ФЕВРУАРИ е далече, но те чакаме с трепет мъничко човече ! Тема 2 !

  • 24 921
  • 726
# 165
Emista79 да те запиша ли на първа страничка, защото виждам, че пишеш' при мартенските мами?

Да запиши ме Танче
Аз момичета от тази сутрин към всички неразположения - гаденето, повръщането, виенето на свят, подуването на корема и запека, добавих и главоболие  #Puppy dog
Това не занам как ще го издържа до предполагаемата 12-та седмица, когато би трябвало да отшуми....на мъжа ми миля или му съскам или ме гледа как повръщам, а той така ми се радва.
Крепи ме мисълта за двете прекрасни  newsm30 newsm30
Искам да си се радвам вече на бременността, де ми е приповдигнато и весело, кога се случва това?!
Виж целия пост
# 166
Emista79 аз съм в 11 г.с. и все още ми е зле в различни части от деня Simple Smile

Надявам се скоро всички да можем да се радваме на пълноценна бременност  Hug
Виж целия пост
# 167
Ами то всеки период с болежките си... днес за пореден път си дадох сметка, че за сега все още можем да си спим и по корем, а аз основно така спя. Ще дойде време да не можем да си намираме място и поза за спане, но пък тогава няма да ни се повръща и гади... Simple Smile Изобщо не на празно си е наречено бременност... то си е бреме, но си заслужава всяка минутка, нали? Simple Smile
Хубава неделя на всички   bouquet
Виж целия пост
# 168
  Да ви кажа мацки, кога ще минат неразположенията, когато родим, тогава ще се зададт други тревоги и неспане с бебенцата. Няма празно вече, това сега ни е най-хубавото време, наслаждавайте се и си спинкайте спокойно до късно, не се ядосвайте, после ще ви е достатъчно нервно.  Grinning Laughing Laughing
Виж целия пост
# 169
здравейте момичета. днес от сутринта ми се гади и не ми е добре. от онези дни само след обяд ми прилошаваше но сега от сутринта а и някакво разстройство ме мъчи днес.
Виж целия пост
# 170
Дуденка скоро всичко ще отмине  Hug Hug Hug

Сега трябва повече да почиваме и да слушаме организма.

Аз днес сварих царевички и направих една крем супичка от тиквички и после бездействие :
)
Виж целия пост
# 171
Здравейте момичета, казвам се Злати и съм от Бургас, но живея в Ямбол.. на 24 години съм и също като вас дай Боже ще съм февруарско мамче. Това ми е втора бременност, първата ми беше миналата година - неуспешна, силно се надявам този път бебчо да си дойде по живо по здраво Simple Smile
Нова съм, така че ако има нещо - извинете ме. Лека бременност на всички  Hug
Виж целия пост
# 172
Добър вечер!
Злати,добре дошла в отбора. Hug
Дуденка,дано по-бързо отминат тези неразположения.
Танче,тази крем супа направо ме побърка.И аз си направих след разходката с баткото. Grinning Mr. Green
Момичета,преди малко докато си бях полегнала (на ляво),усетих съвсем очертана подутина в дясно на коремчето.Съвсееем мъничка е и това е бебчето.Така помня и първата си бременност.Първо забелязах лека подутина.В следващите няколко седмици коремчетата ни май ще започнат да се оформят. Grinning
Виж целия пост
# 173
наистина се надявам скоро всичко да отмине и всички да се насладим изцяло на бременността си. а да ви попитам как сте в жегите, на мен много започна да ми се замайва главата и постоянно ми е топло, направо вече място не си намирам. и още един въпрос да попитам как сте с кръвното че аз преди да забременея бях с високо кръвно а сега е много ниско?
Виж целия пост
# 174
Моето кръвно пък по принцип е много ниско, а сега съм с нормално.
Относно коремчетата, аз още нищо не забелязвам при мен, дори на пипане няма никаква разлика. В интернет гледам снимки някой мами в моята седмица доста им се забелязва вече. Мисля, че има общо с това на коя страна ти расте матката. Simple Smile
Виж целия пост
# 175
Добро утро момичета,


Привет на zlati_baikova и добре дошла в групичката на Февруарки 2014  Hug Пожелавам ти лека и изпълнена само с приятни емоции бременност и Февруари едно прекрасно бебче  Praynig

Uleto88
май тук не трябва да споменаваме за манджички, че е момента не се знае какво може да ни се дояде Simple Smile Аз засега съм с доста органичено меню - таратор, розови домати, сирене, супички, диня... newsm78 май това са  Joy

дуденка аз само веднъж си мерих кръвното и беше нисичко, а доста често ми е замаяно Sad

Хубав и успешен ден на всички от мен !
Виж целия пост
# 176
Добро утро мамчетааа - момичета какво правим с гаденето и повръщането не са ме пуснали от 5 ГС  Sick- психически не издържам, знам че нямам право да се оплаквам, но в момента в който се вдигна от леглото и искам да направя нещо....или тичам към банята или като прикована пак лягам, че ми се вие свят. Нищо не помага пробвах всичко, което изчетох в нета.  ooooh!
Виж целия пост
# 177
Здравейте момичета
отдавна не съм писала ама ви следя редовно Simple Smile при мен всичко е ок бременея си спокойно чакам си датата при доки на 22 и така Simple Smile за щастие нямам гадене освен онзи ден от едно кафе което ми се случи за пръв път чак ми стана странно Simple Smile иначе другото което ми е странно че имам вече коремче... чак немога да повярвам всеки ми вика рано е рано е а пък имам малко коремче малко вече аз иначе съм си много слабичка и може би затова,пък и ми е първа бременност... незнам нормално ли е не е ли, то май при всеки си е индивидуално  newsm78 и вече съм 2 кг отгоре от преди да забременея... Simple Smile
и така това покрай мен  Grinning
tan4eto_bg аз имам кученце... мопс Simple Smile но то е много добричко, любвеобилно и е голям мързелан... Simple Smile нямам намерение да го махам защото съм много привързана към него и смятам че ще се разбира с бебчо много като поотрасне Simple Smile

Emista79 честити 2  Two Hearts многооо се радвам за теб Simple Smile

много прегръдки на всички и една хубава ,усмихната и слънчева седмица на всички  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 178
Пробвайте чай с джинджифил....вчера и една аптекарка ме посъветва ,трябва да го пробваме  Hug
Виж целия пост
# 179
И аз препоръчвам този чай, с няколко капки лимон Simple Smile Дано помогне!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия