БРОДИРАНА КРАСОТА - ТЕМА 111

  • 64 140
  • 722
# 75
http://www.goblenite.org/showthread.php?t=2031&page=8

Тук има едни къпини,но ако ти харесат може да ги направиш червени и готово:-)


Това е страхотно!
Виж целия пост
# 76
Ето и от мен едни малини





Мисля, че може да се направи само една...

Виж целия пост
# 77
И от мен последно: http://www.liveinternet.ru/users/3971977/post169876881/
Само че не съм сигурна дали са малини или къпини   Simple Smile
Виж целия пост
# 78
мисля че последното прилича на капини newsm78 и е лента
Виж целия пост
# 79
О, много ви благодаря за отзивчивостта  Hug Аз намерих също едно, което ми се струва лесно. Утре на светло ще видя с какви конци разполагам, че нали знаете - на село съм само с един гоблен на Риолис и някакви остатъци, които съм подарила на племенницата ми. И ще преценя кое да пробвам да направя.
Виж целия пост
# 80
Момичета, маааалко лирично отклонение от темата:



Почерпете се за здраве на моето "произведение" - детето ми става днес на 15 !
Виж целия пост
# 81
Бачийска, да ти е живо и здраво детенцето и да те радва много. Ти също да си жива и здрава и да продължиш да ни обгрижваш. newsm51 newsm51 newsm51
Виж целия пост
# 82
Бачийска,да ти е живо и здраво детенцето,весел празник  bouquet
Виж целия пост
# 83
бачийска,живо и здраво да ти е детето. Желая му успех във всичко. Приятно изкарване на ваканцията,а на теб повече търпение Simple Smile
Виж целия пост
# 84
Честит рожден ден на детето, Бачийска. С пожелание за здраве и успех във всичко   bouquet
Виж целия пост
# 85
ba4iiska да ти е жива и здравя девойката Hug Много късмет И пожелавам и по-малко грижи да ти създава Wink
Виж целия пост
# 86
ba4iiska, честит празник и на детето, и на теб Simple Smile Да те радва все повече и да те ядосва все по-малко Simple Smile
Виж целия пост
# 87
ba4iiska, много хубав повод. Да ти е живо и здраво най-хубавото "произведение" в живота ти.  bouquet
Виж целия пост
# 88
Здравейте, да се присъединя и аз към темата. От малка бродирам, майка ми ме научи. Но откакто родих, имам все по-малко време за това. Сега търся комплектовка на Св. Петър и на Св. Богородица Троеручица (от иконата на Троянския манастир). Последната я има на Солария, но ако имате други идеи за добри комплектовки, ще се радвам да ги споделите.
Виж целия пост
# 89
Здравейте момичета!Страхотни както винаги newsm51!Аз да си изкажа мъката.С този гоблен Пълнолуние въобще не ми върви.Първо поръчах да ми вземат панама от Варна,защото в нашия град няма.След като ших малко,забелязах,че панамата няма да стигне за рамкиране.После,след като си купих конците,видях че към схемата няма приложено кой знак на кой номер конец съответства.А бе не е за приказване.Ако някоя от вас може да ми помогне,ще съм много благодарна,а аз да отивам да разшивам newsm45.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия