Бременна ли съм? - За всички, които имат съмнения – Тема 6

  • 29 792
  • 735
# 255
Има 3 вида зацапвания
1. овулационно - малко жени го имат, в деня на овулацията
2. имплантационно - 3 до 10 дни след овулацията, когато оплодената яйцеклетка се загнездва
3. кървене около датата на менструалния цикъл - не е моментът на имплантация, тя вече се е осъществила, но хормоните все още се нагласят и това може да доведе до зацапване, може да го има първите 3 месеца от бременността около датите, на които е тряябвало да ти дойде

Нито едно от тези 3 не е правило и не е задължително да го получиш.
Виж целия пост
# 256
Moмичета , на мен продължава да ми зацапва , вече втори ден , днес отново бях на гинеколог , гледа ме отново с вагинален ехограф , нищо не се видя . Мислите ли , че може да е още рано , за да се види ? Последен МЦ - 14 юни
Виж целия пост
# 257
В 5 г.с. + 2-3 дни би трябвало да се вижда поне дали бременността е в матката. Как така "нищо" не  се е видяло?
Виж целия пост
# 258
Moмичета , на мен продължава да ми зацапва , вече втори ден , днес отново бях на гинеколог , гледа ме отново с вагинален ехограф , нищо не се видя . Мислите ли , че може да е още рано , за да се види ? Последен МЦ - 14 юни

А изписа ли ти нещо за зацапването? newsm78 ЧХГ пускала ли си? О следяна ли е?
Виж целия пост
# 259
Ами каза , че не се вижда бременност нито в матката , нито извън нея . Овулацията не е следяна .ЧхГ също не съм пускала .Доктора предложи да изчакаме до другата седмица , да ме види пак на ехограф , и ако тогава нищо не се види отново , да ми изпише хапчета за цикъла . Не знам , всичко е толкова странно . Хубаво , грешни тестове , ама колко грешни , и петте да се фалшиво положителни ?!? Нищо не ми изписа за зацапването.
Виж целия пост
# 260
Сменяй лекаря.
Виж целия пост
# 261
Този е вече втри сменен . Прдния също не видя нищо .
Виж целия пост
# 262
Да не би да е с много късна овулация  newsm78 за това да не се вижда...
5 положителни теста  Rolling Eyes ...
Виж целия пост
# 263
Не знам ...
Виж целия пост
# 264
Този е вече втри сменен . Прдния също не видя нищо .

Предният не е видял нищо, защото е било много рано.

А този е трябвало да ти пусне поне кръвен тест за бременност, след като не може да види нищо на ехограф. Пет фалшиво положителни теста за бременност няма.
Виж целия пост
# 265
Направи си кръвен тест и ако е под 1000 все още е рано да се види на ултразвук. Между другото колко ти е дълъг обикновено цикъла?
Виж целия пост
# 266
30-31 дни , сега чета тука за рак на матката , възможно ли е нещо подобно , но пък ако не дай си боже това , зао положителни тестове ?
Виж целия пост
# 267
Принципно ЧХГ е и тумор-маркер... Затова и мъже го пускат. Но не мисли за такива неща. Пусни си ЧХГ, за да знаеш поне какви са стойностите. Ако успееш да пуснеш два през 48 часа ще проследиш и нарастването, което ще е полезна информация за лекуващия те.
Виж целия пост
# 268
Не се вманячвай, по всяка вероятност е рано за да се види.
Виж целия пост
# 269

естлар много ме филмира , добре де ако има недей си боже нещо , няма ли да се види на ехографа ???
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия