90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 229

  • 40 313
  • 727
# 150
mimoza784,незнам колко са големи тези филийки,ама ти звучи мнооого оскъдно това меню.
Големички са, формата в хлебопекарната не лъже, а и не ги режа тънички като готовия нарязан хляб Mr. Green 2 филии ме засищат идеално.
chipolita, Mama-mia, Angelroth, успех!  Peace
Виж целия пост
# 151
Здравейте!  bouquet
Нещо изпуснах ви края напоследък.  Crazy
Разходки , плаж , кафетерии ... няма време за форум. Laughing
Обаче се старая да хапвам редовно , като в почивка.  Mr. Green
След 2 седмица свършва почивката и ще правя втора врътка ,
започвам от 15.07.  Peace
Доволна от режима , доволна и от почивката , дано така да е
и с второто завъртане на режима.  Grinning
Хубава неделна вечер! Hug
Виж целия пост
# 152
Към по-вещите имам следното питане,каква е идеята на сладката вечеря във въглехирдтаен ден?Мисълта ми е,че примерно аз хич не обичам сладко и бих си хапнала и на обяд и на вечеря соленко,но това ще намали резултатите,така ли?Днес обядвах 3 малки черни филийки с лютеница и искам пак същото за вечеря да речем Rolling Eyes
Виж целия пост
# 153
Здравейте момичета! В последно време ме няма но гледам да си стягам багажа вече за България, спазвам си правилата. Във вторник тръгвам и така, имам въпрос към Вас. В момента живея в Америка и ще се местя в България. Часовата разлика е седем часа. Въпроса ми е дали това ще ми обърка диетата там? Например аз закусвам тук към 10:00 а при Вас вече е 17:00ч. Дали ще си объркам организъма така?

Виж целия пост
# 154
Здравейте, мили момичета!

Помните ли как в края на май месец  обявиxме награди за всички, които са на 90-дневната диета и които до края на м. юни публикуват снимки на резултатите си?
Заветното време дойде! Една от вас ще спечели РОКЛЯ ПО ИЗБОР от нашия бутик, а всички останали ще получат наистина специален подарък от дамски онлайн бутик Caramella-Fashion.com!

Днес имате последен шанс да качите свои снимки в актуалната тема, за да можем УТРЕ ДА ОБЯВИМ НАГРАДИТЕ!

Бъдете ни живи и здрави, красиви и елегантни, очаровайте и бъдете очарователни!


Ваши,  Heart Eyes
 Caramella Fashion

Виж целия пост
# 155
Здравейте на всички
Нана поздравления,всичко изглажда чудесно-включително и ти Flutter
 Аз вече приключих за днес
З-банан
О-леща+лютичка от боб и чушки
В-1/2 от лещата+зелева салата

Добре  дошли на новите(не че аз съм от старите Blush
Виж целия пост
# 156
Нана прекрасно е станало. Аз си харесах кухненският ти бокс Heart Eyes
Да дам и аз отчет - днес варива
з - диня
о - картофена манджа + 1 домат
в - картофки на фурна
От два дена съм стриктна на 100 %. До сега пиех сутрин кафето със захар, но вече и нея махнах от менюто си. За 22 дни съм само -2 кг. Надявам се след водния да отчета по-добри резултати, че имам да свалям, ама не става така бързо както очаквах.
Виж целия пост
# 157
 Ех,Caramella-Fashion,това побутване ми трябваше Joy От седмица се каня да си харесам някоя "прясна" снимка,за да кача Mr. Green


 Нана,честито!Много добре изглежда Peace
Виж целия пост
# 158
nana77 честит ти"стар-нов" дом Simple SmileВсичко е изключително практично и обмислено добре.Харесвам такива домове! Стилни и практични.Мястото ти за багаж и кухненският ти бокс са ми фаворити Simple Smile
Caramella-Fashion дайте на всички момичета по една рокля с 1-2 размера по-малка,за да имаме стимул  Laughing Шегичка  Wink
Здравейте на новите и старите момичета   bouquet
Днес ми беше белтъчен и след 2 дни прекарани в зверски глад (не знам защо и аз- все гладна се чувствах  Rolling Eyes ) днес ИЗРИГНАХ  Laughing За обяд изядох : 3 кебапчета,1 пържола и огромна салата домати и краставици.... Embarassed Режимно е ,ама се олях hahaha Е по-добре от прегрешение,а и утре да има + ще си го понеса достойно  bowuu Както и да е....
Утре съм на варива и само закуската ми е ясна, но най вероятно обяда и вечерята ще е ориз или боб   chef
Виж целия пост
# 159
ppvasileva не мога да не отбележа, че си СТРАХОТНА! Много красива жена си, това е съвсем искренно!Чаровна и нежна  Peace А резултата ти,който си постигнала е за 10 нови рокли,Браво!   bouquet А би ли казала колко килограма си свалила (сори,ако си споменавала вече)  Simple Smile
Виж целия пост
# 160
 Благодаря ти много,*ЦЕЦ*!Много мили думи Heart Eyes Килограмите станаха 22кг.(една врътка+една почивка,която свършва във вторник).Започнах от 86кг.(на първата снимката съм около 80кг.).
86 - 16кг.  по време на диетата = 70кг.
70 - 6кг. по време на почивката=64кг. съм в момента.
 
 Чувствам се чудесно с този начин на хранене и вече не мога да си представя да се храня както преди.Изкушения има много,но вече не ми прави впечетление Wink
 Успех на всички!
Виж целия пост
# 161
Василева,падам.Изглеждаш страхотно. Толкова си лъчезарна и готЕна  bouquet
Аз днес си гледах снимки от началото на режима и уж бях добре, а сега гледам с друго око и все едно съм прасе Crazy Страх ме е да съм толкова критична, че тези кг-ми в момента не знам колко ще задържа. Паднах под желаните 45 Rolling Eyes Но ще видим.Утре почвам стаж и ми е нервно, да ми стискате палци. А днес карах на супа и салата Heart Eyes
Утре постни гюзлеми с лютеница,гъби и маслини 2 мини бр за обяд с 1 краставица, а за вечеря кроасан или някаква вафла
Виж целия пост
# 162
ppvasileva , шапка ти свалям! Изглеждаш прекрасно! Страхотен резултат!   bouquet
Виж целия пост
# 163
Здравейте,
аз съм нова във форума и се извинявам, ако не съм уцелила мястото, но имам въпрос и сметнах,че тук ще намеря отговор. Въпросът ми е, може ли в плодовия ден да се яде соя (печена) на зърна вместо ядките, които са позволени. Понеже знам,че соята има високо съдържание на белтъчини и е от семейство Бобови, т.е. е подходяща за белтъчен и бобов ден, но все пак...
Виж целия пост
# 164
Крис, не може. Суровите ядки са вкусни, опитай.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия