Кой е любимият ви виц? Нека се посмеем заедно... - 10

  • 134 041
  • 739
# 150
Тази сутрин мъжа ми отива за риба, но бързо му свършва стръвта... Оглежда се и какво да види, една змия захапала жаба. Зачудил се той как да открадна жабката, то тя е страхотна стръв. Сетил се, че докато жабата е в устата на змията, то тя няма как да го захапи. Хванал той змията за връта, ударил я веднъж по главата и и измъкнал жабата. Сега се зачудил как да пусне пущината без да го захапи... Отворил бутилката с лютата сливова (без която никъде не тръгвал) и и сипал малко в устата. Змията се сгърчила, той я пуснал и тя избягала. Продължи си той с риболова и след малко усетил нещо да му се мотае в краката. И оооо УЖАС #Crazy , същата змия пак се е върнала, но този път му е донесла още две жаби  Sick
Виж целия пост
# 151
Семейство вечеря в ресторант, когато към масата им се приближава красиво момиче и нежно целува съпруга.
- Коя беше тази? - пита жената.
- Любовницата ми - отговаря съпругът.
- Любовницата ти ли?! Искам развод.
- Сигурна ли си, скъпа? Наистина ли искаш да се откажеш от голямата къща, басейна, мерцедеса, бижутата, кожените палта и вилата в Мексико?
През следващия половин час на масата цари ледена атмосфера. После жената сръгва мъжа си и пита:
- Онзи там не е ли твоя приятел Стоян? С коя е??
- С любовницата си - отговаря спокойно съпругът.
- Ха - възкликва тя и лапва лъжичка десерт. - Нашата е много по-готина.
Виж целия пост
# 152
Измислили машина, с която разчитали мислите на пияните.
Първо сложили един пиян американец. Гледат - коли, коли, коли.
"Този е ясен" - рекли.
После сложили пиян французин. Гледат - жени, жени, жени.
"И този е ясен"
После - пиян руснак. На екрана на машината се появило едно бяло празно петно и... изведнъж изплувала една мъничка кисела краставичка...
"И този разгадахме" - рекли и сложили на машината един пиян българин.
На екрана се появили тухли, вар, киреч. Чудили се учените що е това и рекли - като изтрезнее, ще го питаме.
Изтрезнял той и рекъл "Абе, мъчих се да си спомня думите на "Градил Илия килия"...

***

Иванчо си играе на детската площадка пред блока. От една от терасите се чува глас:
- Иванeee, Иванеееее...!
- Оооо?
- Прибирай се да ядеш!
- Стига си бе мамооо! Не съм гладен!
Същият глас:
- Не съм майка ти, баща ти съм!
- Eeee, така и не ви научих кой кой е...
Виж целия пост
# 153
Двама татковци в родилното гледат бебетата през стъклото. Единият прави физиономии: - Гъди-гъди-гъди… Ух, сладурче! Обръща се към другия: - Видя ли, усмихна ми се! - Бебетата не се усмихват, като са толкова малки. - Какво бебе, бе, сестрата ми се усмихна!
Виж целия пост
# 154
Градско момче отива на село на гости на родителите на гаджето си.
Цяла вечер яли, пили и се веселили. Накрая бащата на момичето пита:
- И са к'во, ша я мандръсаш ли?
- Ама, аз.... не, как така..... - притеснило се момчето.
- Е как така не бе? Да не искаш да кажеш, че аз цела вечер съм 'ранил и поил пеерас, а?
Виж целия пост
# 155
Абе не е съвсем виц, но става за коремна гимнастика:

...Людвик XIV бил на пет години, когато се родил баща му. Той живял до смъртта си в 1715 година. Людвик XIV бил заобиколен от благородници които се наричали куртизани. Жените им се наричали куртизанки. Дворецът му бил винаги добре изметен и блестящ, поради което бил наречен Крал-слънце...

изкопано от Тресавището на глупостта

http://krank.8k.com/perls.htm#%D0%A2%D1%80%D0%B5%D1%81%D0%B0%D0% … D1%82%D1%82%D0%B0
Виж целия пост
# 156
Прибира се мъжът в къщи видимо разтревожен и тъжен.
– Скъпи, какво се е случило?
– Нищо..
– Как нищо? Нали виждам, колко си разтревожен. Нали сме съпрузи? Помниш-клехме се – „...и в радост и в беда.. докато сме живи..“ Твоите проблеми са и мои.
– Сигурна ли си?
– Да, мили. Давай .. слушам те..
– НАШАТА любовница е бременна... и аз не знам какво да правя..
Виж целия пост
# 157
Събрали на едно място за анкета българин, италианец и американец. Питали американеца:
- Коя обичаш повече - жена си или любовницата?
Той мислил, мислил и рекъл:
- Ама как? Тука е Америка, имаме американска мечта - къща, жена, деца. Естествено, че жената!
Попитали и италианеца, а той отговорил:
- Ами тук е Италия - любов, вино, жени. Естествено, че любовницата.
Попитали българина:
- Коя обичаш повече - жена си или любовницата?
Нашият мислил, мислил и казал:
- Абе и двете ги онождам, ама най си обичам мама!

Виж целия пост
# 158

    2050 година:
    -Накъде си тръгнал с тази врата?
    -Това не е врата.Това е Samsung Galaxy S35!
 Laughing
Виж целия пост
# 159
Мъж се готви да заминава в командировка. Преди да тръгне пита съпругата си:
 - Скъпа, какво да ти донеса?
 - Каквото искаш, то сега всичко лекуват!
Виж целия пост
# 160
На сватбата на национална състезателка по волейбол, 57 минути съотборничките ѝ не позволиха букета да падне на земята.
Виж целия пост
# 161
В бар на плажа се появява пингвин. Сяда, поръчва уиски и пура. Изпива уискито, пурата изпушва до половината, става и тръгва. През цялото време цари пълна тишина, всички останали посетители гледат пингвина втрещено, а той на излизане се обръща и пита леко учудено:
- Какво сте ме зяпнали така?
Пръв и единствен се окопитва барманът:
- А, нищо. Просто за първи път виждаме пингвин на плажа в бар да пие уиски, да пуши пура, че и да говори.
Пингвинът отсича сърдито:
- С тия цени – и за последен!
Виж целия пост
# 162
: Pipi_  Joy Joy
Виж целия пост
# 163
На необитаем остров след корабокрушение се спасили двама мъже и една жена. Когато след година ги спасили, ги попитали:
- А как си поделихте жената?
- Много просто: три дни от седмицата единият й беше съпруг, а другият - любовник. Следващите три дни - обратното.
- А на седмия ден?
- На седмия ден я биехме затова, че ни изневерява.
Виж целия пост
# 164
Мъж наблюдава девойка, която танцува върху маса, и в един момент възкликва:
- Какви изключителни крака!
Девойката припърхква с мигли:
- Наистина ли смятате така ???
- Но разбира се, друга маса сто пъти до сега да се е счупила под цялата тази тежест.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия