90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 229

  • 40 313
  • 727
# 180
Д-р Василева, браво!
Виж целия пост
# 181
Добър вечер! Днес давам отчета си за края на диетата. Хем и Caramella-Fashion да хвърлят едно око  Peace

Започнах на 1.04 - 82,4 кг. След първи цикъл - 8кг. След втори - 4,4 кг. След трети - 3,2кг. Общо свалени за трите месеца 15,6кг. Днес сутринта финиширам на 66,8 кг.
Повече от щастлива съм на тези свалени килограми..защото след раждането и последвалата година беше ад!  Hug
Ето и фото отчет  Party В търсенето на снимки се оказа, че на онези кг. нямам никакви снимки...хм защо ли  Laughing Laughing Laughing А днес няма кой да ме снима...Така че извинете ме за не-добре хванатите кадри  Crazy


И още малко:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 182
Браво момиче! Това показва,че когато искаме-МОЖЕМ!  За утре въглехидрати .Менюто ми ще бъде:
З-2 банана
О-макарони с гъби и домати
В-бисквити с овесени ядки,сушени плодове и орехи,шоколада е под въпрос Wink
Прекрасна нова седмица на всички   bouquet
Виж целия пост
# 183
ppvasileva страхотна си на снимките. Направо сияеш, поздравления smile3525
Виж целия пост
# 184
днес въглехидрати,закуската не е ясна за обяд филии с маргарин и соленки,вечеря домашен козунак и вафла
Виж целия пост
# 185
Добро утро на всички!
Браво, момичета, чудесни резултати.   bouquet Дано всички да се похвалим с такива след края на диетата.
Днес въглехидрати.
з - пъпеш (току що изяден)
о - лучник (не знач дали е станал вкусен, но така изглежда)
в - домашен кекс
Лек ден!
Виж целия пост
# 186
Добро утро на всички. Днес от рано съм станала и съм готова за 1вия работен ден. майак ми чак ми се подиграва, че съм като 1ви клас hahaha
Кантарев ме ядоса с 400гр + след варива и то и аз не знам откъде май задържам вода заради МЦ и като свърши се надявам всичко да се нормализира.
А вие тук доста снимки сте пуснали браво много ви се радвам. Мече изглеждаш прекрасни. Абе всички фиданки сте много чаровни, пу да не ви е уроки Hug Добре, че кармела се появи та да се престрашите. Аз на нея трябва да и дам награда Joy Хайде да се похвали г-жата печаливша Heart Eyes
инке, душа ти не си мисли, че ще те подмина чакам и от теб. След тези хубави крака да има и още Naughty
Иначе аз днес съм си отчела менюто пък ще видим утре кантарев какво ще покаже.хубав ден на всички и довечера ще ви нагледам  bouquet
Виж целия пост
# 187
 izpla6eno_me4e Браво. Изглеждаш много добре   bouquet
Виж целия пост
# 188
Д-р Василева и  izpla6eno_me4e, Браво!  Направо сте страхотни!    bouquet
Нана, честито нова къща, направо е страхотна. Кухнята много ти отива!
Виж целия пост
# 189
Здравейте момичета.Отново нахлувам във вашата тема,защото реших отново да започна тази чудна диета от днес. Peace
Бях я правила преди и отслабнах около 12 кг,но след няколко месеца забременях та я прекъснах.Понеже този път неможах да кърмя,реших веднага да се захващам,дано и този път да има добър резултат.
Изплашено мече браво за постигнатия резултат.Изглеждаш чудесно. Peace
Аз имам доста за сваляне,с бременноста качих бая.Може би едно 30 кг. #Crazy
Лек и успешен ден от мен.
Виж целия пост
# 190
BrokenGirl, izpla6eno_me4e, страхотни резултати! Вие сте стимул за много от нас   bouquet

Успях да се пребора с онези 600гр, които ми бяха в плюс след белтъчините. Днес плодов ден. Заредила съм се със сливи, праскови, круши и краставици.

Хубав ден и прекрасна седмица на всички!
Виж целия пост
# 191
Здравейте, в този дъждовен летен ден  Wear Umbrella
Нана, чуден дом   bouquet BrokenGirl, Василева, Изплашено мече, прекрасни резултати  Hug
Днес съм на ВГХ:
З: кайсии
О: макарони с доматен сос и маслини + салата от краставици и домати
В: палачинки с мед/сладко от сини сливи
Хубав ден на всички  Grinning
Виж целия пост
# 192
Василева, BrokenGirl, izpla6eno_me4e, браво момичета, изглеждате супер, супер, супер добре.
Аз отчет ще дам след седмица, че ще е минал месец от почивката ми.
Искам рокля ама пък снимки няма да кача за рокля  Crazy  Mr. Green
Мерси Инка, Нана за отговорите за водата.
Аз пия по 3 л на ден, но си ги меря, че понякога и 5 мога да стигна  Embarassed
Имам 2 въпроса
1 - диетичен - относно ориза на Савина. Сварявам си ориз без нищо друго и стържа краставица вътре като го ям така ли като за вечерята е половин обяд пък, има ли значение количеството на суровия ориз в крайна сметка?
2 - недиетичен - дайте идея за сметанов солен сос за заливка на гарнитура от варени картофи
Виж целия пост
# 193
Здравейте и браво за издържаните водни на всички.izpla6eno_me4e изглеждаш супер даде ми кураж да продължа.  bouquet Да дам отчет и аз  закуска:май ще я пропусна грешно но факт(нямам плод вкъщи а малката докато стане ще дойде време обяд) о:пилешко бяло месо със салата и за вечеря пилешко със зеленчуци.
Виж целия пост
# 194
Добро утро!
Браво на всички, които са качили снимки - ЧУДЕСНИ СТЕ!!!!!!!!
Покрай Вас и аз като се погледна в огледалото започвам да се харесвам  Grinning Grinning Grinning Grinning

Днес съм протеинка:
з-кайсии+кафе
о-прясно зеле с пилешко
в-пилешко-зеленчукова супа+салатка

След вчерашните плодове съм на - 300гр. Остават ми още 300гр. и ще бъда - 12кг. КЕФ !!!!!!!!
ЧАО И УСПЕШЕН ДЕН!

Нана, честит нов дом!
Много щастие и радост да цари в него !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия