БРОДИРАНА КРАСОТА - ТЕМА 111

  • 64 146
  • 722
# 600
Реа, eliks86 - предлагам да ги оставите за утре Simple Smile Хванете някоя лека бродерийка през това време  Crazy

  bouquet Heart Eyes

Абе не се оставих аз, направих 2-те очи, но пак са малко различни  Joy
Виж целия пост
# 601


  Стига де, френските възли са много лесни.Просто трябва да не мушкате иглата в една и съща дупка и да държите опънат конеца.

 

Виж целия пост
# 602
Биляна, благодаря ти много!  Hug
Виж целия пост
# 603
 newsm74 newsm74
Виж целия пост
# 604
 Laughing тъй то, няма да ти се получи френския бод, щото не го донесе на срещата да го направим  Crossing Arms

сладурчета неземни, вече сме си в къщи, имаме си нет и мога да разкажа, а по-нататък може и да покажа, как мина срещицата ни  Laughing

Носферата, беше приготвил подаръчета за всички, нищо че не ме очакваше. Реа ни подари по една сладка малка рамчица, която в най-скоро време ще запълня. Финети връчи на малчовците по един шоколад, за мой късмет не ги започнаха веднага Blush само аз бях неподготвена, както винаги  Blush

и като се почна едно размятане на панами, конци, игли.... Crazy с една дума, гобленарска среща  Laughing всеки по нещо казваше, само носферата, милата, си мълчеше, не че можеше да вземе думата де  Blush

и с Ина срещата мина по гобленрски  Laughing че и мъжете включихме, те нали са ни първи рамкиращи ателиета.

пепен и плевен, бачийска и кнежа ги пропуснахме, че минахме по друг път  Hug

любимия ми пиквали не работи, ще се опитам да кача снимки другаде  Hug

Варна



Велинград  Laughing не пием, не пием Wink шием  Hug

Виж целия пост
# 605
Биляна благодаря за хубавото видео днес пробвах два бода френски възел на едната пеперудка но наистина трябва и панамата и конеца да е опънат че е много труден  #2gunfire
st. Dobri ще очакваме снимки от срещата така ви се радвам че се събирате .
Аз може временно да спра с боцкането че от днес ще започваме ремонта на кухнята а нали знаете какво е да ти влезе майстор в къщи  Joy
Виж целия пост
# 606
кой търсеше черните мацки? тук са най-евтини, а може и да се спазарите на по-ниска цена  Wink

http://www.ebay.co.uk/itm/Colorful-Dimensions-THREE-YORUBAN-WOME … sh=item43b7b711c3

за сравнение http://www.ebay.co.uk/dsc/Cross-Stitch-/3091/i.html?LH_TitleDesc … &_osacat=3091


има и кокошлета Simple Smile http://www.ebay.co.uk/sch/Crafts-/14339/i.html?_from=R40&_nk … Loc=2&_sop=15

а доставката на тези продавачи е убийствено ниска  Crazy

http://www.ebay.co.uk/sch/johnscrossstitch/m.html?item=161057775 … id=p2047675.l2562

http://www.ebay.co.uk/sch/kellys_scrapbook/m.html?item=310708135 … id=p2047675.l2562
Виж целия пост
# 607
Как ми разлупа сърцето рано-рано с тези оферти   Laughing

Добре сте се прибрали ....
И аз имам подаръци -рамка  и златно ламе 1000 метра , за което не знаех ,че го имаме в нашето село.
Благодаря ти за всичко  Hug

diana_at , ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН !
Виж целия пост
# 608
Днес си имаме две рожденнички
Честит Рожден ден
на diana_at  и Miss Emerald !
[/b]Да продължавате де ни радвате с красотите си момичета и да сте заобиколени от много любов и вдъхновение   bouquet


Много сте ми хбави на срещата мацки,само ви завиждам  Hug
Виж целия пост
# 609
Честит рожден ден на Диана и Емералд! Да сте ни живи и здрави!   bouquet

Страхотна срещичка, личи си, че се забавлявате максимално!  Hug
Виж целия пост
# 610
Диана, мис Емералд, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!!!!
Еййй, хубава среща сте спретнали, дами! Страхотни сте!
Виж целия пост
# 611
Ей, много рожденици има днес.
Честит рожден ден на diana_at  и Miss Emerald ! Много здраве и късмет!
Съпругът ми и той има РД днес- юбиляр е- 50г.
Сега ще ви покажа каква специална бутилка му декорирах за тържеството, за да сипем ракия вътре. Понеже е зодия рак я декорирах с раковинки.
Това е лицето

а това е гръбчето
Виж целия пост
# 612
Miss Emerald честито и на теб, newsm51  Здраве и усмивки...........

Роси 123 (люска) , жив и здрав и многоооооооо да те слуша..........


Благодаря Ви, момичета  

Почерпете се за мое здраве:


Виж целия пост
# 613
Диана, мис Емералд, честит рожден ден! Всичко най! Simple Smile
 newsm59
Честито и на мъж ти, Роси, страхотна бутилка!
Виж целия пост
# 614
      Дид, скъпа, честит празник! Да си здрава, щастлива и обичана! Постигай мечтите си с лекота, преодолявай пречките със замах! И, естествено, винаги да те обграждат красота и хармония!

      Девойки, страшна работа сте: Инче, конят ти няма да има нужда от лак- дъ бест си е! Wink Целуфка, отлична работа! Деска, давай, че есента дойде- няма време! Азарея, Дид, вие сте си направо готови за рекламния бизнес, ама аз така обичам- хвалете ме, густо ми е! Wink За всички, които пропускам- извинете и поздравления!
     ДДимитрова, мноооооого "лошо" постъпваш с колежките! Моята цветна "ромска" душа запърха при вида на:

                                   

И сега основна дилема ми е: да си го купя, да си го "спретна",... да го отложа, поради други налични (започнати, недовършени, незапочнати,... забравени...) "лакомства"!!!....  Да си имам кахърите.....

       За всички, които пожелаха, моля:
http://files.mail.ru/9F4B275BDB9E4800B926F29B347F0E74  - активен е до 26. 07. 13г.
   
      Miss Emerald, честит рожден ден! И на теб по много от всичко пожелавам, както и онова, за което мечтаеш и ще те направи щастлива!
      Росе, честито и на вас за юбиляра! Много да те радва и да се обичате!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия