Дискова херния - 8

  • 191 889
  • 781
# 270
Благодаря marche14 ще го имам в предвид   bouquet

Според мен сина е по добър що се отнася до гръбнак доц. Николай Габровски
Виж целия пост
# 271
Добър невролог ни трябва явно на нас. За съжаление в Плевен не препоръчват особено много - освем д-р Кучева, но напоследък все лоши отзиви чувам.
Така че и аз събирам отзиви за добър невролог, а не неврохирург.
marche14, може ли да споделиш мнението и името на невролога, за който споменаваш.
В Гръбначен център мисля, че няма много смисъл да ходиш.
Да разбира се, дано не се приме като реклама, тъй като съм го писала в предишната тема, но никой и не ми обърна внимание. След ходене по мъките за ПЪРВИ път попаднах на разбиращ и отговорен човек. Д-Р Цолова - невролог ИСУЛ. Прием 30 лв. На мен ми е препоръчана от неин колега, професор, /но с друга специалност/ нали знаете , как трудно приемат успехите на своите си колеги.... Назад в темата ви казах, че прави преглед от един час, разпитва, боцка, дърпа, свива, гледа, .....и най-важното мисли, как да помогне.  Това е моето лично впечатление, като пациент. Координати ще ви дам на ЛС, само за който се интересува.  Peace
Виж целия пост
# 272
Добър невролог ни трябва явно на нас. За съжаление в Плевен не препоръчват особено много - освем д-р Кучева, но напоследък все лоши отзиви чувам.
Така че и аз събирам отзиви за добър невролог, а не неврохирург.
marche14, може ли да споделиш мнението и името на невролога, за който споменаваш.
В Гръбначен център мисля, че няма много смисъл да ходиш.
Гръбначния център дори не влиза в проучването ми, за съжаление чета, че масово прилагат озон , който на мен не помага и е излишно да ходя там!
Ева същото е и при мен, в Благоевград вече няма специалисти, ако изобщо е имало, нерволожката, която ми прави ЕМГ беше под всякаква критика, първо ме искаше в отделението после изписа банални лекарства и едва ли не ме изгони от кабинета  ooooh!
Виж целия пост
# 273
marche14, след като си доволна от въпросната невроложка, има ли ефект от лечението, което тя е предписала?
Маги, ето тук има една статия за нервните коренчета
http://medpedia.framar.bg/%D0%B7%D0%B0%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D1%8F%D … D1%83%D1%81%D0%B8
Виж целия пост
# 274
Моля колегите от Пловдив да ме ориентират къде мога да направя  ЕМГ? Чака ли се някакъв ред за това изследване?
Благодаря!
Виж целия пост
# 275
За ЕМГ не съм чакала.Трябва ти направление от невролог,ако твоят няма апарат за да ти го направи/и ако искаш да мине по ЗК/.Правила съм във ДКЦ"Св.Врач"/на гърба на Военна болница/ и при д.р Милвена Коева/частен кабинет е, но работи с направления/, в Кършияка,след моста на "Победа".
Виж целия пост
# 276
marche14, след като си доволна от въпросната невроложка, има ли ефект от лечението, което тя е предписала?
Маги, ето тук има една статия за нервните коренчета
http://medpedia.framar.bg/%D0%B7%D0%B0%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D1%8F%D … D1%83%D1%81%D0%B8

Благодаря Ева, изчетох всичко ще видим къде ще ходя и какво ще правя- факт целите крака ме болят плюс кръста плюс тока по бедрата, който започна да слиза и по надолу newsm78
Аз днес не ходих на плаж , заради ръбестите шезлонги,че вече разбрах, позата и много от значение за болката  Crossing Arms
Виж целия пост
# 277
marche14, след като си доволна от въпросната невроложка, има ли ефект от лечението, което тя е предписала?

Не съм излекувана в никакъв случай, но има и подобрение. Все нещо е. До момента не ми е изписвала стероидни препарати. Имам някакво облекчение от Ремирта. Взимам го в малки дози, едва ли не детски. Ще пробвам, каквото ми се изпише и ще глътна всичко.  Интересното е, че аз отидох с мисъл за потвърждение за операция от нейна страна, но тя категорично отхвърли този вариант. Отговорът ѝ беше: "ще се борим, докато можем"  newsm78. Колко можем, колко....оф...
Виж целия пост
# 278
Като казахте шезлонги, нали тук на Вита има и открит басейн с шезлонги, установих че дори на шезлонг ми е неудобно да лежа, толкова ръби  Rolling Eyes и ми е нисък и нестабилен. Едвам успявам да се наместя на едни скари, които са малко по-високи, за да напичам малко кръста. Иначе, нали ми е първо ходене на санаториум, направо се депресирах, аз съм най-млада като гледам средната възрастова граница, а и повечето не са с болежки, май си ходят хората за профилактика, а някои и на почивка. И повечето ме гледат едно съжалително, как толкова от рано ме е хванало дископатия и как не ми минава от толкова време  Confused Аз съм с две познати жени, които имат дископатия и са имали кризи, но не ги е държало толкова продължително време. Нямат болки от години вече, едната даже ходи на походи по планините, така че има надежда  Wink и за нас.

Относно пътуванията, аз съм ги минимизирала откакто не съм добре и ако се налага пътувам с колан, издържам все някак, но като слезна от колата съм много скована докато се раздвижа.
Виж целия пост
# 279
Като казахте шезлонги, нали тук на Вита има и открит басейн с шезлонги, установих че дори на шезлонг ми е неудобно да лежа, толкова ръби  Rolling Eyes и ми е нисък и нестабилен. Едвам успявам да се наместя на едни скари, които са малко по-високи, за да напичам малко кръста. Иначе, нали ми е първо ходене на санаториум, направо се депресирах, аз съм най-млада като гледам средната възрастова граница, а и повечето не са с болежки, май си ходят хората за профилактика, а някои и на почивка. И повечето ме гледат едно съжалително, как толкова от рано ме е хванало дископатия и как не ми минава от толкова време  Confused Аз съм с две познати жени, които имат дископатия и са имали кризи, но не ги е държало толкова продължително време. Нямат болки от години вече, едната даже ходи на походи по планините, така че има надежда  Wink и за нас.

Относно пътуванията, аз съм ги минимизирала откакто не съм добре и ако се налага пътувам с колан, издържам все някак, но като слезна от колата съм много скована докато се раздвижа.
Това ми е много познато, и аз бях най-младата във Велинград и всички ми съчувстваха, че на тези години съм с такива болки!Дано ти имаш подобрение   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 280
AniSim, напълно те разбирам, при мен беше абсолютно същото в Павел баня. Повечот бяха там май за купона като гледах, нямаше друг като мен да се превива така. Бях като детенце спрямо останалите и всички цъкаха с език в хотела.
На морето на пластмасовите шезлонги ми беше адски неудобно, имаше едни като плат, мрежа, нещо такова и на тях ми беше по-добре, но на една страна само. А и леглото ми беше доста неудобно в хотела на морето, та и от там допълнително дискомфорта.
Виж целия пост
# 281
marche14, след като си доволна от въпросната невроложка, има ли ефект от лечението, което тя е предписала?

Не съм излекувана в никакъв случай, но има и подобрение. Все нещо е. До момента не ми е изписвала стероидни препарати. Имам някакво облекчение от Ремирта. Взимам го в малки дози, едва ли не детски. Ще пробвам, каквото ми се изпише и ще глътна всичко.  Интересното е, че аз отидох с мисъл за потвърждение за операция от нейна страна, но тя категорично отхвърли този вариант. Отговорът ѝ беше: "ще се борим, докато можем"  newsm78. Колко можем, колко....оф...

Как и е първото име на тази докторка Цолова. В смисъл направи ми впечатление подробния преглед който описваш и то за само 30 лева. Може и да я потърся.
Виж целия пост
# 282
По принцип и невроложката в Гръбначен център прави такъв преглед и пак за 30 лв. Много подборен и слуша и разпитва и с чукчето и игличката навсякъде проверява всичко, но до там. Нищо повече.
Виж целия пост
# 283
Като заговорихте за лекари, нека спомена един анти-лекар невролог-психиатър и печалбар, помещаващ се в приземния етаж на Военна болница, част от някакъв външен световно неизвестен медицински център е.

Преди 2 седмици отидох с болки при него и невъзможност да се наведа напред и на 5о така, че да си измия лицето  Confused След като ме прегледа, ми заяви "Ми добре, ще ти махна болката. Аз правя тука едни сеанси - ще поставяме инжекции, правя и малко акупресура (или акупунктура беше) и за 10 сеанса ще те оправя. Един сеанс е ....50 лв."  ooooh! ooooh! ooooh!


Долен, безочлив печалбар! Казва се д-р Васил Бецински. И прегледът му и той струваше 50 лв. А инжекциите му щяха да са стандартните Мовалис и Милгама.
Естествено, не му дадох 500 лв. да ме "оправи".....
Виж целия пост
# 284

Как и е първото име на тази докторка Цолова. В смисъл направи ми впечатление подробния преглед който описваш и то за само 30 лева. Може и да я потърся.
Нямам никаква представа, как и е първото име. Не зная и никога не съм я питала. Нямам визитка не съм взимала, защото ми продиктува тел. си номер и ми каза, че мога да и звъня по всяко време, ако имам нужда. Това е. Имам работното ѝ време, записала съм си го. Не искам да ви лъжа, нещата при мен не са добре, сложни са, и наистина им нямам доверие много, от тези тъй наречени лекари. Имам прекъснат нерв, защипан някъде след коремна операция и тя се мъчи да ми помогне. Има някакъв напредък, но аз очаквах още повече, едва ли не, ще ми даде хапче и.....съм готова. Да, ама не. Много е сложно за съжаление. Някой, а аз зная кой е той, си остави ръцете при направената ми коремна операция.  Sad Наистина е грижовна и разбираща, защото ми уреди скенер.... дето се казва, от днес за утре, разбра, че имам тежка клаустрофобия и ще ми бъде трудно да влезна в тази апаратура и самата тя влезна с мен, като си сложи и необходимите там...престилки ли са , какво са не зная...ама аз пък се изложих жестоко. Не успях. Направих паник атака много тежка. Жалко и ме яд на мен самата. Тя ме разбра, което също е част от лечението ми, защото съм изплашена жестоко от всичко което ми се случва. При мен са подбедриците, изгарям, тръпки, мравучкане...всичко което можете  да си представите.  Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия