Цветна бременност

  • 6 148
  • 28
Здравейте, искам да попитам тестовете за ранна бременност откриват ли цветна бременнос или ако бременността е цветна те показват отрицателен резултат, защото преди 2 месеца ми закасня с една седмица, след това ми дойде, просто беше в по-малко количество и ми дадоха идеята че може да е цветна бременност, тогава си направих тест на surecheck, той беше отрицателен, на следващия месец ми дойде на време в нормалното си количество, спря ми на 23.06.2013, но в неделя вечер започна да ме боли корема, поду се, да ми вървят киселини и да ми се гади, тази вечер вечер също ме заболя корема, но само се поду и ми вървят киселини, та чудя се дали са си стомашни проблеми или има някаква вероятност да е цветна бременност?

П.С. извинявам се, ако не темата не е за този раздел...
Виж целия пост
# 1
Не, не си бременна  Peace
Виж целия пост
# 2
И на мен не ми се вярва да си бременна, но единственият начин да разбереш със сигурност е да посетиш гинеколог  Peace
Виж целия пост
# 3
Няма такова нещо като цветна бременност. С няколко лекарки съм говорила и всички те казват, ча ако се появи това, което по народному се нарича цветна бременност, то положението е доста лошо. Иначе при имплантирането на яйцеклетката в матката може да се получи някакво кръвотечение, но то е съвсем малко и е като зацапване.
Виж целия пост
# 4
И според мен не си бременна.
Виж целия пост
# 5
Здравейте, искам да попитам тестовете за ранна бременност откриват ли цветна бременнос или ако бременността е цветна те показват отрицателен резултат, защото преди 2 месеца ми закасня с една седмица, след това ми дойде, просто беше в по-малко количество и ми дадоха идеята че може да е цветна бременност, тогава си направих тест на surecheck, той беше отрицателен, на следващия месец ми дойде на време в нормалното си количество, спря ми на 23.06.2013, но в неделя вечер започна да ме боли корема, поду се, да ми вървят киселини и да ми се гади, тази вечер вечер също ме заболя корема, но само се поду и ми вървят киселини, та чудя се дали са си стомашни проблеми или има някаква вероятност да е цветна бременност?

П.С. извинявам се, ако не темата не е за този раздел...
Защо не отидеш на лекар, ето няколко месеца имаш притеснение. Тук във форума няма да намериш отговора.
Виж целия пост
# 6
Здравейте Simple Smile От два месеца с моя приятел се опитваме да имаме дете.Този месец бях сигурна,че чудото е станало.Имах повечето от симптомите за бременност-ставаше ми лошо от различни аромати и храни,бях отпаднала и плаках за щяло и нещяло.По принцип МЦ ми идва с 10,8 или 6 дена по рано от датата,на която е бил предния месец.Този месец ми дойде само с 2 дена по рано от предния месец и се разочаровах.Четох в интернет различни статии за т.нар.цветна бременност и днес е 2рия ден от МЦ и нямам симптомите като при цветната бременност,но продължава да ми се повръща от различни неща.Ако някой има мнение или знае задължително ли е при цветната бременност кървенето да е оскъдно.Мислех си,че е много лесно да си направиш дете,но за 2ри месец вече се разочаровам и имам чувството че никога няма да почувствам какво е да носиш живот в себе си
Виж целия пост
# 7
Четох в интернет различни статии за т.нар.цветна бременност и днес е 2рия ден от МЦ и нямам симптомите като при цветната бременност,но продължава да ми се повръща от различни неща.Ако някой има мнение или знае задължително ли е при цветната бременност кървенето да е оскъдно.Мислех си,че е много лесно да си направиш дете,но за 2ри месец вече се разочаровам и имам чувството че никога няма да почувствам какво е да носиш живот в себе си
Не си чела достатъчно, защото щеше да знаеш че няма цветна бременност. Най добронамерен съвет: отиди на гинеколог Peace
Виж целия пост
# 8
Няма такова нещо като цветна бременност. С няколко лекарки съм говорила и всички те казват, ча ако се появи това, което по народному се нарича цветна бременност, то положението е доста лошо. Иначе при имплантирането на яйцеклетката в матката може да се получи някакво кръвотечение, но то е съвсем малко и е като зацапване.

В какъв смисъл доста лошо? Моя братовчедка разбра, че е бременна в 5ти месец, заради така наречената цветна бременност. Не е имала никакви проблеми до края на бременността си.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
Мислех си,че е много лесно да си направиш дете,но за 2ри месец вече се разочаровам и имам чувството че никога няма да почувствам какво е да носиш живот в себе си
Ееее, много ти е рано да се отчайваш  Simple Smile
Като стандарт го дават 6 месеца опити ( на нас пътвият път отне точно толкова), организмът се подготвял или нещо подобно.
За симптомите - напълно възможно е да са породени от ентусиазъм, и на мен ми се е случвало. И аз при първите ни опити, от мерак подозирах цветна бременност Mr. Green   
Иначе и аз съм чувала история за приятелка на приятелка ( те повечето истории започват така
 Crazy ) която до последно си е имала редовен цикъл. Но дори и да е вярно, това са случай 1 на милион  Peace
Виж целия пост
# 10
Ако говориш за извън маточна бременост тестовете я засичат , при мен имаха съмнения за такава и теста я засече . След това различни процедури и засега нещата се подобряват , но задължително отиди на лекар + скенер , защото е много опасно
Виж целия пост
# 11
Мислех си,че е много лесно да си направиш дете,но за 2ри месец вече се разочаровам и имам чувството че никога няма да почувствам какво е да носиш живот в себе си
Ееее, много ти е рано да се отчайваш  Simple Smile

И аз това щях да кажа, 2 месеца са нищо. Какво да кажем хората дето с години правим ... Tired
Виж целия пост
# 12
От два месеца с моя приятел се опитваме да имаме дете.Този месец бях сигурна,че чудото е станало.Имах повечето от симптомите за бременност-ставаше ми лошо от различни аромати и храни,бях отпаднала и плаках за щяло и нещяло.

Не можеш да имаш симптоми на бременност, при положение, че дори не е дошла евентуалната дата на цикъла ти, да не говорим за закъснения и т.н.. Всичко, което обясняваш е плод на силното ти желание да забременееш, симптомите идват малко по-късно, не 2-3-5 дни след половия контакт.
Успокой се като начало, отпусни се, обичайте се с половинката ти  Simple Smile и чудото ще стане. Успех!
Виж целия пост
# 13
Поне няколко колежки са ми казвали,че са имали т.нар. цветна бременност,всички твърдят,че не са имали промяна никаква в в менструацията.Нито в количеството,нито в цвета.Доста от тях са разбрали даже към 5-ти,6-ти месец.. newsm78 Мен това много ме учудва,все си мисля,че би се разбрало все пак,нали има и други симптоми.. И все пак през месец,два съм си правила тестове със свито от страх сърце (тогава времето е било крайно неподходящо за бременност..) А сега когато искам ги правя пак тестовете,но с надежда  Mr. Green

Виж целия пост
# 14
Поне няколко колежки са ми казвали,че са имали т.нар. цветна бременност,всички твърдят,че не са имали промяна никаква в в менструацията.Нито в количеството,нито в цвета.Доста от тях са разбрали даже към 5-ти,6-ти месец.. newsm78

Ее,чак пък  Naughty Няма такава цветна бременност с такова обилно кървене като при нормален цикъл  Stop А пък да продължи 5-6 месеца това кървене си е направо патология. Shocked А толкова патологични случаи да са се събрали накуп сред колежките...

Не е чааак толкова рядко срещано явление цветната бременност, но въпросът е именно, че кървенето, което е при нея, е доста по-слабо. Има случаи, в които жените се объркват, особено първия месец, защото, както знаем, се случва понякога цикълът да е по-оскъден и без бременност. Много рядко е обаче това объркване да продължи с месеци. Най-често и самото кървене на втория месец вече липсва.

И - когато има бременност, тестовете я хващат - кървенето няма нищо общо. Ако си имала някакво кървене, и след него отрицателен тест, значи НЕ си бременна.

Пък за симптомите - всяка желаеща мама може да ги има по всяко време. Нищо друго обаче не е меродавно, освен закъснението и положителния тест  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия