектованите от мен (това са бъдещите кончета):
Скрит текст:
Виж целия пост
# 73
Ето такива бордюрчета биха ми свършили идеална работа, но пак няма с малини, сигурно са някакъв дефицитен плод  Mr. Green



А Осинка въобще не мога да отворя тези дни...
Виж целия пост
# 74
Инатче, тук има едни, ама нещо не ми приличат особено на малинки (макар че са) Tired

http://www.liveinternet.ru/users/3971977/post269378747/

И още едни, тези са по-читави  Peace
http://www.liveinternet.ru/users/3971977/post254357204/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия