
Роксана, то и при нас се позахлади, но продължаваме да излизаме.
Кирил има такава екипировка(изискваха за ДГ), че може цяла зима навън да изкара.
Кирил много плака(хлипа) през цялото време, та не можах много да си поприказвам с нея. Преди не реагираше така, но след ДГ, плаче от всякакви норв.лелки
).Роксана, не зная какво да ти кажа за ината, и за това, че Ивка се сърди, като я прибирате. Ти не я ли кърмеше още? Можеш да и предложиш цица, това винаги действа "умилостивяващо" при Кирил ако много се е разбеснял. Той като цяло не се инати много за нещо. Напоследък си избутва стола до мивката, качва се на него и иска да стигне шкафа над мивката, но безуспешно. Почва да го сочи с пръст и да иска да му даваме неща от него. А там сме прибрали някои неща, дето не трябва да ги пипа, например зарядни и др., освен стъклените чаши и т.н. Та някой път му отпускаме по някое зарядно, какво да го направим, и той се кротва.

Относно забавленията най-обича да играем на тит-тай(ку-ку) в спалнята. Той се катери и слиза от леглото, кошарата я избутвам встрани, крие се и зад нея, аз се крия зад леглото, от време на време се подавам от някоя страна или отгоре над таблата и му викам тит-тай(това научи на норв. в ДГ). И той се смее и се крие наново. После по някое време хуква през стаите(вратите между стаите са отворени) и вика "аааа" и аз го гоня(бавно) по някое време го стигам. Така може цял ден да си играем, не му омръзва вообще. Също както казах, много обича да се люлее, като го сложа на люлката, 20 мин мин. не мога да го извадя от нея.
Приятен ден на всички, аз съм на работа днес!
Надявам се да избиват зъбите, които го мъчат и да почнем да спим пак че
. Мислих, че ще се разминем, но...
Имам такова изкривяване и при кръста и на шийните прешлени и понякога когато се наведа не мога да се изправя, не мога да лежа по гръб дълго време...