Бременна ли съм? - За всички, които имат съмнения – Тема 6

  • 29 784
  • 735
# 615
Съншайн, при мен се получи точно така.В дена на М получих кафеникаво зацапване , изчаках още три дни и си направих тест -  EFP След това изчаках оше два дни и си направих втори пак  EFP Така , че е напълно възможно да си бременна.
Ами за жалост не съм, може другия месец да е моя.
Благодаря на всички за коментарите. Peace
Виж целия пост
# 616
здравейте момичета  Wink

вече чисто се отчаях  Cry ..  Rolling Eyes
Последният ми цикъл беше на 23.06.2013 - нередовен 35 - 45 ,49 дена (но не повече) .. от тогава насам единствено на 24 - 25 .07 имах леки подръпвания при яйчниците и от тогава болезнени гърди , леки болки в кръста и т.н. като си мислех ,че ще ми идва .. ама не .. тестовете 2 шуър чек - отрицателни .. и сега тези дни на 10 ,11 и днес 12 имам тъмно кафяво течение придружено с леки болки в корема и гърдите ,виене на свят , подут корем ,апетит ,умора ..
има ли смисъл от други тестове ? 

ще видя тази седмица да ида на лекар и ще пиша резултатите ..
Виж целия пост
# 617
Милички виждам,че никой не е писал,надявам се всичко да е наред с вас.При мен всичко започна да се подобрява болката в кръстта намаля драстично,но днес невролога
 ми все пак ми препоръча да си остана в къщи още известно време и да продължа да лежа и да си почивам и ето още девет дни съм си в къщи.А за другото(имам предвид зацапването което имах предните два-три дни)вчера вечерта спря и днес вече нямам нищо.Датата на МЦ ми беше вчера и сега незнам какво да си мисля.От време на време ме попристяга леко долу ниско в яйчниците като преди МЦ и все още си мисля,че може и да ми дойде,а нали и теста вчера показа (-).Вие какво ще кажете.Целувки и много прегръдки. Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 618
ravvenr, изчака ли закъснение, преди да направиш тестовете. То с твоя цикъл е трудно да определиш кога ти е датата де, но все пак... Аз на твое място бих направила още един тест поне. Ако е отрицателен - на лекар задължително, не е нормално да ти цапа само.
Виж целия пост
# 619
ravvenr и аз съм на мнение да направиш още един тест и ако и той покаже отрицателен отивай на лекар....
msvi и това твойто не е нормално...направи днеска - утре още един тест и ако и той покаже /-/ марш при лекаря...това зацапване, кафеникаКвото не ми вдъхва доверие...нито ти е дошло, нито не ти е... newsm78
Виж целия пост
# 620
ravvenr и аз съм на мнение да направиш още един тест и ако и той покаже отрицателен отивай на лекар....
това зацапване, кафеникаКвото не ми вдъхва доверие...нито ти е дошло, нито не ти е... newsm78
Да и аз т`ва се чуда ..  newsm78

ravvenr, изчака ли закъснение, преди да направиш тестовете. То с твоя цикъл е трудно да определиш кога ти е датата де, но все пак... Аз на твое място бих направила още един тест поне. Ако е отрицателен - на лекар задължително, не е нормално да ти цапа само.

единия тест преди да изчакам 45 - 46 ден и след това другия тест .. да трудно е да се определи ,щото аз съм си свикнала ,но сега при бебеправенето ми се явява като проблем  Wink
ще си взема тест и ще пиша
благодаря    Wink
Виж целия пост
# 621
раввенр и аз мисля, че е хубаво да те види лекар
Мсви, на мен ми се е случвало веднъж да ми зацапа и после ми дойде на следващия ден нормално, ако скоро не ти дойде и ти бягай на лекар
И на двете успех   bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 622
Кадровачката на мен ми зацапва трети ден и то не всеки път като отида до тоалетна,а само от време на време и става все по-бледо розаво или пък жълтенее.Но за лекаря знам,че трябва да отида без значение какъв е резултата.Принципно миналият месец бях на преглед,пуснаха ми изследвания и всичко как си му е реда и всичко беше повече от добре.Надявам се да не е нещо лошо. Praynig
Виж целия пост
# 623
Не се притеснявай. Hug  bouquet Лекарите ще ти кажат, но няма смисъл предварително да се настройваш за нещо лошо или кофти.
Виж целия пост
# 624
здравейте момичета  Wink

вече чисто се отчаях  Cry ..  Rolling Eyes
Последният ми цикъл беше на 23.06.2013 - нередовен 35 - 45 ,49 дена (но не повече) .. от тогава насам единствено на 24 - 25 .07 имах леки подръпвания при яйчниците и от тогава болезнени гърди , леки болки в кръста и т.н. като си мислех ,че ще ми идва .. ама не .. тестовете 2 шуър чек - отрицателни .. и сега тези дни на 10 ,11 и днес 12 имам тъмно кафяво течение придружено с леки болки в корема и гърдите ,виене на свят , подут корем ,апетит ,умора ..
има ли смисъл от други тестове ? 

ще видя тази седмица да ида на лекар и ще пиша резултатите ..


Все едно аз съм го писала  Rolling Eyes, само че от 24.06...и все още никакво зацапване и разбира се с няколко отрицателни теста...и само се заканвам, че ще отида на лекар и още не съм стигнала... . Embarassed за което сама съм си виновна, разира се... И аз се чудя като теб дали има смисъл от още тестове при такъв дълъг период  newsm78 Стискам палци, обаче при теб следващият тест да покаже това, което силно желаеш  Hug
Виж целия пост
# 625
katrin_84 и аз много се надявам да ми покаже "+"

иначе течението продължава и днес Rolling Eyes .. корема ми е твърд и имам леки болки ,гърдите леко ме наболяват  Rolling Eyes (да му писне на човек  Mr. Green )

днес ще си взема шуър чек ,че тук в нашите аптеки други тестове няма ! евентуално да са 2 различни ,ама не те само тоя тест зареждат .. нямам друг избор  Wink
иначе незнам защо ,но мисля ,че шуър чек не е много точен или греша ??
Виж целия пост
# 626
От доста години, 5,6 се опитвам да забременея. До сега имах една не успешна бременност която завърши в 8ма седмица по не изяснени причини.
Този месец ми дойде на 9ти и на следващия ден ми спра. Това при мен е много странно и се чудя какво става.
Много ще се радвам ако е бременност, само да не е някой проблем отново...
Виж целия пост
# 627
ravnerr, sure check е най-точният тест по коментари, просто има чувствителност 25, именно за това е толкова точен, не реагира на ниски нива, не дава фалшиви втори чертички, но отчита след закъснение обикновено, когато така или иначе се предполага, че трябва да тестваме.
Гергана, при 5 години неуспешни опити бих те посъветвала да се ориентирате към по-сериозни изследвания. Ако си очаквала да ти дойде на 9-ти, но е имало само зацапване, т.е, ако имаш закъснение, тестът ще отчете. Положителен или отрицателен, отиди на гинеколог, нека ви изследват и двамата, за да се уточни причината да не става толкова години.
Виж целия пост
# 628
katrin_84 и аз много се надявам да ми покаже "+"

иначе незнам защо ,но мисля ,че шуър чек не е много точен или греша ??

Ravvenr, не знам и на мен в много аптеки само Шуър Чек ми предлагаха... Уж, би трябвало всички да са точни  Rolling Eyes , но може би са с различна чувствителност, след като има момичета, на които при положителен резултат с едни тестове, други са им давали отрицателни... Най-добре е при съмнение да се изпробват две марки според мен  newsm78  

Гери, дали това дълго чакане да е на път да се увенчае с успех! Стискам палци  Hug
Виж целия пост
# 629
Сега се разчетох из интернет и гледам ,че такова течение е признак за Спонтанен аборт !  Rolling Eyes
дали и мойто не е такова ?  Rolling Eyes
много се притесних
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия