Точкова диета 10

  • 42 262
  • 738
# 420
Ако смятам вярно - днес имам 32 т. Кажете ако някъде греша моля. Иска ми се да съм си режимна.
Виж целия пост
# 421
Режимна си, сладурке!
Виж целия пост
# 422
Здравейте мацки,първо да поздравя Pinkito за резултата,браво  Peace...второ да привествам и аз със добре дошла новата мацка slb83   bouquet и накрая да попитам нещо,че както винаги аз нещо не съм разбрала  Embarassed боба как се смята т.е. точките се дават за 100 гр. суров  или приготвен продукт...?Да знам че е тежка храна и не е за препоръчване,но все пак.. Simple Smile
Виж целия пост
# 423
Джеска, аз мисля, че за всички продукти точките са в суров вид на 100 грама... Ако бъркам ,някой да ме корегира.  Hug
Виж целия пост
# 424
И аз мисля, че всичко е в суров вид - и ориз, и боб, и паста. И за 100 грама, забравих Simple Smile.
Аз започвам с кафето  kaffeetrmker_2 и после цял ден висене на столче atwork, как после да не ми се тресат месата Joy...
Виж целия пост
# 425
Благодаря мацки за отговорите...Simple Smile :*
Виж целия пост
# 426
Здравейте и поздравления за резултатите.Действат много окуражаващо Simple Smile Аз днес съм на кафе с мляко и мед 14 т ,обяд - салата домат половин  краставица 1 стрък пресен лук 1 варено яйце и малко сирене +половин кренвирш -само  8 т,а какъв чуден обяд Simple Smile  и за вечеря същото ! Ако бъркам  в сметките моля поправете ме ! Един въпрос към по -знаещите водката с какво я пиете ? Хайде хубав и успешен ден .
Виж целия пост
# 427
тоз режим започна да ми харесва. след вчерашните 32 т, днес кантара ме зарадва с -1,5 кг.
Днес з: 1 св.яйце, 1 айран (10 т) О: пил.пържола на скара + зелева салата с оцет (8 т) в: 1 домат (4т) със сирене    (1 т), св.месо филе (слагам си 1 точка за всеки случай защото по-скоро на салам мязаше). Както и да го смятам са около 24-25т. Не съм гладна. Пих една ракия. но не повече от 50 гр. Тя нали е като водката - няма точки.
Виж целия пост
# 428
Един въпрос към по -знаещите водката с какво я пиете ? Хайде хубав и успешен ден .
Кремена, водката я пия с газирано с подсладител, от ония, евтините, сещаш се  Embarassed. Тонове са се изписали колко не е добре, ама...не мога да я пия чиста или само с вода. По едно време не пиех вино, втълпих си, че от Него не отслабвам, но май съм си въобразявала - с вино или без, ако си режимна известно време, организмът започва да "работи" добре. При мен нещата просто стават по-бавно.
sib, браво, чудесно, ти ако така движиш, ша изченеш скоро  Wink! Браво!
Това е най-вкусната диета, а, съгласни ли сте?
Виж целия пост
# 429
Алохола наистина не е добре за диетите, ама.....е добре за нервите и стреса!  Wink
Виж целия пост
# 430
Алохола наистина не е добре за диетите, ама.....е добре за нервите и стреса!  Wink

   Тоя режим го правя винаги с водка и я комбинирам с кола лайт. Сега може със кола зиро до една на ден. Резултати има винаги Hug
Виж целия пост
# 431
Благодаря Ви  за бързите отговори ! Вкусен е режима истина е  ! А спортувате ли  ?
Виж целия пост
# 432
салата от зелен боб мога ли да ям? Гледам,че в 100 гр  има  7 т. Значи 200 гр сварен и охладен зелен боб, малко сол, и 1 суп.л. оцет и малко чесън - Всичко излиза около 15 т. Първите дни няма да си правя, но за 2-рата седмица мисля, че е добре.
Аз точките ги изчислявам от сайта на BB-team. Понеже видях 2,3 варианта на таблици.....реших, че смятайки въглехидратите за 100 гр ще съм най-близко до истината.
Виж целия пост
# 433
Кашарел, колко се радвам да те видя тук! Как си ? Не ми казвай,че имаш да отслабваш, ти винаги си изглеждала много добре !  Hug Heart Eyes
Аз задържам, което е добре, то пък не може да имам мунус всеки ден...Наметкала съм днес едни пържолки с много задушени зеленчуци. Сутринта хапнах 1 банан...не е за диети този плод, но аз си  хапвам от време на време... Може би и затова задържам, но не се ограничавам чак пък толкова стриктно. Не бързам за никъде....За новият месец съм си пожелала 2-3 кг да сваля, дано да стане....все пак си е само пожелание, организма си знае най-добре.  Laughing
Виж целия пост
# 434
Добро утро Simple Smile Напоследък май само аз пиша основно. Надявам се темата да се раздвижи, защото режима определено ми харесва. След вчерашния ден, с общо 36 т (ядох и малко пържена риба) днес отчитам -0,500 кг. Така че.....режима действа!
Желая успех на всички останали!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия