Бременна ли съм? - За всички, които имат съмнения – Тема 6

  • 29 762
  • 735
# 135
Здравейте, вече седмица почти изпитвам неразположение , днес по принцип ми е дата за лелката, но ни кост ни жест (надявам се  Simple Smile преди време ви бях писала, че имам симптоми или внушения нз но неразположението продължава. Правих си тест и се оказа отрицателен (преди да ми закъснее), но мисля да си направя още един утре сутринта. не си следя ОВИ-то, но правим опити вече почти година и за пръв път този месец изпитвам сигурност че е станало. Кажете ми, моля, при вас как се случиха нещата имам гадене, но без повръщане и силния глад- стреса го затъпява, мога да ям и не се наяждам, ако не спра може да продължа да ям много още.

Здравей ,при мен как се случи миииии  Laughing работим по въпроса от Март месец,тогава и аз като теб голямо внушение голямо нещо,имах всички възможни симптоми и след 10 дневно закъснение все пак ми дойде и така наред до последната М,която беше на 28.05.Тъй като моя цикъл е дълъг 35дни го чаках към 02.07,засякох Уво на 18.06 и така,на 11.07 два теста и двата с две чертички,е не ярки колкото контролната,но един тон по-светли от нея.Единствено болки в гърдите като преди М и корема ниско доло.На доки на 12.07 и той потвърди. Та с една дума ,спокойно то като има да става ще стане,чакай според мен закъснение и пробвай пак с тест. Нека дадат мнение и другите. Поздрави  Hug Hug Hug и Успех  newsm10
Виж целия пост
# 136
Преди малко бях на лекар , и да се отчета какво стана . Разказах му всичко , прегледа ме и установи , че не вижда нищо , никаква бременност . Накара ме да отида и да си купя един тест за бременност и да го направим в кабинета - оказа се отрицателен , при толкова ясно положителния вчера!?!? Забелязах обаче , че по пътя за вкъщи все да се появява 2ра чертичка на теста . И сега общо взето , не знам , бременна ли съм , не съм ли ... Каза ми също , че матката била уголемена , което било типично , както за преди менструация , така и за преди бременност. Съмнявам се , че е прекалено рано , за да се види нещо , но пък този тест , много странно . Вчера беше толкова ярко положителен , а днес ... не знам .
Виж целия пост
# 137
Здравейте!
Правих си кръвен тест днес, както и миналия месец и миналия месец стойността беше 0.00, а този път е 203 и нещо. И се чудя сега, понеже не изчаках закъснение (след 2-3 дена ми е дата за цикъла) дали да се радвам, че може и да съм бременна...В лабораторията ми обясниха, че е раничко и макар и ниския резултат ме обнадежди...Има ли сходни случай тук и ако да нека подадат ръка на нетърпеливите с отг при тях как е било...Наясно съм с нарастването на стойностите на хормона и колко време горе-долу след овулация трябва да се прави...и все пак се надявам... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 138
честито - бременна си! пусни пак след 48ч дали се удвоява и прогестерон - като стигне 1000 се вижда на В-УЗ
Виж целия пост
# 139
Здравейте...след симптомите вече има и закъснение на М с два дни. И както ме посъветваха някои от вас да почакам закъснение и пак да си  направя тест. Така и направих днес,но резултатът пак е отрицателен. Имам болки в яйчниците гаденето продължава,освен сладки и тестени неща друго не ми се яде. И днес след теста една моя приятелка ми каза да не би да имам друга болест което мен доста ме притесни. Понеже не съм запозната много добре има ли болест с такива симптоми. Благодаря за вниманието. Приятна и спокойна нощ ви желая.. Stop
Виж целия пост
# 140
Копирвам предните си постове , зада се сетите :
 Здравейте момичета  Hug Имам един въпрос към вас . Минлия месец се оказа , че ми се е случила така наречената химическа бременност . Този месец трябваше да ми дойде вчера , но няколко дни преди очаквания цикъл получих съвсем леко розово-кафеникаво зацапване. Все едно бяло течение . но с различен цвят . Това + лекото закъснение , ме накара да си направя един тест , който се оказа положителен . Та въпроса ми е , може ли в кръвта все още да се съдържа хормона на брмеността от миналия месец и за това да ми дава положителен тест , или съм бременна . А и забравих да допълня , че вчера имах по едно време типичните предменструални болки , а цикъл нямам все още . Сега докато пиша , сякаш пак леко ме придърпва корема.


Ами предния месец имах цикъл , който си дойде точно на датата , и продължи толкова дни , колкото обикновено . Имах неразположение , което всъщност май се оказа грип , и то ме накара да си направя тест , който се оказа положителен . Пуснах един кръвен тест за бременност и веднага отидох на лекар . Доктора каза , че не вижда нищо и за него е било химическа бременност.


Преди малко бях на лекар , и да се отчета какво стана . Разказах му всичко , прегледа ме и установи , че не вижда нищо , никаква бременност . Накара ме да отида и да си купя един тест за бременност и да го направим в кабинета - оказа се отрицателен , при толкова ясно положителния вчера!?!? Забелязах обаче , че по пътя за вкъщи все да се появява 2ра чертичка на теста . И сега общо взето , не знам , бременна ли съм , не съм ли ... Каза ми също , че матката била уголемена , което било типично , както за преди менструация , така и за преди бременност. Съмнявам се , че е прекалено рано , за да се види нещо , но пък този тест , много странно . Вчера беше толкова ярко положителен , а днес ... не знам .


Днес сутринта си направих тест с 1ва сутришна урина ..... и познайте какво , по-отрицателен не може и да бъде . Някой изобщо чувал ли е за такъв куриоз ? Как е възможно да се случи?На какво се дължи??????????????????
Виж целия пост
# 141
Направи си кръвен тест.
Виж целия пост
# 142
Направо вече не ми се дават излишни пари , и накрая се оказва , че няма нищо Sad Най-вероятно да ми дойде , и пак да се окаже химическа . Иначе , не знам , как е възможно на единия ден 100% положителен , на следващия съвсем бледа черта и на по-следващия - отрицателен ?!?
Виж целия пост
# 143
Noname, за съжаление ми звучи като химическа...
Виж целия пост
# 144
Да , за жалост и на мен на това ми прилича , но защо се получава така , вече 2 поредни месеца - химическа . Може ли да се дължи на някакъв проблем ?? Лекарят при който бях вчера каза , че за първи път чува това понятие "химическа бременност " ?!? A , да допълня , че цикъл , все още нямам , което е още по-странно.
Виж целия пост
# 145
Да, защото химическа бременност не е медицински термин. В някои страни лекарите приемат, че бременност съществува със сигурност след 6-та или дори 10-та г.с., а химическата бременност реално означава, че оплодена яйцеклетка е имало, но или е имало някакъв дефект и не е успяла да се имплантира добре, или е спряла да се развива и тялото я изхвърля много рано, преди дори да има ехографска находка. Т.е ако не бяха ранните кръвни и уринарни тестове, дори нямаше да разберем, че нещо се е случило, а просто ни е закъсняло с няколко дни. Случва се много по-често, отколкото дори подозираме и не се счита за проблем. Не си вкарвай мисли в главата и ако искаш пусни си кръвен тест, за да не се мъчиш излишно с мисли бременна ли си или не си и потърси и второ мнение. Ако ти закъснява все трябва да има причина. Допусни и варианта, че дори Sure Check не дават 100% гаранция и може положителният тест да е бил една от онези гадни статистически грешки. (за да не си вкарваш гадни мисли за химическа в главата)
Виж целия пост
# 146
Здравейте, опитвам 3 месец да забременея, като този месец още чакам . Последната ми менструация беше на 21.06, цикълът ми е на 29-30 дни. Този месец усилено правихме секс около 2,3,4,5,6,7 - фертилните дни и овулацията/поне  си мисля, че е тогава/, не съм правила овулационни тестове. Имам едно детенце на 6 години и първият път стана неусетно, без да имам за цел бременност. Сега нещата са по-различни.  Ще изчакам датата на следващата ми менструация, 20 юли  и ще направя тест , като силно се надявам да има бременност. Имах симптоми като болки в яйчниците и някакво придърпване долу ниско, но това беше в по-ранен период след овулацията, а когато смятам че е евентуално загнездването нищо ми няма, също така нямам напрежение в гърдите. Първата ми бременност мина без гадене и повръщане, почти никакво неразположение , освен страшно желание за сън в първи триместър, но тогава гърдите ми бяха доста пораснали и напрегнати, но не помня от самото начало или после в хода на бременността. Въпросът ми когато цикълът е на 29 -30 дни има ли някаква зависимост за датата на овулацията/знам,  че е индивидуално и най-сигурно с овулационни тестове/, но досега не съм правила и го смятах за крайна мярка към която май вървя.  Извинете ме, ако съм ви обременила и с моето инфо, но просто имах нужда да го напиша.... Simple Smile Благодаря
Виж целия пост
# 147
Здравейте, опитвам 3 месец да забременея, като този месец още чакам . Последната ми менструация беше на 21.06, цикълът ми е на 29-30 дни. Този месец усилено правихме секс около 2,3,4,5,6,7 - фертилните дни и овулацията/поне  си мисля, че е тогава/, не съм правила овулационни тестове. Имам едно детенце на 6 години и първият път стана неусетно, без да имам за цел бременност. Сега нещата са по-различни.  Ще изчакам датата на следващата ми менструация, 20 юли  и ще направя тест , като силно се надявам да има бременност. Имах симптоми като болки в яйчниците и някакво придърпване долу ниско, но това беше в по-ранен период след овулацията, а когато смятам че е евентуално загнездването нищо ми няма, също така нямам напрежение в гърдите. Първата ми бременност мина без гадене и повръщане, почти никакво неразположение , освен страшно желание за сън в първи триместър, но тогава гърдите ми бяха доста пораснали и напрегнати, но не помня от самото начало или после в хода на бременността. Въпросът ми когато цикълът е на 29 -30 дни има ли някаква зависимост за датата на овулацията/знам,  че е индивидуално и най-сигурно с овулационни тестове/, но досега не съм правила и го смятах за крайна мярка към която май вървя.  Извинете ме, ако съм ви обременила и с моето инфо, но просто имах нужда да го напиша.... Simple Smile Благодаря

Аз мисля, че има значение за овулацията на колко дена ти е цикъла, но за всеки случай потърси малко инфо в интернет. 100% бързо ще намериш! Дори има сайтове, който изчисляват датата на овулацията...колко са точни не знам. И успех, дано друскаш бебче до година и аз се надявам на същото щастие! Simple Smile
Виж целия пост
# 148
честито - бременна си! пусни пак след 48ч дали се удвоява и прогестерон - като стигне 1000 се вижда на В-УЗ
Благодаря, дано е така, но вечерта се замислих и се сетих, че може да беше 2.03 ...просто бях много ушашкана заради друга новина в момента когато проверявах теста....сега ще мине известно време докато се докопам отново до листа с паролата за резултата, но скоро ще знам...ако не ми дойде до края на седмицата при всички положения ще повторя теста и ако ме зарадва ще ви кажа! Simple Smile Стискайте палци!!!
Виж целия пост
# 149
Здравейте! Hug
С мъжа ми направихме този месец опит за бебе, следяхме ову-то, всичко както си трябва, но до МЦ остават цели 7 дена  Crazy  . Няколко дена след опита започнах да усещам бодежи в яйчниците (но досега не съм чувала за подобен симптом, усещането беше малко по-различно от това при цикъл, но знам, че при всяка жена е различно), гъдите ми започнаха адски да наболяват. Но това беше до вчера. Днес болката вече е поносима  Laughing . Доста ми се пишка, ако преди ходих по около 7 пъти до тоалетната, то сега е поне два пъти по-често, през около 30 мин., а нямам цистит или настинка. Започнах да хапвам по доста, но нямам непоносимост към храни или миризми... като едно малко щатливо прасенце съм  Grinning CrazyТова, което ме усъмнява е, че температурата ми варира около 36.6-36.8  Cry може ли да се предположи, че има бременност с тази ниска температура или тя би трябвало да се повиши чак след периода на МЦ?
Моля, споделете мнение, защото сега съм с вързани ръце, а още е рано за тест.
Благодаря ви!  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия