БРОДИРАНА КРАСОТА - ТЕМА 111

  • 64 167
  • 722
# 450
Ами може да е колекционер или гони рекорд на Гинес .
Виж целия пост
# 451

Ама ето тази няма стигане








Няма да се плашите  Laughing
 #Crazy ако притежавам това,няма да мога да спя от мисъл,кога ще ги ушия  ooooh!
Ако догодина се появи промоцията с Пазара на цветя и Бистрото ще се замисля сериозно  Mr. Green  За тази година съм се зарекла край  Naughty
Виж целия пост
# 452
http://gilia.snimka.bg/tapestries/shemi-gobleni.748032.31001964
Момичета моля за помощ ако някой има схемата за този часовник моля да ми я прати на galia69@mail.bg имам три часовника със слънчогледи но точно на този съм затрила схемата а моята половинка точно него си хареса
Тази жена как спи при толкова много красоти аз само като ги видях и онемях
Виж целия пост
# 453
galia69 тук го има този часовник.
www.liveinternet.ru/users/.../1464612/‎
Виж целия пост
# 454
galia69, схемата може да си я изтеглиш от тук: http://www.liveinternet.ru/users/4048620/rubric/1663122/
При увеличаване след сваляне на снимките няма проблем.

Успокоих се, че не съм единствената с планове и залежи за мноооого години напред, но показаното от Ина  #Shocked Аз ще се чудя кой първо да започна и да довърша  Mr. Green.

А пък Добри се опитва да саботира решението ми, в близките месеци да не купувам повече гоблени с тези примамливи оферти  Crossing Arms!

П.С С Бонели сме писали заедно...
Виж целия пост
# 455
инаааа, таз женица горкана жива да я ожалиш  Hug
предлагам всички да и пишем колко сме добри и как сме готови да я отървем от туй тегло и бреме  Whistling


а каква срещица си спретнахме  Laughing добре че беше тази среща да разбера, че вместо да взема синеоката  пума, съм взела плик със разпечатани схеми  Crazy муна ви казвам, муна и половина  Blush
Виж целия пост
# 456
Здравейте момичета, поздравления за всичко,което показвате! Но аз днес имам един проблем- исках да започна Дамата с наргилето,но като разпечатах схемата /графика/ се оказа,че е в ужасен вид! Спомням си,че фин ети я беше шила!
ФинЕти,моля те,ако твоята схема е по-четлива,помогни ми newsm45

        Shocked Дете мое, моля да покажеш снимка, защото нямам спомен да съм шила нещо с подобно име, кълна се! newsm78 Ако е това, за което се сещам, не съм го боцкала аз! Вкара ме в сюжет, да знаеш! Laughing Wink


Ама ето тази няма стигане





Няма да се плашите  Laughing

        Инче, кака, що се мъчиш да ме убиеш с китайски методи! #Crazy Имай милост! Пощади ме! Praynig

       Пък аз сега се прибирам от "соаре", ..... ма нищо няма да ви кажа, нъц, нъц, нъц!!! Twisted Evil Само, че много се забавлявах! Party Heart Eyes

      Ха, кака ви Добри ме изпреварила! Wink
Виж целия пост
# 457
Благодаря ви момичета  bouquet за помощта  моите схеми бяха черно бели но пък с тези ще ми е по лесно като ги виждам цветни символите .Мацките във фотото пак ще се ококорят като отидох предния път и си извадих схемите на три гоблена и едната ме пита ама тези  всичките вие ли ще ги шиете  #Crazy
Виж целия пост
# 458
...
      Ха, кака ви Добри ме изпреварила! Wink

кака я Simple Smile ти нали каза какво ще празнуваш Simple Smile аз съм с едни гърди напред Wink

ужасен нет, ще пусна снимката по-късно  Hug
Виж целия пост
# 459
Чакам снимки от срещата.
Добри, продължавай да показваш примоции- в най - скоро време може и да се разоря.
Виж целия пост
# 460

Оф таа не е добре  ooooh! Пу, пу дано да не се заразя  ooooh! Joy


Опааааа, днес и аз бях на варненската среща, запознах се с много готини дами , двама младежи и един момък:) Приказвахме си сякаш се познаваме от 100 години. Добри и ФинЕти ми показаха как шият кръстатият бод, емииии.....аз не го шия правилно, ама няма да си сменям стила "Рейски"  Joy
Момичета благодаря за хубавият момент и ще чакам да видя снимките
Благодаря на Носфера, за подаръка който беше направила за мен :

Тя няма нет при майка си, но каза, че ще мине през някоя зала и тогава може би ще пусне снимки  smile3509

Момичета  Hug и до скоро!
Виж целия пост
# 461
Здравейте, момичета. Страхотни неща показвате, а аз нямам с какво да се похваля и да се оплача вчера сутринта сядам на компютъра и откривам, че папка гоблени и прааааазна. Умрях на мъка.Такъв хубав архив си бях направила и то с оригинални схеми на Ланарте, Вервако, Риолис, Дим и др. #Cussing out
По повод гоблените в промоция, ако някой иска Бистрото, аз бих взела пазара, но не знам как да си го поръчам, а и никога не съм пазарувала от там.
Е, изплаках си мъката.
Лека вечер
Виж целия пост
# 462
eminav а провери ли кошчето дали схемите не са там  Confusedужас аз започнах да ги качвам моите в dox но трябва да ги сваля и да ги кача на диск
Виж целия пост
# 463
Няма ги в кошчето, няма ги никъде. Просто се изпариха, а предната вечер си бяха там всичките. Дава ми, че папката е празна, а ако тръгна да я трия ми дава, че не може, защото съдържа файлове и папки. И не знам какво да правя.
Виж целия пост
# 464
Здравейте момичета, поздравления за всичко,което показвате! Но аз днес имам един проблем- исках да започна Дамата с наргилето,но като разпечатах схемата /графика/ се оказа,че е в ужасен вид! Спомням си,че фин ети я беше шила!
ФинЕти,моля те,ако твоята схема е по-четлива,помогни ми newsm45

        Shocked Дете мое, моля да покажеш снимка, защото нямам спомен да съм шила нещо с подобно име, кълна се! newsm78 Ако е това, за което се сещам, не съм го боцкала аз! Вкара ме в сюжет, да знаеш! Laughing Wink
Срещам трудност при качването на снимки  EmbarassedИмето си го измислих аз,става въпрос за Дамата с шапка и червени ръкавици с дълго наргиле! На черна панама е! smile3511


Ама ето тази няма стигане





Няма да се плашите  Laughing

        Инче, кака, що се мъчиш да ме убиеш с китайски методи! #Crazy Имай милост! Пощади ме! Praynig

       Пък аз сега се прибирам от "соаре", ..... ма нищо няма да ви кажа, нъц, нъц, нъц!!! Twisted Evil Само, че много се забавлявах! Party Heart Eyes

      Ха, кака ви Добри ме изпреварила! Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия