БРОДИРАНА КРАСОТА - ТЕМА 111

  • 64 146
  • 722
# 615
 baloniДиана, мис Емералд, честит рожден ден! Весел празник! baloni
Виж целия пост
# 616
Диана, Мис Емералд, честит празник. С най-добри пожелания   bouquet
Роси, честит празник и на вас   party023 А бутилката е толкова красива, личи с колко любов е направена  Hug
Виж целия пост
# 617
Финети , скъпичък е този на Маиа , аз го имам и в него има 16-17 чилета анхор , панамата е тъмносиня 16 , можеш да си го спретнеш като нищо Grinning

Емералд , Роси ,честито и на вас , живи и здрави да сте !
Виж целия пост
# 618
Роси ,да ти е жив и здрав мъжа и да те обич аи радва   bouquet
А ти си голям майстор,бутилката е супер  Peace Гостите ще останат без думи Simple Smile
Виж целия пост
# 619
Роси, знаех си, че имаш и други скрити таланти, страхотна е бутилката!   bouquet Да ти е жив и здрав!  Hug
Виж целия пост
# 620
Финети , скъпичък е този на Маиа , аз го имам и в него има 16-17 чилета анхор , панамата е тъмносиня 16 , можеш да си го спретнеш като нищо Grinning

Емералд , Роси ,честито и на вас , живи и здрави да сте !

        Ух, какин'то, що ли та либя толкуз! newsm53 Сигур', щото все си готова с "фадромата", пък на мен колко ми трябва- половин "тикня" и... кандисвам (като знам пък, че на 14- ка ще стане и по-едричко, уха- хааа..., баш се навих! smile3503)! smile3532
Виж целия пост
# 621
     Деска, давай, че есента дойде- няма време!

С тези темпове ще е готов за следваща есен  Mr. Green Много лесно върви, защото е Аида 10, ама си е голям, а и никой не ме оставя да си побоцкам спокойно, та действам по нощите  Simple Smile
Виж целия пост
# 622
Честит рожден ден на Диана и Мис Емералд! Живи и здрави, момичета!   newsm67

Роси, честит юбилей и на твоето съпружеско тяло!  Бутилката много ми харесва, а и ще ви остане прекрасен спомен - да я ползвате и на следващите 50  Simple Smile.

Аз съм пазарувала от единия посочен от Добри продавач (http://www.ebay.co.uk/sch/kellys_scrapbook/m.html?item=310708135 … id=p2047675.l2562) и всичко е било тип - топ.
 

Супер срещички си правите, момичета...   Hug Завиждам ви...  Blush
Виж целия пост
# 623
Честит рожден ден на Диана и Емералд! Да сте живи и здрави!
Виж целия пост
# 624
Ето ме, разкрита съм, няма мърдане!  Wink
Момичета, благодаря ви за прекрасните пожелания! Да ви се връщат стократно и на вас!


diana_at, честит рожден ден! Здраве, късмет и много сбъднати мечти!

Роси, честит празник и на вас! Специални поздрави на юбиляра!
Много ще да те слуша щом такива красоти спретваш за него. Пожелавам ви още дълги години взаимно да се слушате и разбирате!   bouquet

Ще използвам случая, че съм се включила, за да се похваля с един прекрасен подарък, благодарение на който всъщност празнувам от вчера. Не можах да устискам да го отворя днес.  Mr. Green


Мила ми, Pepen, още веднъж хиляди благодарности за приятната изненада и великолепието от красоти, с които ме зарадва!  Heart Eyes Не само мечтано иглениче, гобленче, ами и материали за творене, че и една истински разкошна картичка, сътворена лично от теб! Как човек да не се разтопи!  Grinning


Поне имам и с какво да се похваля в темичката, че иначе кой знае кога ще мога да го направя с нещо ушито. Гобленарска игла се очаква да хвана евентуално на морето, но това при добро стечение на обстоятелствата. До тогава няма никакви шансове, но пък ще наминавам набързо през темата поне с вашите красоти да плакна очи! Приятен и успешен ден, момичета!
Виж целия пост
# 625
 Miss Emerald , diana_at ,
Честит рожден ден!

Днес докато си напиша пожеланията и ми изгасна тока ooooh!

Та ги поднасям сега  Wink
Скрит текст:

Роси, да е жив и здрав и твоят мъж! Здраве и късмет!
 Wink Wink
Скрит текст:

Хубави подаръци, хубави срещи, страхотни хора!
Само нещо не ми е ясно - st.dobri,  какво правите там двете та не виждате детето как реве, че и кръв има?  ooooh!

А ти само се докопа да нета и пак почна да ни дразниш?
ДДимитрова, права е ФинЕти, и аз леееко така се раздразних  Mr. Green Ама ше правя като Албена - ще стискам и ще устоя Crossing Arms
Виж целия пост
# 626
Диана, мис Емералд, честит рожден ден!
Честито и на мъжа на Роси. Прекрасна бутилка си му измислила. Peace
Виж целия пост
# 627


какво правим ,  двете му отлепяме лепенка да му сложим   Tired
Виж целия пост
# 628
Момичета, при нас веселата част беше снощи и до малките часове днес, защото имахме гости от далеч, а и в понеделник сме на работа и затова предпочетохме да посрещнем, а не да изпратим рождения ден с приятели и роднини. Днес беше ден за изпращане на гости и за релакс, защото бутилката я пълниха няколко пъти, а ние все я изпразвахме...

пепен и плевен, бачийска и кнежа ги пропуснахме, че минахме по друг път  Hug

Добри, не само Пепен е в Плевен. Аз предлагам Северозападна България да си спретнем една среща някой почивен ден до трабантчето в Кнежа, тъкмо ни идва на равни разстояния.
Виж целия пост
# 629
Честит рожден ден на всички рачета!
Етапче:

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия