БРОДИРАНА КРАСОТА - ТЕМА 111

  • 64 146
  • 722
# 630
Честит рожден ден на двете ни рожденнички. Да сте живи и здрави и да продължавате да помагате и да ни радвате с красотите си.
Да е жив и здрав и мъжът на Роси! Подаръкът който си му направила е много хубав, пожелавам ви бутилката винаги да е пълна Wink

Аз съм започнала с новия си проект, но ще показвам когато има какво да се види, сега е мазаница от цветове  ooooh!
Виж целия пост
# 631
....
Само нещо не ми е ясно - st.dobri,  какво правите там двете та не виждате детето как реве, че и кръв има?  ooooh!

...


 и бащата на детето гледа Wink изрязала съм част от снимката Wink
за съжаление, само тая снимка е направил моя фотограф Confused та ще се наложи да гледаш ревящо дете и заблеяни майки  - два броя  Hug
Виж целия пост
# 632
Честит Рожден ден на diana_at  и Miss Emerald ! newsm59  party023
Роси да ти е жив и здрав рожденника много хубава бутилка си ми направила   bouquet
Виж целия пост
# 633
Момичета, днес реших да ушия на една позната - диетоложка нещо.
Търся помощ, съвет и идея.
Виж целия пост
# 634
Момичета, днес реших да ушия на една позната - диетоложка нещо.
Търся помощ, съвет и идея.

 Grinning Уший и един диетичен сандвич на Макдоналдс.С повечко зеленчуци
 Mr. Green

Честит рожден ден на всички родени на тази дата -жени ,мъже,  newsm59 nbirthday newsm67  party023  bigdance2 Tada

Бачийска много ми хареса поздравителните картички и за двата пола .Опасна жена си!Къде ги намираш ?Да не си си направила  фото студио  ? Wink
Виж целия пост
# 635
 Идея за диетоложката-има една пирамида за здравословно хранене-импровизирай.
Виж целия пост
# 636
Момичета, днес реших да ушия на една позната - диетоложка нещо.
Търся помощ, съвет и идея.
Виж целия пост
# 637
 newsm62 smile3534

Скрит текст:





Виж целия пост
# 638
2 - Тази търсех, но я нямам -  пусни схемата, моля.

Бачийска, ММ благодари за специалния поздрав!
Виж целия пост
# 639
Знам ,че тук има някои Магита и майки на Магита та:
Честит Иман ден на всички Магдаленки Hug Здраве и много усмивки Hug
Виж целия пост
# 640
Аууу, колко празници съм пропуснала през почивните дни Crazy
Мис Емералд и Диана_ат бъдете здрави момичета и мнооого късмет.
Роси, специални поздрави за твоя съпруг   bouquet.  
Да е здрав и да те слуша, а виждам, че ти добре му отвръщаш с глезотийки и много любов Hug. Шишето е невероятно Heart Eyes. Незнам как намираш време да правиш толкова неща Crazy Peace
Добрииии изпоизсрещала си (как го написах това hahaha)се със половиния форум Crazy. Толкова е зареждащо Hug Много ти завиждам значи Wink
Честит празник на всички Магдаленки
Виж целия пост
# 641
Честито на патерица и от мен на Емералд и Диана_ат! Да сте здрави и много щастливи, момичета! Много късмет и за вас и за юбиляра на Роси! Поздрави и за магдалените!

Деси и ina чудесни ви се получават гобленчетата. И двата са ми слабост и ги следя с интерес.
Няма да показвам още етап от моята Венеция. Малко да се пооформи.  В събота по никое време реших да си купя гергеф. Но в единственото магазинче, в което бях виждала някога, се оказа, че са свършили. Така че продължавам без гергеф. За сега.
Виж целия пост
# 642
Честит рожден ден момичета.
Зори, на спирката на Втора Аптека от страната на улица Генерал Гурко дали няма.  Аз от там съм купувала. Има мисля и около полицията магазин също.
Виж целия пост
# 643
Честито на рожденничките и на рожденника на патерици  bouquet.Аз тези дни не съм ушила и един бод даже Close
Много се чудя на една "промоционална" покривчица от Коутс,ама само като си помисля,че може да ми я петносат и май се отказвам Tired

Аз нямам вече "резерви",освен един Хаед,но той ще чака по-добри времена,та затова се оглеждам за други гобленчета.
Виж целия пост
# 644
Честит рожден ден diana_at и miss Emerald,много здраве ,късмет и свободно време за любимото хоби.
Честито и на юбиляра на Роси.
Много са красиви всички гоблени които сте показали ,готови и етапи ,но аз все още събирам смелост за толкова сложни модели с различни видове кръстчета и бодове.
Пускам един линк с много интересни неща.(може и да го знаете ама аз сега го откривам и да споделя)
http://vk.com/board32670295
Честито и на всички Магдалени!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия