Лято в Албена 2013г. - (Тема 3)

  • 51 708
  • 756
# 735
 Ох, Мецани, така добре си описала преживяването да си гост на Сенди  Hug

 Наистина съжалявам, че тази година не успяхме да резервираме там, а бяхме в Лагуна Маре...

 Радвам се, че поддържат нивото и дори са го подобрили - миналата година липсваше тази екстра с бутилираната вода, както и листовете за рисуване, предназначени за децата.
 
Виж целия пост
# 736
Inanna, минало вече, не съжалявай  Hug Догодина по-отрано с резервациите  Simple Smile

Виж целия пост
# 737
Inanna, минало вече, не съжалявай  Hug Догодина по-отрано с резервациите  Simple Smile



 Така ще трябва да стане  Grinning 
Виж целия пост
# 738
Много хубави коментари последните страници  Heart Eyes, нашата почивка наближава и започвам да се вълнувам, много ми се иска всичко да бъде добре и да останем доволни  Simple Smile.

Някой случайно да е забелязал колко струва една палачинка? Четох коментар, че струва 10 лв, но на мен не ми се вярва.

Не видях някой да е коментирал х. Калиопа от тази година, но се чудя дали има стая за багаж, вероятно във всички хотели е по еднакъв начин. При предишните ми визити не ми се е налагало да се интересувам от тази опция, но сега ще освободим студиото към обед а ще си тръгнем около 19ч. би било чудесно, ако има къде да си оставим багажа.
Виж целия пост
# 739
Палачинките по крайбрежната са около 3лв, в зависимост от това с какво са.  Peace
Стаи за багаж мисля, че има във всеки хотел!
Виж целия пост
# 740
И нашата наближава, вече нямам търпение. Всички хотели си имат багажно.
Аз си спомням и че имаше някакъв сладолед във фунийки по левче, юни месец.
Марти много харесваше моторните лодки в крайбрежния лунапарк - за българи даваха +1 жетон, спрямо обявените на тебелката.
Виж целия пост
# 741
Супер много благодаря момичета  bouquet! Знаех си аз, че явно нещо са ги измамили хората с тези палачинки за 10 лв.
Виж целия пост
# 742
Някой случайно да е забелязал колко струва една палачинка? Четох коментар, че струва 10 лв, но на мен не ми се вярва.
На крайбрежната видях сладки палачинки по 1.50 лв. и солени по 2.00 лв. на една голяма будка. Определено ми направи впечатление, защото ми се видя евтино
Виж целия пост
# 743
Някой случайно да е забелязал колко струва една палачинка? Четох коментар, че струва 10 лв, но на мен не ми се вярва.
На крайбрежната видях сладки палачинки по 1.50 лв. и солени по 2.00 лв. на една голяма будка. Определено ми направи впечатление, защото ми се видя евтино

Те са на половината размер на тези от 3лв, за това.
Виж целия пост
# 744
Момичета, от години почивам на Албена. За мен е най-доброто място в България за море. Огромен чист плаж, прекрасни зелени алеи, без централен шосеен път, който да сече курорта и да мърси и шум, прекрасен климат и добри хотели. Миналата година бяхме във Фламинго гранд/имах обаче някои сероизни разочарования/, тази година сме в Боряна- понеже е ремонтирана и с идеален за нас пакет- закуска и вечеря. Някой да е бил в Боряна сега? Моля за отзиви, защото наближава нашата дата за почивка там. Била съм там преди ремонта и бях възхитена от кухнята.
Голд- прочетох за Боряна от теб! Благодаря! Hug Всъщност зная, че хранетето е с удължено време и това е суперско! Дано храната пак е такава уникално вкусна...както преди 5 години. Боже, няма да забравя боровият мед...уникален...и супите..... Аз съм вегетарианка и просто преяждах...а съпругът ми пък не смогваше да се наслади на месните и рибни специалитети...
Виж целия пост
# 745
Мигла, за Боряна има отзиви вече почти през страница. Просто се върни назад и прочети!  Peace
С две думи - много добри отзиви. Мисля, че след ремонта му тази година, никой друг хотел не е събрал толкова суперлативи.
И ние ще сме там от понеделник. Вече едвам се удържаме вкъщи.

А, пак да извадя един въпрос: Има ли кани за гореща вода в стаите?
Виж целия пост
# 746
А Тонита- благодаря, мила!
Ами хубаво лято и на вас! Да се върнете заредени с невероятната сила на този плаж и слънце!
Виждам, че се обсъждат водораслите- моят опит от многогодишни почивки на Албена е, че това е временно нещо. Понякога е кристално чиста водата- вижда се дъното, плават дребни рибчета, а понякога се довличат отнякъде цели масиви водорасли...и се чудиш къде да се изкъпеш...Миналата година нямаше по мое време водорасли нито по пясъка, нито във водата и беше уникално- пясък като брашно, вода като изворна- чисто, без всякакви досадници - търговци по плажа или кучета и подобни мръсотии....Чадърите и шезлонгите те чакат, включени в цената и просто не ти се тръгва от плажа.
Леле....нямам търпение да заминавам вече....
Виж целия пост
# 747
Момичета, как е кафето на блок масата в Боряна? Хубаво ли е? От машина ли или шварц?

YSMIV4ICA, има голяма вероятност да си удължим престоя в Боряна. Само аз и децата с още 1 седмица. Така че може и да се засечем.  Peace

Ще се радвам да има деца на възраста на мой те г-ци .Да има с кога да играят и да си общуват най вече по голямата ми тйин -ней -джарка .
Благодаря за отговорите момичета  bouquet
 Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 748
Мигла, за Боряна има отзиви вече почти през страница. Просто се върни назад и прочети!  Peace
С две думи - много добри отзиви. Мисля, че след ремонта му тази година, никой друг хотел не е събрал толкова суперлативи.
И ние ще сме там от понеделник. Вече едвам се удържаме вкъщи.

А, пак да извадя един въпрос: Има ли кани за гореща вода в стаите?
Няма кани, има само 2 чаши за вино и 2 за вода. Дано да случите хубаво море. Ние миналата година имахме кристално чисто и спокойно, тази имахме супичка от дребни и едни медузи, зелени и червени водорасли и мазняв слой от плажно масло отгоре Laughing
Но един ден се разходихме след Гергана посока Кранево и малко след чадърите на Гергана плажа беше пуст, ама пуст и водата значително по-чиста.
Виж целия пост
# 749
Толкова много добри отзиви в последните страници Grinning Зареждате ме много позитивно  Laughing
И нашата почивка наближава,а аз все още чакам пресни отзиви от Лагуна бийч   Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия