ФЕВРУАРИ е далече, но те чакаме с трепет мъничко човече ! Тема 2 !

  • 24 924
  • 726
# 180
Има и друг, малко по-вкусен вариант. Да си направите пресен сок от ябълки и морков (или каквото харесвате) и към него да се доабви джинджифила.... в изтискан вариант така да се каже. По-ненатрапчив е така, а и си е добра доза витамини. Аз всяка сутрин си правя прясно изсцедени сокове и слагам и по едно малко парченце джинджифил и нямам проблеми с повръщане и световъртеж. Хубав ден!  Simple Smile
Виж целия пост
# 181
Здравейте мамчета аз се завърнах от преглед бебка е добре имам 10 мин запис малко само едната ръка мърда доктора каза , че сигурно спи , а моя мъж констатира , че прилича на мен и на дядо си (т.е. на баща ми) . Каза , че няма аномалии и тази кост която се гледа при биохимичния скрининг е добре не вижда нищо нередно. Малко напред върви според ехографа съм 10г.с. и 6 дена . Това е за сега от мен в сряда съм на преглед при другата докторка и ще докладвам.
Виж целия пост
# 182
Някоя от вас ползвала ли е възглавница за бременни, която слеед това е много удобна при кърмене? Ако ДА - може ли да препоръчате някаква марка Simple Smile
Аз ползвах такава възглавница докато бях бремена.После не съм кърмила и не мога да ти кажа.Купих си най-евтината,мисля че на бертони беше,около 15 лв.Еми мачках си я ,тъй като прекарвах цял ден в леглото,но същата работа ще вършат и обикновени възглавници(няколко броя)
Виж целия пост
# 183
Днес и аз съм като размазана. Много ми прилошава и от жегата и влагата. С това "прегръщане" на климатика направо се обездвижих. Имам чувството, че ако съм някъде в планината, на свеж въздух,няма да ми се вие свят така. Дано събера сили да излезна днес  Tired
Виж целия пост
# 184
де тоз късмет и аз в планината... а аз на работа  newsm45 newsm45 newsm45 но довечера трябва да се обадя на доки да ми каже в кой ден ще ми правят серклаж и колко дни ще трябва да стоя в болницата. а така не ми се стои в болница ама какво да се прави старите хора са го измислили отдавна "ТРАЙ БАБО ЗА ХУБОСТ" та и аз така ще трая, та дано този път през февруари си гушна бебока
Виж целия пост
# 185
Момичета за гаденето и повръщането най-добре също се обърнете към следящия Ви бременността лекар. Моя ми изписа едно сиропче пия го 3пъти на ден ( с едни човечета на шишето) натриев (нещо си) ще Ви излъжа за точното име понеже не мога да го разчета на шишето, но ми действа и вече цяла седмица не пазя тоалетната. Аз връщах дори чаша вода да пия. Успех на всички и да се надяваме още малко да ни мъчи неразположението.  Hug
Виж целия пост
# 186
Cveta ти с три не знам как си спяла изобщо Simple Smile Сега как е в сравнение с предната бременност? Как се чувстваш?

vesito90
браво за хубавите новини Simple Smile само такива да четем в темата  Hug

дуденка само положителни мисли и всичко ще е наред Simple Smile Да ни държиш в течение как се развиват нещата при теб  Hug

Нещо cleona ми се губи. Поне във фейсбук активна ли е?



Виж целия пост
# 187
Момичета не издържах - обадих се в Надежда за тва повръщане и гадене. Казаха ми Натриев цитрад до 4 прахчета на ден, сега като манна небесна погълнах едно и чакам да видя, какво ще стане. Не се храня, а да повърнеш стомашен сок е направоооооооооооо........ #Crazy, а от напъните и пак прокървих, вече не знам какво да правя - това е кошмар, от снощи не съм си пила Утрогестана, защото не мога да си сложа нищо в устата, притеснявам се да не стане най-лошото.
Виж целия пост
# 188
Emista79 ako тези прахчета не ти помогнат най-добре се свържи с АГ-то, защото има опасност да се обезводниш от прекомерното повръщане Sad Ако се налага да ти сложат някоя системка и да полежиш'...но това в краен случай... а за кървенето какво ти казаха? ходи ли на лекар?
Виж целия пост
# 189
Emista79 а не сте ли обсъждали с док варианта да приемаш Утрогестана вагинално. При мен е така. Някъде бях чела, че като се пие допълнително влошава гаденето и особенно в такива случаи се препоръчва другата алтернатива. Питай док за това. Стискам палци да ти олекне от прахчетата!
Виж целия пост
# 190
Emista79: Милата, сигурно с близначета гаденето е двойно  Sad Дано скоро да се почувстваш по-добре. Аз броя дните вече и чакам да се подобри положението ама засега няма напредък.

Момичета, как ви е желанието за секс? Имате ли притеснения заради бебчето? Аз покрай това гадене нямам никакво желание...
Виж целия пост
# 191
Ох момичета - благодаря за подкрепата. ДжиДжи аз Утрогестана, когато не кървя го поставям вагинално, пиенето е в другия случай, но тогава го повръщам....не знам по-лошо може ли да стане...За кървенето, какво да кажа в 5 и 6 ГС лежах в Надежда, оказа се най-нормалното нещо след инвитро и още повече близнаци, по скоро е зацапване понякога розово, друг път кафеникаво и така....но с това виене на свят и повръщане се чувствам толкова идиотски.
Виж целия пост
# 192
Мишеее ти ми Joy оправи настроението -СЕКС- това не ми се е случвало от 3 месеца  Joy
а ако видя мъжки ....... сигурно ще повърна отново, явно това за високото либидо по време на бременност е мит, я  и другите да кажат
Виж целия пост
# 193
Хахах амии аз реших да питам,   Laughing сега поне знам,че не само при мен е така. И аз преди да забременея бях чувала истории за невероятно либидо по време на бременност. При мен нямаше такова нещо дори първите седмици преди да започне да ми се гади. Може пък в последния триместър да се появи, знае ли човек  Mr. Green
Виж целия пост
# 194
На мен пък много ми се прави секс, даже сънувам разни работи и само преследвам мъжо и го попипвам,НО имам забрана от докторите понеже прокървих 2-3 пъти и ми казаха НЕ до следващия преглед.Тъй като не се издържа и от двете страни - прегрешихме един- два пъти ,но много внимавахме.
А как реагират мъжете ви на това нежелание?Не ви ли притеснява липсата на секс толкова време?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия