Д-р Райчо Кехайов-Горна Баня

  • 12 079
  • 2
Здравейте!Някой има ли впечатления за въпросния лекар?Работи ли със ЗК?
Виж целия пост
# 1
Здравейте, поне до колкото и аз чета отзиви за ортопеди напоследък, тъй като ни предстои посещение при такъв, за този  доктор някъде четох хубави неща. Мисля, че беше в друга тема тук, но беше доста стара и не знам до колко е актуална поне по отношение на месторабота на същия...
Ако вие сте събрала някакви мнения, много бих била благодарна, ако ги споделите!
Виж целия пост
# 2
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=382616.4
Ето и въпросната тема!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия