Горски дъхави цветя - за Мама ЮЛЧЕТО набра:)

  • 62 508
  • 602
# 240
Забравила съм как се слага лентичка, плийз да подскажете
Виж целия пост
# 241
Избираш от тук http://www.bg-mamma.com/?action=lenti или от другаде и ако е картинка, като настоящата ти - я слагаш между тагове за изображение в подписа, ако е текстова, като моята за Калоян - мисля директно линка  Peace
Виж целия пост
# 242
Хм, стана. Мерси, Алена
Виж целия пост
# 243
хай, браво за новината  Blush само така  Peace
Виж целия пост
# 244
kydravoto, да не се окаже, че се познаваме с теб Wink

Не се познаваме със сигурност. Не живея и никога не съм живяла в Младост1  Hug . Там излезе късметът на малката, шансовете бяха най-големи. Flutter .

Аз се обадих в градината. Тази седмица трябва да получа мейл с инфо за родителската среща, защото днес е бил първи работен ден на директорката след отпуска, но ми казаха че новоприетите деца ще започнат със сигурност след 10 септември.
Виж целия пост
# 245
Кости, честито! Много се радвам!  Party

И на непушачката също! Дерзай!  Hug
Виж целия пост
# 246
Момичета, кажете някаква фирма против хлебарки, ако сте ползвали  newsm78 Пробвахме да пръскаме сами няколко пъти, но имаме само временен успех.  ooooh! Не се трае с тия гадини  #Cussing out
Виж целия пост
# 247
за кой град?
Виж целия пост
# 248
София  Crazy
Виж целия пост
# 249
dobre  Peace ще питам утре мъжа ми Simple Smile той ги знае Simple Smile  Peace
Виж целия пост
# 250
Моя малчо иска легло на 2 етажа. Обещала съм, няма как, друг  е въпроса кога  Crazy

Вие замисляли ли сте се за такива легла? Видях едни в нета с пързалка и много ми харесаха, защото ако посред нощ реши да идва при нас само ще се пусне по пързалката, няма да го мисля, че ще се пребие по стълбите на слизане  Rolling Eyes Обаче къде да намеря такова легло с пързалка?
Някой идеи?

Показвам нагледно какво имам предвид:

За гадините и ние ще пръскаме превантивно. На нас ни дават гаранция 6 месеца, реално не сме имали гадини повече от 2 години, но предпочитам да напръскаме сега, от колкото като родя ако се завъдят и да нямам варианти  Peace
Виж целия пост
# 251
коментирахме ги - може би преди година, на мен ми харесва, до колкото виждам долу е оформено, като кътче Simple Smile Blush
Виж целия пост
# 252
да теди, и аз искам д аму купя такова легло,но още ми се вижда малко малък дори и за най-ниските.ще го мисля ако спи така. и точно тези с пързалките ми харесват и на мен,но са доста скъпи обаче.при нас ги има почти навсякъде. невярвам и в бг да са толкова дефицит,ще намериш:) точно това,което си го показала ще струва майка си и баща си.
Виж целия пост
# 253
Аз намерих едно доста дървено изпълнение за 550лв. (http://mebelimariah.com/detski.html) , и едно още по-зле за 860 (http://bg-mebeli.com/17-ds.html), но ще мина тези дни и през Айко и по-големите магазини да видя какво имат и ако не си харесам нищо, ще се свържа с мебелиста ни, то се е видяло - на нас само масата ни за ТВ не ни е поръчкова  Tired  Като тръгна по магазините или ще са на 2-но по-високи цени от това, което ми предлага като изпълнение мебелиста, или ще са от някакви супер грозни и очевАдно паянтови плоскости...

Маритка, дай да видим от някой ваш сайт какви модели има  Wink
Виж целия пост
# 254
наистина и двете са гадни  Confused

по-рано пускахме един готин модел в свежо зеленикаво  newsm78

тук нещо сме коментирали, снимката е ..... http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=584517.msg18935522;topicseen#msg18935522 - може преди или след мнението да има и други  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия