Точкова диета 10

  • 42 262
  • 738
# 435
Днес съм минус 400 гр. Прекрасно се чувствам...наистина режима е много добър...Така ми се иска да е вече   Коледа.... / за да видя колко ще съм свалила до тогава... Joy
Виж целия пост
# 436
Аз пък вчера се изложих с едни хлябове и едни картофени яхнии  #Cussing out...Като невиждала се наплюсках, а после цяла нощ не спах добре - къде от гузна съвест, къде от подут стомах  hahaha. Сутринта с голям страх се качих на кантара, добре че ми се размина. То пък да си заслужаваше...Лакомията ми граници няма, ей!!! Понякога сама не мога да се разбера - самосаботирам се, бахти! Както и да е, не правете като мен и ми се скарайте!!!
А коя каква цел си е поставила, колко кг искате да свалите?
Довечера съм на вега тест и ще ви пиша после. Целувки на всички  Heart Eyes!
Виж целия пост
# 437
Аз мисля, че този вега тест е голяма глупост и ако ще го плащаш, по добре не ходи, а за парите си напазарувай хубава качествена храна. /мое лично мнение!  Hug/
Толкова си прочела , и знаеш много добре какво трябва да ядеш и какво не е желателно, та някой да ти казва :това яж, онова -не яж.... Нищо де, сега ако пък си решила, иди ...аз имам няколко приятелки ходили и в началото - много  нахъзени, ама после ....
Аз не знам колко кг искам да стана, защото много отдавна не съм се виждала във форма, в която да се харесвам. С годините телата ни се променят ,кожата се променя, както и вкусовете ни към едно и друго. СЕга съм 62 кг и като се гледам , имам доста за сваляне..според мен едно 5 кг още ще е добре, но не знам .. в процеса на отслабване ще реша кога да спра. Аз не искам да съм слаба,искам да изглеждам добре и да имам здрав и свеж вид..е, не само вид де..искам да съм здрава и да имам енергия за всичко,това са ми целите ..за сега гоня 60 кг като ги стигна ще преценя......
Виж целия пост
# 438
добро утро Simple Smile
Аз искам да сваля 5 кг. На 63-64 кг се чувствам най-добре. Пробвала съм да падна под тази граница, но не ми се получи. Да видим сега как ще е. В момента съм 69. Първите 4 дни свалях средно по 1 кг, а от вчера имам едни 400 гр отгоре. Не съм прекалявала с точките. Ядох основно дробчета с лук. Може би това не е моята храна. Снощи пих и бяло вино....Както и да е, ясно ми е, че не мога все да свалям. Целта ми е до 20.11 (тогава е рождения ми ден) да стана 65-66 кг. 3-4 кг за 20 дни.....може и да стане.
От другата седмица започвам да ходя на танци - 2 пъти седмично. Велоергометъра вкъщи карам почти през ден. Не е много, но все пак по-добре от нищо.
Нищо не казвате за зеления боб? Не съдържа много точки, яли ли сте го по време на режима?
Масло или олио използвате при готвене?
Виж целия пост
# 439
Момичета, да ви разкажа за вега теста. (Пинки, харесва ми, че съвсем откровено си казваш мнението, а не си "приятно дипломатична". Коя зодия си, бе, сладурке?) Та, с две думи - доволна съм. Тук пак правя скобка, голяма при това, нищо ново не научих. Но...дяволът е в детайлите, в подробностите, а аз съм дяволски детайлна и подробна  Wink. Забелязала съм, че дадени храни не ми действат добре - подувам се, корем ме боли, вода задържам, абе...ей такива гадости. И търсих обяснение, доказателство, ей така - "за протокола"... Интересно ми беше тия лъжат ли, не лъжат ли?! Как така ще разберат от какво се чувствам некомфортно?! Това е все едно да отидеш на врачка  Grinning и нищо да не и кажеш, а само да я чакаш да видиш кви истории ще ти съчинява. Е, познаха, мамка им, чест и уважение! Познаха, че като ям сирене, задържам вода и съм плюс на другия ден; когато ползвам зехтин!!! пълнея, а когато кусна прясно мляко, имам разкошна диария Joy. Научих и нови неща (и почнах да им вярвам) - мога да ям зеле, но да избягвам моркови, сиренето е табу, ама да си хапвам кашкавал няма проблем, мога да ям типов или ръжен хляб, но не пълнозърнест, и, о, ужас, НЕ МОГА ДА ЯМ КРЕНВИРШИ!!! Е тва ме разби, честно!!! Естествено захарта и брашното са абсолютно забранени Simple Smile, ми то кога ли са разрешени  Laughing.
Не знам, сладурки, но ще пратя и дъщеря ми. Ако не друго - поне има беседа с диетолог, влючена в цената от 10.80 лв.
Виж целия пост
# 440
Бубе, аз съм стрелец... Laughing  Нали се сещаш,че по никакъв начин не съм го казала злонамерено, а най откровенно...Надявам се да не съм те обидила.. Hug Радвам се, че са познали и си имала хубава среща с тях. А и за тази цена , и аз бих отишла, спомням си,че момичетата ,които познавам платиха по 80 лева тогава , и аз затова те посъветвах да си напазаруваш хубави неща за малко точки с тях... Joy 
Ох, аз имах много тръден ден в работата, но се бях подготвила с храната  да не преритам случайно...Ега ще почивам уикенда и още от сега се радвам,че ще се наспя хубаво ...Успех на всички точици, сваля си се с режима перфектно, аз съм много доволна....Дано до рожденият ми ден да дръпна още 2 кг.... имам 3 седмици, не е невъзможно ...но ще видим.... Laughing
Виж целия пост
# 441
Бубе, аз съм стрелец... Laughing  Нали се сещаш,че по никакъв начин не съм го казала злонамерено, а най откровенно...Надявам се да не съм те обидила.. Hug
Ако някой се обижда от истината, да не говори със стрелеца  Wink! Няма сърдене, сладурке, напротив, винаги ми е било по-лесно нещата да се казват без заобикалки.  Hug Пък и нали точно затова сме тук - повече хора, повече мнения, по-голям шанс да преборим килограмите. (И далеч по-забавно е, когато си с компания Laughing).
Sib, аз зелен фасул си хапвам - и готвен, и консерва. Мисля, че не е чак толкова много точки - 7-8 да са. И ме насища, особено когато съм го сготвила по-мазен. Я бързо казвай какви танци почваш. Аз ходя на салса, голямо удоволствие ми е. А ако имах възможност, бих се записала и за народни, и за ирландски, що пък не  newsm78?!?
Виж целия пост
# 442
Днес има отворени врати в моя клуб за танци, та съм решила да ходя да подскачам на зумбата, а после и на народните танци (ако ми остане сила, де)  261uu newsm57. То не може само да се плюска и да се зяпат сериалчета! Да, бе, не може, аз съм виртуоз в това упражнение Joy
Вечерях сладко, сладко с 3 варени яйца, парче кълцана наденица и едно карначе. Всичко това обилно полято с горчица...  food002
Виж целия пост
# 443
А аз да ви кажа какво ме чака .... сготвих страхотни ребърца - една юнашка тава...и Пикла каза ,че не и харесвали, а искала от пържолките дето съм ги правила миналия път... Shocked    Познайте какво ще ям цяла седмица...ребърца! С това, с онова, ама ребърца! Поне си наготвих , нали ?  А са страшно вкусни, така табиетлийската съм ги приготвила... мляс !  Joy  Хайде от утре ще съм още по сериозна... Joy   Днес хапнах за рожден ден на едно детенце една сладка...ами да ви кажа, не беше лоша, ама съжалих ,че съм яла нещо дето дори и не ми е тръпка...а можех да се покрия и да не си взема, ама нали е за здраве на детето, то пък с тия режими....не може никога да не гризнеш и нещо такова,нали?  По хубавото от цялата работа ,е че ми стана ясно, че изобщо не ме влече...а като знам каква бях... ooooh!, де що имаше сладичко - в моята паст !  Embarassed 
Отивам да ям ребърца...  До тук за протокола свалени 4.600 кг....Като гледам едно още толкова трябва да  махна.... Blush
Виж целия пост
# 444
Ето ме и мен отново.
Последните 2,3 дни смъквам по някакви си 100 гр. снощи вече не издържах и хапнах една голяма морена. Ама много ми се беше прияло сладко. Тез вафли много хубави били Simple Smile Та днес имам +900 гр. Чудя се възможно ли е от една вафла чак толкоз, или просто съм задържала някаква вода. Вчера ядох зад.броколи със сметана, а за вечеря печени чушки със сирене и вафлата накрая. Както и да е, панталона днес ми стоеше по-свободно, така че...не ме е яд чак толкова. По-добре веднъж седмично вафла, отколкото да сложа край на режима.
Днес хапнах 1 кренвирш към 10:00, после към 13:00 ядох сиренце (2 т), лютеница (слагам си 20 т) и пил.месо. За вечеря ще карам на яйца, че много ми станаха точките.
Колкото до танците - народни ще са. Надявам се тази седмица вече да започнем.
Виж целия пост
# 445
Морената не ти е лепнала 900 грама сланини, споко, задържаш течности.. Било,каквото било, никакво отказване, продължаваш си нататък...
ooooh!   - Аз днес за първи път , откакто съм режимна, бях с такъв апетит....от какво така ми се обостри, не знам... ами ядох си, ядох си... абе изобщо нищо не броих....пиша го дъждовен.. Не съм яла сладки неща, нито хлебища, тестени, ама що месо изядох...и салата , и  ягоди, и някакъв друг плод, и 1 банан....абе  срам...ама не ме е срам, утре пак си продължавам..дори ина кантара да съм 1 кило нагоде!  Crossing Arms  Утре трябва да съм самата сериозност!  Blush Хайде ще докладвам пак....важното е купона да върви, че ще има понякога по някоя издънка, не е трагедия...важното е да не си казваме:  " Така или иначе прегреших, я да се наям аз, пък и утре е ден...."  
Виж целия пост
# 446
Sib, наистина е абсурд да си вдигнала от морената. Понякога се получават такива странни колебания в теглото, вода ли е, какво ли е... само знам, че хич не е приятно и е адски демотивиращо. И аз днес съм плюс 600 гр. дееба  #Cussing out, май от чесновия ми пастет, който пресолих. Таман се зарадвам и се успокоя и, ей на - изненадаааа!!! Ама както казва Пинки - не става да се откажем. Не, че се правя на героиня (доста съм си депресивна), но когато здраво се сдухам, все се сещам за барон Мюнхаузен - как се хванал за косата и сам се издърпал от дупката. Винаги ще има УТРЕ! Ако днес не успеем...ми, утре ще започнем пак отначало, кво да правим?!
Пинки, твоите ребърца много ме блазнят, днес гледах любовно едни красиви екземпляри в месарницата, ама пред вид ситуацията, вечерята ще е само от яйца...
Абе, къде изчезна Алекс, къде са другите момичета?
Ха, наздраве, аз съм на чаша червено вино без мезе. Така им се пада на лакомите ненаситници!!!
Виж целия пост
# 447
Бубе, какво солено и аз хапвах вчера , не знам, ама цяла вечер ставах...дори си виках, бреййй, на сутринта ще съм с минус... не съм! И аз не мога да разбера  понякога какво става...Тази вечер пък вечерях с 3 малки кюфтета, нямаха вътре хляб, само месо, лук, подправки, и на фурната, дори и не съм ги пържила....много вкусни бяха, ама и те соленички...а ми се искаше тази седмица да отчета минусче по сериозно, че другата седмица като съм в МЦ, чакай ти да се свалят грамове....Но както знаеме, не става както ние си го мислим...Хайде да лягам, че утре ще ставам отвратително рано за работа... ooooh! Когато пък ти се разбърка и съня,/ както при нощните смени../ и тогава се задържа теглото също... Защо няма равносвесие? Защо, ако спя цял ден, няма да се събудя 2 кила по малко, а като не спя - не се сваля изобщо? Ха ма ха... не знам дали го обясних разбираемо..
Виж целия пост
# 448
Къде се загубихте точици ? Да не останах само аз тука?  newsm78  Я на отчет ,моля !
Аз да си кажа, че последната седмица вклиучвах поечко плодове и отслабването ми се застопори  Утре съм почивен ден и смятам да го изкарам без никакви въглехидрати, да видя ще размърдам ли надолу кантара ... Трябва да преценя обаче какво точно да погълна за деня, че те моите възможности са сериозни!  hahaha Хайде казвайте кой какво свали, кой какво яде, похвалете се де !  Утре ще ви наглеждам редовно, че съм си в нас... Wink
Виж целия пост
# 449
Здрастиии, тук съм  Grinning!
Тези дни при мен никакъв напредък. Добре поне, че задържаната вода от соленото се изчисти...
От доста отдавна не съм яла плодове, та не знам как ще ми повлияят  newsm78, но иначе не спирам с овесените ядки за обед Embarassed. Като си харесам дадена храна, мога месеци само това да ям, не ми омръзва. Ама май заради тях не мърдам надолу... Добре поне, че вечерята ми е режимна - хайвер (новата ми страст), пушени шпроти консерва и яйца, варени или на очи. Скоро ще почна да снасям, честно Joy. Това, моето, не е нормално - всяка вечер по 3 яйца...най-малкото ще се изрина. Довечера твърдо обещавам, че ще ги пропусна.
Иначе тези дни май ще се готви руло Стефани.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия