90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 229

  • 40 313
  • 727
# 165
Емиии, срам не срам и аз да се покажа Blush От "онзи период" друга снимка нямам и дори и тази не знам как съм оставила Sick Втората е от преди 5минути, ама нямаше кой да ме снима Embarassed  Mr. Green Дано след време сложа и трета снимка, започваща с 6*кг Mr. Green
Виж целия пост
# 166
Здравейте на всички
Нана поздравления,всичко изглажда чудесно-включително и ти Flutter

Благодаря, Лони.   bouquet
Виж целия пост
# 167
Благодаря ти много,*ЦЕЦ*!Много мили думи Heart Eyes Килограмите станаха 22кг.(една врътка+една почивка,която свършва във вторник).Започнах от 86кг.(на първата снимката съм около 80кг.).
86 - 16кг.  по време на диетата = 70кг.
70 - 6кг. по време на почивката=64кг. съм в момента.
 
 Чувствам се чудесно с този начин на хранене и вече не мога да си представя да се храня както преди.Изкушения има много,но вече не ми прави впечетление Wink
 Успех на всички!
ppvasileva Страхотна! Peace Браво  bouquet Голям стимул си за много други  Hug
Виж целия пост
# 168
Нана,честит ти дом!Със здраве да си го ползваш!Поздравления за добре изглеждащите отслабнали момичета,давайте снимки,за да имаме стимул Simple SmileОтчет за днешния плодов
2 банана
4 кайсии
2 банана
2 праскови
Виж целия пост
# 169
Василевааааа , прекрасно   bouquet. Брокен - отговори за анкетата ми , моля - кой номер са дънките към днешна дата ? Разликата е умопомрачителна  Hug. За новия дом на Нана - само суперлативи и пожелания за уют и топлина и семейно щастие .    bouquet Аз малко смесих на вечеря като предизвикателство към самата мен . Да видим утре какво ще каже контролата .
Виж целия пост
# 170
Аз пък щях да питам именно Инка и Нана по колко вода изпиват на ден

Сега видях, че си питала.
Пия минимум по 3 литра. Но вече отдавна не си броя бутилките. Винаги ходя с 500 мл бутилка у мен, която като изпия, наливам и т.н.
Виж целия пост
# 171
bobybonta Преди 54 на българската Embarassed, сега тези са 31 (не знам по коя номерация обаче).
Да не е спам - днес варива:
з. пъпеш
о. ориз със зеленчуци
в. същото
Виж целия пост
# 172
Понеже чета отзад напред, сега виждам поста за новите роклиииииии. Що тъй не пускате снимки бре моми? Срамливи ли сте? Како Дако? Бобибонте? Инке? Роклъ не щете ли?  Grinning
Виж целия пост
# 173
Понеже чета отзад напред, сега виждам поста за новите роклиииииии. Що тъй не пускате снимки бре моми? Срамливи ли сте? Како Дако? Бобибонте? Инке? Роклъ не щете ли?  Grinning
Не носим рокли, затуй . Ще чакаме фирма за дънки и панталонки  Mr. Green. Аз съм си заплюла  у 28 номер - след втора врътка , да се натикам . Василева тъй каза , че си е купила 28 ми , а пък била 36 , дето сега съм аз  Joy Тогава   Че ви залея със снимки , само 1-2 преди , и океан от ''сега''
Виж целия пост
# 174
Понеже чета отзад напред, сега виждам поста за новите роклиииииии. Що тъй не пускате снимки бре моми? Срамливи ли сте? Како Дако? Бобибонте? Инке? Роклъ не щете ли?  Grinning
Не носим рокли, затуй . Ще чакаме фирма за дънки и панталонки  Mr. Green. Аз съм си заплюла  у 28 номер - след втора врътка , да се натикам . Василева тъй каза , че си е купила 28 ми , а пък била 36 , дето сега съм аз  Joy Тогава   Че ви залея със снимки , само 1-2 преди , и океан от ''сега''

Хахаха, то въпросът не е в номерацията, Боби. В това как постигаш нещата е  Mr. Green
Виж целия пост
# 175
Понеже чета отзад напред, сега виждам поста за новите роклиииииии. Що тъй не пускате снимки бре моми? Срамливи ли сте? Како Дако? Бобибонте? Инке? Роклъ не щете ли?  Grinning
Не носим рокли, затуй . Ще чакаме фирма за дънки и панталонки  Mr. Green. Аз съм си заплюла  у 28 номер - след втора врътка , да се натикам . Василева тъй каза , че си е купила 28 ми , а пък била 36 , дето сега съм аз  Joy Тогава   Че ви залея със снимки , само 1-2 преди , и океан от ''сега''

Хахаха, то въпросът не е в номерацията, Боби. В това как постигаш нещата е  Mr. Green
Как - възвратно- постъпателно малко, ама посоката е вярна. Държим се за  темичката, за вашия  опит , полагаме старание, доколко можем , и така - обаче фиданка лесно не се става , най - важна е волята и търпението, тъй мисля , макар че , често ни бягат Mr. Green А за  теб - Hug  bouquet
Виж целия пост
# 176
Доктор Василева Моите адмирации, изглеждате страхотно   bouquet
Нана добра работа сте свършили. Много ми хареса. Особено кухнята с прозорец...мечта  Simple Smile
Аз от днес съм с майстори  Tired Разбивахме 2 стени, чичо ми (главния майстор) , мъжът ми  и баща ми. Ние ще разчитаме основно на наша работна ръка, за да ни е по-евтино.... Като стане ако съм жива ще покажа снимки  Laughing Ще усвояваме тераса ( голяма - 3 на 4 м.) Ще правим спалня и детска на мястото на спалнята и хола ще уголемим. Ама хайде да не пиша в неподходящата тема.
Диетата иначе върви, но съм свалила само още един килограм за 10-на дни. Дотук са -6кг. малко след първи воден. Сега се надявам по време на ремонта да се засилят нещата. Защото работата е много и доста се изморих днес.
Хубава вечер момичета   bouquet
Виж целия пост
# 177
Бубанке, кухнята е с прозорец, щото е бившата тераса  Joy
Виж целия пост
# 178
Пак плодов  Sad
Виж целия пост
# 179
Рядко пиша в темата, но я чета редовно и си крадя идеи от вашите менюта.

Не мога да не похваля Василева. Поздравления и браво за страхотния резултат. Много си красива, свежа и младолика. Поздравления наистина резултата е невероятен.

bobybonta, аз не изкарах почивката оставаха ми около 20 дни и я прекъснах. По време на диетата последния месец не бях много режимна и съответно свалих само 1 кг. Позволявах си хляб не всеки ден де в първите 2 дни на обяд. Не съм яла едно и също на обяд и вечеря.
Днес ми е 11 ден не съм се мерила още Simple Smile. Нали казвате, че тялото "помни" начина на хранене и му е нужно време да забрави. Този път реших да карам без хляб на обяд в първите два дни и да ям по-често едно и също на обяд и вечеря. Винаги се меря след плодов ден и във вторник ще мога да ти кажа какъв резултат има при мен по-ранното започване на диетата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия