Върнахме се сега от ДК ... нищо не е качил на см, обачеееее на кг си е наваксал за предния месец /тогава беше качил само 130 гр
и вече сме заветните 8 560гр.
и вече сме заветните 8 560гр.
Аз наваксах с четенето вчера и днес.
Първо следобяд, а след това и като си дойде баща й го посрещна, ходейки към него - много беше емоционално, щяхме да ревнем и двамата
Да стъпва смело и уверено винаги Пламката

Иначе и аз бих ти споделила за зъболекаря - преди 2 седмици лекувах точно пулпит. Излезе ми 75лв., като не съм ползвала упойка (тя е +10лв.) и "уж" за пломбата ми се полагаше нещо по Здравната каса.
После продължаваме, все едно нищо не е станало.
и вече сме заветните 8 560гр.
Вече купувам пюрета или 220 или 250гр. за обяд и изчезват за отрицателно време. А см. е +1, или 8 кг. и 78см.

Според вас това трябва ли да ме притеснява?Може ли да се нарани по този начин.

, няма ли кухня в Благоевград

Снимките са уникални
Кухня имаме само държавна и тя е отпуск цееелият август 
Според мен не е притеснително 
Според вас това трябва ли да ме притеснява?Може ли да се нарани по този начин.


... ех започва се ходенето 
... просто не задълбочавай толкова много в детайлите 

Отварям подправката и какво да видя ... вътре цялата пълна с такива малки кафеви люспи
... гледам срока на годност - до 20.10.2013 ... Откачих и в същото време исках да повърна за да махна тези неща от стомаха си. Погледнах и в супата и видях, чи в нея плуват още няколко
Ужас направо ... естествено изхвърлих всичко, обаче още ми е гадно като си представя какво съм погълнала
Чудя се какво мога да наравя и дали да подам някъде сигнал за това, което стана 

Препоръчани теми