дано мине тоя период, вярно че е мн малка още, за да искам нещо от нея, ама сериозно ти казвам изнервям се и после се чувствам отвратително заради тези мои чувства....
Някой да е имал нещо такова? 
, което е в пъти по-спокойно от Златни (там не ми харесва че съвсем го удариха на алкохолен туризъм и ми прилича на Слънчев бряг), но може би е било спокойно защото ходим или в края на юни/началото на юли или края на август/началото на септември. Както и да е св.Константин ми е любимия курорт на северното. Догодина ще си букнем на Дюни ама ще се възползваме от ранните записвания, че там си е цифромания. А относно Лозенец ... на мен пък там ми е най-омразното място по нашето Черноморие, но може би защото е любима дестинация на софийските келеши и псевдо гъзари, пфу
. Иначе там няколко години си ходехме в комплекс Бора - малко извън лозенец близо до къмпинг Корал, много хубаво местенце с вилички в една прекрасна борова гора, но за мен с три годишно дете ми е малко далеч от плажа, освен това незнам защо но всеки път като сме ходили на Лозенец беше егати вятъра 

горките мъже...доста са си огрснимени понякога...
!!!
).
успокоих душата малко сега, иначе бех готова да му дам ХИП утре
на косъм беше
въпреки, че в родилното ни даваха от ХИМ пробиотик и на малкия му понасяше много добре. А има и още нещо- как сте с изхождането??? Днес имаше по- малко акита отколкото миналите дни... хем яде по- често, хем акото е по- малко
)) странни деца?!?!?!
иначе и аз съм чувала,че боли,ама май първите няколко пъти.
Препоръчани теми