Бременна ли съм? - За всички, които имат съмнения – Тема 6

  • 29 792
  • 735
# 555
Ами не не съм си я мерила с тест ...  Sad
Виж целия пост
# 556
Ами не не съм си я мерила с тест ...  Sad
А как разбра, че си в овулация?
Виж целия пост
# 557
Ами попринцип съм чела, че на 14 ден е овулацията след първия ден на МЦ ... но явно съм объркала...  но ние и без това редовно правиме секс само, когато си мислехме че съм в овулация го правихме няколко пъти... Абе дано стане ...
Виж целия пост
# 558
Не е съвсем така. Зависи колко ти е дълъг цикъла и колко е дълга лутеалната фаза. По подразбиране цикълът е 28 дни, а ЛФ е 14, но това не важи във всички случаи. Така че ти не си била със сигурност в овулация, а само предполагаш такава. Като за начало прегледай календарчето си, ако си водиш такова, и виж в какъв период започва новия цикъл. Фертилните дни също не са задължително по едно и също време при различните жени с еднаква продължителност на цикъла. Може да си с ранна или късна овулация и да не съвпада с това, което ти казва календара.
За определяне на фертилните дни много мами тук мерят базалната температура и си водят графики. Аз не съм мерила никога, така че не съм компетентна по този въпрос, но има няколко теми, в които можеш да се запознаеш по-подробно и да питаш какво конкретно те интересува за БТ.
Освен това има и тестове за овулация, на опаковката пише кога и как да се използват.
Надявам се да съм ти била полезна, ако имаш някакви въпроси - насреща съм, както и другите мами от форума.
Виж целия пост
# 559
Ахам ... Благодаря ти много ... Страхотна сте... Наиситина не съм очаквала толкова бързи отговори..  bouquet Ако има нещо ще пиша... А пък и ако разбера нещо,пак ще пиша ... ( надявам се да се похваля де EmbarassedRolling Eyes
Виж целия пост
# 560
Ахам ... Благодаря ти много ... Страхотна сте... Наиситина не съм очаквала толкова бързи отговори..  bouquet Ако има нещо ще пиша... А пък и ако разбера нещо,пак ще пиша ... ( надявам се да се похваля де EmbarassedRolling Eyes
Успех ти пожелавам, в твоя случай по-скоро бих изчакала закъснение на М Simple Smile
Виж целия пост
# 561
Хей... Здравейте мамчета.... Как сте във този прекрасен слънчев ден? Имам един въпрос : теста за бременност сутрин на гладно ли се прави и ако имаш втора бледа чертичка означава ли, че си бременна  newsm78 . Знам че на листовката всичко пише, но на една приятелка и показа втора бледа чертичка и тя се обади на личната и тя каза, че може би е от храната и наистина явно беше така, защото  не беше бременна... Благодаря ви предварително и лек ден мамчета   bouquet
Виж целия пост
# 562


Не, не се прави на гладно.
Не, не може да покаже втора черта заради храната.
Виж целия пост
# 563
Хей... Здравейте мамчета.... Как сте във този прекрасен слънчев ден? Имам един въпрос : теста за бременност сутрин на гладно ли се прави и ако имаш втора бледа чертичка означава ли, че си бременна  newsm78 . Знам че на листовката всичко пише, но на една приятелка и показа втора бледа чертичка и тя се обади на личната и тя каза, че може би е от храната и наистина явно беше така, защото  не беше бременна... Благодаря ви предварително и лек ден мамчета   bouquet

Думи нямам!!! Някои въпроси ме изумяват, меко казано!  Joy Joy Joy Та по-добре да се посмеем!
Виж целия пост
# 564
Стига, че и аз го четох няколко пъти, докато зацепя, че няма какво да се зацепи...
Виж целия пост
# 565
Е сериозно ли ... значи само се изложих  Embarassed , но все пак добре ви развеселих надявам се Joy
Виж целия пост
# 566
Е сериозно ли ... значи само се изложих  Embarassed , но все пак добре ви развеселих надявам се Joy

Даже и бледа, втората черта си е втора и показва наличието на бременност!
Виж целия пост
# 567
Окей...Благодаря ви мамчета. Успешен слънчев ден   bouquet
Виж целия пост
# 568
Може пък да е маааалко бременна Wink
я кажете к'во е яла въпросната дама, да хванем и ние да се намуаме та белким и на нас покаже   EFP
Виж целия пост
# 569
Диня?  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия