Бременна ли съм? - За всички, които имат съмнения – Тема 6

  • 29 780
  • 735
# 195
незнам как да изпратя една снимка да видите
Виж целия пост
# 196
Качваш снимката някъде в интернет, от там върху нея с десен бутон, копи имидж локейшън и после тук в темата с вмъкни  изображение( на втория ред, втората иконка).
Виж целия пост
# 197
Момичета, аз с моята ненормална графика на БТ и около 15-18 дни закъснение на цикъла и 100 отрицателни теста за бременност, днес отидох на преглед да видим какво става и да ми изпишат нещо за редизвикване на цикъла. Сутринта преди да тръгна препишках един тест и естествено беше -. В офиса ме накараха да препишкам оше един и той беше -. Изписаха ми хапчета за предизвикване, след 20 мин си идвам в къщи и ми звънят от лекарския кабинет да ми кажат да не взимам хапчетата до понеделник, че се е появила втора черта на теста след около 1 час сестрата като погледнала. Вадя теста аз от кофата за боклук у нас  Embarassed  Laughing и моя от сутринта показва мноооооооого бледа втора черта. Не смея да се надявам много, но все пак имам маааааалко надежда. Този месец дори не мислех, че съм имала овулация, а ако съм имала е била мноооооого късно. Мислите лли, че при евентуална бременност с такава късна овулация ( 37-38 ден) може да има някакъв проблем??
Виж целия пост
# 198
Добре де, като те прегледа лекарят тази сутрин, нищо ли не ти каза?
Виж целия пост
# 199
Добре де, като те прегледа лекарят тази сутрин, нищо ли не ти каза?

Алексче, взеха ми кръв и тя само така с пръст "бръкна" (извинявам се за подробното обяснение..) да види дали всичко и изглежда нормално и каза, че да. Не ме е гледала на УЗ. Теста кръвния ще е готов в понеделник.
Виж целия пост
# 200
Тъкмо щях да питам какъв е смисълът от тоя преглед без УЗ и видях, че не си в България. Ами, стискам палци за кръвния тест.
Виж целия пост
# 201
Тъкмо щях да питам какъв е смисълът от тоя преглед без УЗ и видях, че не си в България. Ами, стискам палци за кръвния тест.

Благодаря ти!
Виж целия пост
# 202
Момичета, аз с моята ненормална графика на БТ и около 15-18 дни закъснение на цикъла и 100 отрицателни теста за бременност, днес отидох на преглед да видим какво става и да ми изпишат нещо за редизвикване на цикъла. Сутринта преди да тръгна препишках един тест и естествено беше -. В офиса ме накараха да препишкам оше един и той беше -. Изписаха ми хапчета за предизвикване, след 20 мин си идвам в къщи и ми звънят от лекарския кабинет да ми кажат да не взимам хапчетата до понеделник, че се е появила втора черта на теста след около 1 час сестрата като погледнала. Вадя теста аз от кофата за боклук у нас  Embarassed  Laughing и моя от сутринта показва мноооооооого бледа втора черта. Не смея да се надявам много, но все пак имам маааааалко надежда. Този месец дори не мислех, че съм имала овулация, а ако съм имала е била мноооооого късно. Мислите лли, че при евентуална бременност с такава късна овулация ( 37-38 ден) може да има някакъв проблем??

На мен трябваше да ми дойде на 06.07. На 13-ти си направих първия тест, който беше почти отрицателен. Казвам почти, защото не излезе втора черта, но като се вглеждах в теста ми се привиждаше нещо. На 16-ти направих втори тест. Е, втората черта вече се виждаше добре, макар и бледа, а на 19-ти чертата беше вече само една идея по-светла от контролната. Ако бях направила теста на няколко дни закъснение щеше да е категорично отрицателен. Може би и аз съм с късна овулация и твоят въпрос определено силно интересува и мен. Така че, ако някой може да ни даде отговор ще съм му мн благодарна, тъй като мисля да ходя на лекар чак в края на месеца или началота на другия.
Виж целия пост
# 203
Как почти отрицателен резултат?Има ли втора черта, има бременност, това е.
Виж целия пост
# 204
Как почти отрицателен резултат?Има ли втора черта, има бременност, това е.


Казах почти, защото имаше само някаква мнооооооооооого, но като кажа мноооого блеееда, не бих казала черта, по скоро сянка (ако ме разбираш?), която се виждаше само като накланях малко теста и на пряка светлина. Мислех си, че си внушавам, но тъй като не ми идваше си направих пак тест и тогава  EFP вече се видя ясно. И те така...
Виж целия пост
# 205
Мисля, че късната овулация не би трябвало да е проблем. В смисъл, проблем е, ако не се е отделила годна яйцеклетка, но ако се беше отделила негодна, нямаше да има зачеване. Така че на кой точно ден от цикъла е станало не би трябвало да има значение. Това, разбира се, неекспертно мнение.
Виж целия пост
# 206
Как почти отрицателен резултат?Има ли втора черта, има бременност, това е.


Казах почти, защото имаше само някаква мнооооооооооого, но като кажа мноооого блеееда, не бих казала черта, по скоро сянка (ако ме разбираш?), която се виждаше само като накланях малко теста и на пряка светлина. Мислех си, че си внушавам, но тъй като не ми идваше си направих пак тест и тогава  EFP вече се видя ясно. И те така...
Разбирам
Честита бременност да ти е лека   bouquet
Със това почти отрицателен, като почти бременна Laughing Но важен е крайния резултат  Hug
На какво закъснение ти показа бледата черта?
Виж целия пост
# 207
Има ли втора черта, дори и супер бледа има бременност.
Честито!  bouquet
Виж целия пост
# 208
Как почти отрицателен резултат?Има ли втора черта, има бременност, това е.


Казах почти, защото имаше само някаква мнооооооооооого, но като кажа мноооого блеееда, не бих казала черта, по скоро сянка (ако ме разбираш?), която се виждаше само като накланях малко теста и на пряка светлина. Мислех си, че си внушавам, но тъй като не ми идваше си направих пак тест и тогава  EFP вече се видя ясно. И те така...
Разбирам
Честита бременност да ти е лека   bouquet
Със това почти отрицателен, като почти бременна Laughing Но важен е крайния резултат  Hug
На какво закъснение ти показа бледата черта?

Да, наистина чвучи тъпо, като малко бременна Laughing на 10 дневно закъснение ми показа бледата черта. Представяш ли си? 10 дена закъснение. И това, ако не е късна овулация. С риск да се повторя това ми е втора бременност. Първата приключи в 5-ти месец. Та тогава втората черта ми излезе 2-3 дена преди цикъл. Преди!!! Затова сега съм малко озадачена newsm78
Виж целия пост
# 209
Благодаря ти, densi!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия