БРОДИРАНА КРАСОТА - ТЕМА 111

  • 64 134
  • 722
# 675
финети, слъчно слънчев Simple Smile  Heart Eyes да си жива и здрава, все така усмихната  Heart Eyes Heart Eyes и много да те слушкат домашните

момичета, имам поръчка за това Simple Smile
http://www.ebay.co.uk/itm/290787511230?ssPageName=STRK:MEWAX:IT& … p3984.m1438.l2649

има ли кандидати за нещо от този продавач, че да се комбинира и намали доставката  Hug
http://www.ebay.co.uk/sch/Cross-Stitch-Kits-/34017/i.html?item=2 … stevick&rt=nc

Виж целия пост
# 676
Финети, освен стандартното - здраве и пак здраве ти пожелавам  и много слънчеви усмивки..........




Гуденце, примамливи предложения, но благодаря, аз миналата седмица докато науча как се прави това чудо поръчах 2 бр..........
Виж целия пост
# 677
Добро утро и ЧРД на празнуващите, не бройте годините...

Искам да изкажа благодарност на DDimitrova за предоставената инфо:

http://zlatad2.snimka.bg/details/za-bg-mamma.751309.31057830  

вече си имам запас от Coats, бяха любезни, отидох на място да си го видя на живо преди да платя, и казаха, че по Коледа също ще правят разпродажба.

Ето и докъде съм с моята текуща творба, рядко имам време през сезона да шия и мн слабо напредвам.

http://zlatad2.snimka.bg/details/za-bg-mamma.751309.31057839

е, не съм добър фотограф, ще прощавате.

St. Dobri, ДА.

Хубав ден, пазете от жегата на сянка с питие и бродерия...
Виж целия пост
# 678
Честит рожден ден, Финети! nbirthday
st. Dobri, харесах си няколко неща, но винаги ме спира едно и също - финансовата страна на нещата  ooooh!
Инат, станало е супер!
Виж целия пост
# 679
Финети, честит рожден ден!



Инат,чуден е станал гоблена.
Виж целия пост
# 680
ИнаТ, страхотия направо! За пореде път се убеждавам, че Риолис са прекрасни гоблени - пипнати са един път.  Hug

И сега няма как да пропусна ФинЕти!   

Мила,
желая ти малко късмет, но точно тогава когато ти трябва;
желая ти малко любов , но във всеки миг;
желая ти малко приятели, но истински.



Скрит текст:
А доколкото разбрах ти живееш около морето - този е по бански и чака развръзката  Wink
Виж целия пост
# 681
Финети, честит рожден ден! newsm59
Инат,много красиво и нежно гобленче Peace

dinkov2,честита придобивка,радвам се че съм помогнала.
А ето и промоциите на ДМЦ:

http://dmcbg.com/specials.php




Виж целия пост
# 682
       А такааааааааа....... Ина ме започна, вие ме довършихте!!!
             
               Сега ще ме изчакате да се насополивя на воля....
Виж целия пост
# 683
ФИНЕТИ newsm59! От мен - най-вече здраве и НАЗДРАВЕ beer3! Хубав празник   bigdance2

ИнаТ от гоблена ти лъха страхотна романтика и спокойствие. Убедена съм, че наживо въздействието е още по-голямо!
Виж целия пост
# 684
Финети,Честит Рожден ден

Много усивки,много любов,от всичко по много  Hug  bouquet Heart Eyes
Виж целия пост
# 685
Финети,честит рожден ден.
Виж целия пост
# 686
Финети
Виж целия пост
# 687
Финети, честит рожден ден!!! Да си жива, здрава, щастлива и много обичана!!!   bouquet
Виж целия пост
# 688
ФинЕти, честит рожден ден! Да си жива и здрава, много щастлива и много успешна Simple Smile))

По повод на молбата на mamaGuc, пускам дамата с камелиите http://narod.ru/disk/53640053001.f8a4f950d5d9875e375a015f90f79ce … amellias.rar.html

Аз го започнах, с конци Росаче и на панама 14 каунт.... Ми мазало си е  ooooh! Мислех да го спирам, после се ядосах и реших да го завърша. Ако искаш не бързай още - нека напредна малко и ще покажа, ако ти харесва започвай. Ако си ентусиастка - започвай Simple Smile Аз сега търся из форумите етапи на гоблена, че да се успокоя, ама нищо не намирам... Иначе мисля че се шие бързо понеже с един конец (един цвят) доста се шие, в смисъл няма честа смяна на конци Simple Smile

Успех и ако го започваш, показвай етапи Simple Smile
Виж целия пост
# 689
Целуфка, ето тук го има ушит (малко по-надолу), няма и как да не стане, нали е "Ланарте"   Peace

http://hghltd.yandex.net/yandbtm?fmode=inject&url=http%3A%2F … 6a6cc&keyno=0
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия