90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 229

  • 40 312
  • 727
# 390
 ВЕЧЕРЯ: 1 пастичка (или 3 неголеми бисквити по ваш избор или съшото количество дребни сладки или 3 топки сладолед) и задължително 1 лентичка натурален шоколад.  Вкусно е! Ако не обичате сладко, хапнете си крекери или порция пица.
 sweety Simple Smile,това е цитат от първа страница.Незнам какво си чела.Наистина сме тук да помагаме,но нека преди да задаваме въпроси първо се информираме поне в най-общи линии.Момичетата са се постарали да синтезират инфото от цяла книга в една страница,а някой да не си направи труда да я прочете...Не се обиждай,но си е така.
Виж целия пост
# 391
Не се обиждам в никакъв случаи,прочетох страницата няколко пъти,но явно не съм разбрала добре,друг път ще чета по внимателно,благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 392
Здравейте момичета Simple Smile Чета ви редовно, но нямам време  да се включвам често.
Нана съжалявам за загубата   Cry
Вчера бях на варива и си правих ориз с булгур и имам питанка може ли да си замразя във фризера останалата част за следващия бобен ден или като се размрази ще стане голяма каша  newsm78 някой пробвал ли е?
Виж целия пост
# 393
Здравейте момичета Simple Smile Чета ви редовно, но нямам време  да се включвам често.
Нана съжалявам за загубата   Cry
Вчера бях на варива и си правих ориз с булгур и имам питанка може ли да си замразя във фризера останалата част за следващия бобен ден или като се размрази ще стане голяма каша  newsm78 някой пробвал ли е?
По принцип може, но и само в хладилника да го оставиш пак ще става за ядене след три дни. Аз когато правя каквото и да било за втори ден винаги е за два пъти.
Виж целия пост
# 394
Момичета, някой може ли да ми даде идея за сос към спагетите?  bouquet
Виж целия пост
# 395
Момичета, някой може ли да ми даде идея за сос към спагетите?  bouquet

Обикновен доматен сос с босилек, гъби, кисели краставички и чесън.
Виж целия пост
# 396
 Лук и чесън задължително слагам на соса за спагети. И всички зеленчуци,които имаш-чушка,тиквичка,птладжан,домат разбира се,морков,също гъбки.И най-важното-много подправки(чубрица,босилек,риган Love ).Бон апети!
Виж целия пост
# 397
Здравейтеееееее........
Днес плодов: - цял следобед кайсии и сливи + малко ядки.

Момичета, някой може ли да ми даде идея за сос към спагетите?  bouquet

rokipagane
опитай доматен сос с много настъргани в него моркови и чесънче + подправки по избор. Аз първо задушавам морковките с чесъна и тогава добавям доматите да извират.

Лек ден на всички и големи минуси утре сутрин !
Виж целия пост
# 398
Момичета, много благодаря на всички за бързите отговори. От вечерта си приготвям за другия ден храната, че съм на работа по цял ден и така ми е по-лесно. Благодаря ви! Hug
Виж целия пост
# 399
Здравейте, не давам ежедневни отчети, но пък съм 100 % стриктна. Сутрин преди хранене си пия по чашка топла вода, след това закуска ( много ми беше трудно да се науча да закусвам и то плодове ), кафе и деня си се завърта.  Вече нищо в къщи не ме изкушава, НО....... Утре заминаваме с малкия на гости на свекървата, а като знам каква е кулинарка..... Не ми се иска въобще да знае че съм на диета ( той мъжа ми сравнително скоро научи ). Та събота ми се пада плодов, а неделята първи воден. Ще се справя, но ще има постоянно " ама хапни си сега малко от това, няма ли да опиташ от онова"  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 400
Здравейте, не давам ежедневни отчети, но пък съм 100 % стриктна. Сутрин преди хранене си пия по чашка топла вода, след това закуска ( много ми беше трудно да се науча да закусвам и то плодове ), кафе и деня си се завърта.  Вече нищо в къщи не ме изкушава, НО....... Утре заминаваме с малкия на гости на свекървата, а като знам каква е кулинарка..... Не ми се иска въобще да знае че съм на диета ( той мъжа ми сравнително скоро научи ). Та събота ми се пада плодов, а неделята първи воден. Ще се справя, но ще има постоянно " ама хапни си сега малко от това, няма ли да опиташ от онова"  Rolling Eyes

Е? Казваш - не, благодаря, на режим на хранене съм, но съм сигурна, че си го приготвила великолепно. И прекратяваш дискусията.
Виж целия пост
# 401
Здравейте, не давам ежедневни отчети, но пък съм 100 % стриктна. Сутрин преди хранене си пия по чашка топла вода, след това закуска ( много ми беше трудно да се науча да закусвам и то плодове ), кафе и деня си се завърта.  Вече нищо в къщи не ме изкушава, НО....... Утре заминаваме с малкия на гости на свекървата, а като знам каква е кулинарка..... Не ми се иска въобще да знае че съм на диета ( той мъжа ми сравнително скоро научи ). Та събота ми се пада плодов, а неделята първи воден. Ще се справя, но ще има постоянно " ама хапни си сега малко от това, няма ли да опиташ от онова"  Rolling Eyes
По добре предупреди жената, че си на режим ...да не се приготвя излишно или я насочи какво можеш и какво не можеш да ядеш. А не да я поставиш при свършен факт, тя готвила, готвила пък ....
Виж целия пост
# 402
 Вечерята ми приключи преди 30 мин.,та днес:
з-диня
о-салата+сирене и кашкавал
в-кекс с шипков мармалад,ред черен шоколад

 Лека вечер.
Виж целия пост
# 403
Аз за днес:
З - праскови
О - зеленчуково суши с малко соев сос
В - салата домати , ориз , магданоз и 1-2 маслини
Почти не пия само вода , а изстуден домашен билков или зелен чай без захар.
Виж целия пост
# 404
Здравейте, момичета. Днес попаднах на този бърз сладкиш http://www.supichka.com/2013/07/burz-vegan-sladkish-bez-pechene.html и се чудех дали може да се вечеря с него във въглехидратния ден?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия